Ingas Kundziņas izstādes "Parīze" atklāšana

Kafejnīca TAKA, 06.08.2010., 14:46

11.augustā, kafejnīcā TAKA notiks Ingas Kundziņas fotoizstādes Parīze atklāšana.

Ingas Kundziņas izstādes "Parīze" atklāšanaFotogrāfiju sērija ir atmiņu albums par Francijas galvaspilsētu Parīzi, kas konstruēts vairāku ceļojumu atmiņās, bet ikreiz ar ceļabiedru, kas turp dodas pirmoreiz.

"Katru reizi man sanāk doties uz vienām un tām pašām vietām, kas atzītas kā populārākie pilsētas apskates objekti, lai līdzbraucējs varētu droši teikt, ka tur ir bijis. Tā manā prātā Parīzes tēls ir iegūlies kā tās slavenie pieminekļi un neskaitāmi simti cilvēki, kas reizē ar mani apskata šos tūrisma objektus. Rindas, kņada, baltas botas un sarkanas vējjakas ar vēdersomām pie slavenām ēkām ir dabiska parādība, kas līdzās aplūkotajiem pieminekļiem, arī ieplūst apziņā kā daļa no Parīzes tēla." tā par izstādes ideju pati autore.

Ingas Kundziņas izstāde Parīze 2007. gadā pārstāvēja Latviju Francijas ielu mākslas festivālā Les Marmites Artistiques, kurā piedalījās Latvijas un Francijas mākslinieki – dejotāji, grafiti mākslinieki, žonglieri, ielu teātri u.c Jāatzīmē, ka šajā festivālā franču fotogrāfs Džeremijs Bušolts (Jérémie Buchholtz) piedāvāja apskatei savu vīziju par Rīgu un Latviju (http://www.buchholtz-photo.com/).

Pēc izstādes atklāšanas TAKAs iknedēļas instrumentālajā vakarā eksperimentāli elektroniskās mūzikas pārstāvis Oskars Herliņš.

Kopš deviņdesmito gadu sākuma Oskars Herliņš muzikālās zinības kompozīcijā attīstījis dažādās meistarklasēs, kur mācījies pie tādiem komponistiem kā Imants Mežaraups, Andris Dzenītis, Gundega Šmite. Elektronisko mūziku Oskars apguvis Dānijā, Deivila Mondrupa (David Mondrup) vadībā, bet pērnā gada rudenī pašmāju jaunās mūzikas festivālā Arēna ietvaros notiekošajā komponistu konkursā ieguva trešo vietu ar skaņdarbu Tunsa, ka-annaka lam takun. Koncertā Oskars atskaņos lielāko daļu skaņdarbu no sava topošā albuma Skaņdarbi sintētiskajam orķestrim.

Audio: www.myspace.com/oskarsherlins
www.draugiem.lv/oskarsherlins

Vairāk informācijas par kafejnīcu TAKA un iknedēļas dzejas vakariem skatīt tīmekļa vietnē:
http://pataku.wordpress.com
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
x, 06.08.2010. 14:51:34 (ip:95.68.45.64)
Komentāra reitings: 1

Ooo, uz Kundziņu jāiet, talantīga jaunkundze!
vienīgi žēl, ka nav minēts nekas par redzamo tehniku, cik noprotu publicitātes foto ir kāds viņas fotodarbs...

aizvakar, 09.08.2010. 14:51:28
Komentāra reitings: 0

piekrītu x teiktajam!
go Inga go! Būs jāaizet, jāuzmet acs :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Оооо боже почему роскомнадзор не блокирует этот сайт? Там же дети как им не стыдно! <a href=produkpower.com>produkpower.com</a>

Edwardsmund

Gqfurus duc_duy@yahoo.com :

Pmhihxa

car insurance companies auto insurance agency car insurance quotes auto insurance near me insurance quotes car

Cheryleienāktreģistrēties