Gleznu izsole

Nadīna Vinogradova, 12.10.2009., 20:36

Sestdien, 2009. gada 17.oktobrī, Rīgas Latviešu biedrības namā Merķeļa ielā 13 notiks mākslas galerijas "Jēkabs" organizēta vērienīga 20. un 21. gadsimta latviešu mākslas darbu izsole.

Gina Slapiņa "Košrags", 1993.gadsTajā tiks piedāvātas 160 lotes – ievērojamāko Latvijas mākslinieku gleznas, akvareļi, zīmējumi, plakāti un mākslas grāmatas, kopā vairāk nekā 80 autoru darbi.

Pārstāvēti ir Latvijas mākslas klasiķi Eduards Kalniņš, Kārlis Miesnieks, Valdis Kalnroze, Uga Skulme, Voldemārs Irbe un citi.

Piedāvājumā iekļauti tādu izcilu 20.gadsimta otrās puses mākslinieku darbi kā Jānis Pauļuks, Leonīds Āriņš, Boriss Bērziņš, Herberts Siliņš, Jānis Osis.

Izsolē tiks izsolītas arī mūsdienu mākslinieku - Laimas Eglītes, Edvarda Grūbes, Jura Toropina, Agnijas Ģērmanes gleznas, kā arī jauno talantu - Alises Mediņas un Kristīnes Kvitkas darbi.

Aicinām visus interesentus apmeklēt izsoles izstādi 15. un 16. oktobrī no 12.00 līdz 19.00, kā arī izsoles dienā 17. oktobrī no 10.00 līdz 11.30. Izsoles sākums 12.00. Izstādes un izsoles apmeklējums un izsoles katalogs ir bezmaksas.

Piedalīties izsolē ir iespējams arī neklātienē – ar iepriekšēju rakstisku pieteikumu vai pa tālruni (arī ar iepriekšēju pieteikšanos).

Sīkāka informācija: www.paintings.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
chloroquine phosphate generic

Carmel

MycaviarRok

cheap auto insurance cheap auto insurance quote quote auto insurance affordable auto insurance free auto insurance quotes

Michaleienāktreģistrēties