Izstāde "Erotiskie sapņi"

Una Meiberga, 28.09.2015., 16:06

No 2015. gada 3. oktobra līdz 24. oktobrim būs skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas absolventes un Latvijas Televīzijas žurnālistes Anetes Lesītes personālizstāde Kalnciema kvartāla galerijā.

Izstāde "Erotiskie sapņi"Darbu cikls radīts vairāku gadu garumā – no Sicīlijas līdz Rīgai. Skatītāja fantāzijai plašums – mūžīgais stāsts par vīrieti un sievieti, no senajiem alu zīmējumiem un auglības dievu skulptūrām, līdz Renesanses metaforiski erotiskajiem augļu gleznojumiem, modernistu un sirreālistu fantāzijām vai vienkārši sulīgi krāsainām dabas veltēm. "Erotiskie sapņi" ("Erotic dreams") – Viņš un Viņa. Vīrieša un Sievietes attiecības. Divu cilvēku saspēle ar dabas formu un krāsu ekspresijas starpniecību. Netieši intīma noskaņa. Lielformāta gleznas ar augļu un dārzeņu tuvplāniem erotiskās noskaņās, spilgtas krāsas ar dienvidu saules pieskārieniem ekspresīvi reālistiskā stilā, ar krāsu tecinājumiem un formu fragmentārismu. Erotisko sapņu un mākslas pasaulei robežu nav!

Izstādē būs apskatāmas Lielformāta gleznas no darbu cikla "Erotiskie sapņi", kas izstrādāts maģistra darba ietvaros beidzot LMA Vizuāli plastiskās mākslas nodaļu glezniecības apakšnozarē. (Darba vadītājs: Aleksejs Naumovs, Latvijas Mākslas akadēmijas rektors, profesors).

Anete Lesīte 2015. gadā ieguvusi humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslās, strādājusi multivizuālās glezniecības meistardarbnīcā pie LMA rektora Alekseja Naumova un prof. Kaspara Zariņa. Piedalījusies virknē izstāžu, daļa izstādes darbu tapuši ERASMUS studiju laikā Palermo Mākslas akadēmijā, Itālijā. LU studējusi Komunikāciju zinātni un žurnālistiku un no 1995.gada līdz šim brīdim ir redaktore un žurnāliste Latvijas televīzijā. Anete ir pazīstama kultūras raidījumu un programmu veidotāja.

Izstāde apskatāma līdz 24. oktobrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00, izņemot svētdienas.

Ieeja bezmaksas.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Vairāk informācijas: www.kalnciemaiela.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlr

Jvgghut tandreemedley@gmail.com :

Jhzdjvmienāktreģistrēties