Izstāde "Flora Magica" Ungurmuižā

Ieva Malceniece, 29.06.2015., 11:34

"Flora Magica" - Anitras Bērziņas un Karinē Paronjanc gleznu izstāde skaistajā Ungurmuižā apmeklētājiem atvērta no 8. jūlija līdz 18. augustam.

Izstāde "Flora Magica" UngurmuižāIzstādes atklāšana notiks 2015.gada 18. jūlijā plkst. 19.00 Cēsu Mākslas festivāla rīkotā pasākuma "Melanholiskais valsis un tango" ietvaros.

Viesi ir laipni aicināti aplūkot izstādi un plkst. 20.00 izbaudīt neaizmirstamo mūzikas koncertu "Simfonietta Rīga" kvarteta izpildījumā (biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs).

Ir vasaras vidus.
Ziedi zied, bites zumm, un dabas maģija elpo mums līdzās.
Anitras Bērziņas audekli ir gruntēti ar grunti, kuras sastāvā ir medus, kur bites ziedos zum. Pelni no Līgo nakts ugunskura, kura liesmās, sauli pavadot, sadeg gan Ziemassvētku egle, gan pagājušo Jāņu vainagi. Tie ir rituāli. Bet atslēgas vārds ir Gaisma.

Karinē Paronjanc ziedošās gleznas ir piesātinātas ar simboliem un rituālu atribūtiem, kuri kā mutuļojoša Kaukāza kalnu upe atnes dzirkstošu spēku un dzidrumu. Pāvi, kalni, pērles, granātāboli un adata, tie visi ir stāsti ar dziļām saknēm. Arī šos rakstus nezinātājs nespēs izlasīt.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Оооо боже почему роскомнадзор не блокирует этот сайт? Там же дети как им не стыдно! <a href=produkpower.com>produkpower.com</a>

Edwardsmund

Gqfurus duc_duy@yahoo.com :

Pmhihxa

car insurance companies auto insurance agency car insurance quotes auto insurance near me insurance quotes car

Cheryleienāktreģistrēties