1. oktobrī tiks atklāta izstāde "Mainīgās sejas"

Lauma Brīvība, 30.09.2009., 19:33

Rīt, 1. oktobrī, izstāžu zālē "Dirty Deal Expo" tiks atklāta diskriminācijas tematikai veltīta izstāde "Mainīgās sejas".

Tās darbus īpaša projekta ietvaros radījuši vairāk nekā 30 jaunieši no Latvijas, Vācijas un Itālijas, kuri caur fotogrāfijām, instalācijām un tekstiem stāstīs četrus uz patiesiem notikumiem balstītus stāstus, katru par savu diskriminācijas veidu, ar kuru ik dienas nākas saskarties daudziem mūsu valsts iedzīvotājiem.

"Izstādes apmeklētāji šos stāstus varēs izdzīvot, izejot cauri četriem simboliskiem tuneļiem, to galā, cerams, atrodot gaismu – izpratni par to, ka, neraugoties uz atšķirībām dzimumā, ādas krāsā, seksuālajā orientācijā vai veselības stāvoklī, mums visiem ir vienlīdz lielas tiesības un vēlme dzīvot labvēlīgā vidē, kurā nevienu neatgrūž, bet gan pieņem un atbalsta. Ticu, ka šī daudziem būs iespēja paraudzīties uz ikdienišķo no cita skatu punkta," stāsta izstādes organizatoru, biedrības "Jaunatne pret AIDS" valdes priekšsēdētāja Lauma Brīvība.

Svinīgajā izstādes "Mainīgās sejas" atklāšanā, kas notiks 1. oktobrī, pulksten 16:00, piedalīsies gan jaunie mākslinieki, gan viens no stāstu varoņiem – Džordžs Stīls. Uz atklāšanu tiek laipni aicināti arī masu mediju pārstāvji, iepriekš piesakoties pa tālruni 29604767.

Izstāde bezmaksas apskatei līdz pat 31. oktobrim būs pieejama ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim izstāžu zālē "Dirty Deal Expo", Maskavas ielā 12, "Spīķeros", ik dienu, izņemot pirmdienas. Darba laiki: otrdienās līdz piektdienās no plkst.11.00 līdz 19.00, savukārt sestdienās un svētdienās no plkst. 12.00 līdz 19.00. Visa informācija ir pieejama arī interneta mājaslapā www.mainigassejas.lv.

Izstādes "Mainīgās sejas" tapšanu atbalsta Eiropas Kopienas Programma Nodarbinātībai un sociālai solidaritātei – PROGRESS (2007.-2013.g.), biedrība "Jaunatne pret AIDS" un "Dirty Deal Expo".


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
chloroquine phosphate generic

Carmel

MycaviarRok

cheap auto insurance cheap auto insurance quote quote auto insurance affordable auto insurance free auto insurance quotes

Michaleienāktreģistrēties