Izstāde "Novilkumi"

Mētra Drulle, 01.06.2015., 11:44

Jūnijā Liepājas Latviešu biedrības nama Galerijā būs apskatāma mākslinieces, grafiķes Mētras Drulles izstāde "Novilkumi". Izstādes atklāšana – 3. jūnijā plkst. 17.00.

Izstāde "Novilkumi"Māksliniece 2003. gadā Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslā, grafika. M. Drulle ir Latvijas mākslinieku savienības, Latvijas grafikas kameras un biedrības "Klubs "Tebra 5"" biedre. Pēdējā laika nozīmīgākās izstādes – desmit mākslinieki no Latvijas "Art without borders" (Štutgarte, Vācija, 2013), Latvijas māksla "Latvian art in Silesian Museum" (Katovice, Polija, 2013), personālizstāde galerijā Arakkoski (Somija, 2012).

M. Drulle stāsta: "Es mēģinu atrast veidu kā izteikt savas sajūtas mākslā. Grafika, īpaši kolagrāfija, kogriezums, ir vistuvākie izteiksmes veidi, kas atspoguļo manas sajūtas, ideju un radošo procesu. Es nestrādāju ātri. Mani darbi top lēni gan burtiskā, gan emocionālā nozīmē. Tie izaug patstāvīgi un top kā bērni, kas aiziet pasulē un dzīvo savu atsevišķo dzīvi. Tādēļ man ļoti nozīmīgs ir radošais process un izteiksmes veids. Galvenie tēli manos darbos ir sievietes un neparastas, pārpasulīgas būtnes."

Liepājā būs apskatāma grafikas sērijas cikls "Sēta", kas sastāv no vairāk kā 20 estampiem un veido izstādes pamatkodolu. Darbi veidoti kolagrāfijas tehnikā. Centrālo ideju papildina grafikas ar fantasmagorisku tēlu un būtņu piedzīvojumiem.

Ikviens laipni aicināts šo izstādi aplūkot Liepājas Latviešu biedrības nama Galerijā, Rožu laukumā 5/6.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties