Izstāde "SAULES PASAULEI pa SAULEI"

Agnese Bule, 08.10.2015., 11:09

Mākslinieku namā, Jūrmalā, Muižas ielā 6 ir apskatāmi Baibas Cihovskas un Agneses Bules izstādes "SAULES PASAULEI pa SAULEI" ietvaros radītie tērpi un netērpi dažādos risinājumos.

Izstāde "SAULES PASAULEI pa SAULEI"Mākslinieces Agneses Bules izstrādātā grafiskā dizaina zīmju sērija "Latviešu sapņa Saules" jeb "Latviešu sapņa mandalas" ir uzripojusi – šoreiz sietspiedes tehnikā – uz modes mākslinieces Baibas Cihovskas no trikotāžas, kokvilnas, zīda un lina auduma darinātajiem, dažādām dzīves situācijām un visdažādākajām valkātājām piemērotajiem tērpiem. Izstādē apskatāmu tērpu fotogrāfiju autors ir Māris Grīnbergs.

Izstāde "SAULES PASAULEI pa SAULEI" zenītā iegāja 6. oktobrī, kad pilna tērpu un netērpu kolekcija atgriezās no izstādes "Dizaina sala", kura norisinājās konkursa "Gada balva dizainā – 2015" ietvaros, Ķīpsalā, BT1 izstāžu zālē .

"Latviešu sapņa Saules" jeb "Latviešu sapņa mandalas" ir uzripojušas arī uz galdautiem un vaskadrānām. Par šo darbu – par galdautu/vaskadrānu "Latviešu sapņa mandalas"  "Latviešu sapnis" konkursā "Gada balva dizainā – 2015" tematiskajā konkursā "Lai ripo" saņēma balvu kategorijā "Kvalitatīvs vispraktiskāk izmantojamais izstrādājums".

Izstāde savu aizklāšanu un tikšanos ar izstādes autorēm piedzīvos 24. oktobrī plkst. 15.00.

Mākslinieku nama darba laiki: otrdienās – piektdienās no plkst. 12.00–19.00, sestdienās no plkst. 12.00–16.00. Svētdienas, pirmdienas – brīvdienas. Ieeja bez maksas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
kim jong un north koreaterrorist attack

RaymondLop

Tylnmec stsai@smythecpa.com :

Uvydhxd

Dvmapvs stsai@smythecpa.com :

Wmeqxgbienāktreģistrēties