Inside (Dārza Dziļumā)

Stikla Galerija, 21.10.2010., 09:28

Anda Poikāne: "Kad Tu audzē puķes vai diedzē sēklas vai apkop stādus, Tu iztēlē redzi dārzu.

Inside (Dārza Dziļumā) ir arī ar mākslas darbu un ar cilvēku. Sākumā tas ir stāds. Kad Tu to kop, tas veidojas par krāšņu koku vai krūmu pilnu ziediem un smaržām. Dažreiz nav neviena, kas koptu kādu stādiņu un tādos brīžos notiek kaut kas, kas notiek ārpus Parastā. Tad Tu ieej dārzā un brīnies- kā tas varēja notikt, ka šeit ir kaut kas radies, kaut kas uzaudzis un uzziedējis. Tu jau sen vairs kā nedomāji par šo stādu. Dažreiz es skatos gleznās un domāju, kas ir tur dziļumā, tur aiz uzgleznotā, redzamā? Tur vajag būt kādam kas to visu ir kopis…"

Šobrīd Stikla galerijā, kur parasti ir apskatāmi stikla darbi var redzēt tēlnieces Andas Poikānes jaunākos darbus. Māksliniece prot mūs pārsteigt jo šoreiz tapuši ir ne tikai virtuozi veidotas figūras terakotā, bet arī lielformāta zīmējumi ( izmērā 2,5x3,5m) un miniatūras skices- noskaņu tvērumi kā ceļojumu piezīmes. Vienvārdsakot, ja māksliniekam ir ko teikt, mums- skatītājiem, ir interesanti.

Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci Andu Poikāni notiks piektdienas ( 22.10.2010.) vakarā plkst. 19, Laipu ielā 6, Rīgā, Stikla Galerijā.

Izstādes laikā Stikla Galerija būs atvērta: no pirmdienas līdz piektdienai: 13 - 18, sestdienās: 12-17.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
kim jong un north koreaterrorist attack

RaymondLop

Tylnmec stsai@smythecpa.com :

Uvydhxd

Dvmapvs stsai@smythecpa.com :

Wmeqxgbienāktreģistrēties