Starptautiskā Zvārtavas porcelāna simpozija izstāde "Together 2015"

Ieva Nagliņa, 09.07.2015., 10:38

No 11. jūlija līdz 9. augustam Rīgas Porcelāna muzejā aicinām aplūkot starptautisko Zvārtavas porcelāna simpozija izstādi "Together 2015".

Simpozija norise "Together 2013" LMS mākslas un izglītības centrā Zvārtavas pils un "Porcelāna istaba" LMS mākslas un izglītības centrā Zvārtavas pilsMākslas simpoziji ir nozīmīgi kultūras vides attīstībai un starptautiskas sadarbības veidošanai un uzturēšanai. Tie kalpo kā virzītājspēks, šajā gadījumā, keramikas jomas veicināšanai, uztur radošo garu un nodrošina jaunu mākslas darbu tapšanu. Simpoziji kalpo par bāzi profesionāliem eksperimentiem un tā viennozīmīgi ir lieliska pieredzes apmaiņas forma.

Keramikas simpoziju vēsture sniedzas līdz 1985. gadam, kad Dzintaru radošajā namā notika pirmais "Porcelāna apgleznošanas simpozijs". Tagad stafeti ir pārņēmusi Zvārtavas pils (LMS mākslas un izglītības centrs), kurā regulārus simpozijus rīko Latvijas Mākslas Akadēmija (LMA) sadarbībā ar Latvijas Mākslinieku savienību (LMS) jau kopš 2001. gada. Arī noslēguma izstādi ar simpozija laikā tapušajiem darbiem rīkot Rīgas Porcelāna muzejā jau kļuvusi par tradīciju.

Šogad simpozijā un izstādē piedalās 20 mākslinieki no 7 valstīm: Ēģipte, Vācija, Krievija, Turcija, Lietuva, Polija un, protams, Latvija. Simpozijs norisinās no 29. jūnija līdz 10. jūlijam.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties