Gleznu izstāde "Laimes eņģeļi"

Sandra Konstante, 11.03.2015., 10:33

No 14. marta dizaina studijā "Laimes Lāde" Miera ielā 12, Rīgā būs apskatāma mākslinieces Agneses Bules izstāde "Laimes eņģeļi".

Agnese Bule, kura pazīstama kā projekta "Latviešu sapnis" autore, savā radošajā darbībā pievērsusies arī eņģeļu tēmai. Jau 1995. gadā autore radīja darbu sēriju "Pasaules radīšana", kas tagad apskatāma tikai reproducētā formātā. "Laimes Lādē" redzēsim darbus no sērijas "Spārnotais latviešu sapnis". Tam pirmsākumi meklējami 2005. gadā gleznošanas rezidencē Vācijā, netālu no Esenes esošajā Marlē. Izstādē redzēsim arī pašus jaunākos darbus, kuri šī gada janvārī bija izstādīti personālizstādē "Eņģeļu diena" Jūrmalas Mākslinieku namā.

"Laimes eņģeļi"

Izstādē būs skatāmi gan oriģināldarbi, gan reprodukcijas. Oriģināldarbi tapuši uz pergamentam līdzīga papīra autortehnikā. Tajos attēlots zīmēts un gleznots dinamisks tēls, kurš izskatās gan pēc eņģeļa, gan pēc brīnuma vai kāda mistiska zieda. Darbos saskatāmas jūgendstila iezīmes, tie reproducēti uz kartītēm, magnētiem, brelokiem un krūzēm.

"Laimes eņģeļi"

Telpu ierobežojuma dēļ daudzi jo daudzi eņģeļi negaidīti būs paslēpušies Dizaina studijas Laimes lādēs. Katrs skatītājs te noteikti atradīs savu eņģeli, kuru ar dizaina studijas "Laimes Lāde" darbinieku palīdzību varēs pārnest uz sev piemērotākā materiāla, sadzīvē lietojamas mantas utt.

"Laimes eņģeļi"

Izstādē būs skatāmi darbi, kuri tapuši laikā no 1995. – 2015. gadam. Izstāde apskatāma līdz 2015. gada 16. aprīlim.

Dizaina studijas "Laimes Lāde" darba laiki: no pirmdienas līdz piektdienai 12.00–18.30, sestdienā 12.00–16.00.

Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci Agnesi Buli sestdien, 14. martā plkst. 15.00.

Plašāka informācija mājas lapā: www.facebook.com/laimeslade.

"Laimes eņģeļi"

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Plgutgj leanne@aspiretoo.ca :

Hkwlqkg

hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlrienāktreģistrēties