"Gada NeDarbs - 2014"

Agnese Bule, 20.03.2015., 11:43

Jūrmalas Mākslinieku nams aicina māksliniekus iesniegt darbus gadskārtējai izstādei - akcijai "Gada NeDarbs – 2014", kura no 1. aprīļa norisināsies Jūrmalas Mākslinieku namā, Muižas ielā 6.

"Gada NeDarbs - 2014"Izstādes koncepcijas pamatā ir nosaukumā ietvertā daudznozīmība un postmodernās mākslas ideja par robežlīniju nojaukšanu starp augsto jeb elitāro mākslu un populāro mākslu.

Kā ieraudzīt "NeDarbu"? Iespējams, jaunu skatījumu uz mākslu var piedāvāt iedomātas krāsainās brilles, kas ienestu negaidītas izmaiņas pierastajā pasaules skatījumā. Savukārt, ja rozā brilles nemanot tiek valkātas ikdienā, to noņemšana pavērs jaunas iespējas nedarbu saskatīšanai.

Autori aicināti iesniegt tādus nedarbus kā palaidnības, ēverģēlības un asprātības, kā arī tādus, kas, autorprāt, ir neizdevusies radošā iecere vai kas tāds, ko var uzskatīt par tehnisku kļūmi, nejaušību vai citu personu iejaukšanās radītu nedarbu.

Iesniedzamo "NeDarbu" skaits vienam autoram nav ierobežots. Tiem jābūt izstādes koncepcijai un nosaukumam atbilstošiem, tapušiem līdz 2015. gada 27. martam. Pie iesniedzamā nedarba noteikti jāpievieno tā apraksts un pamatojums, kāpēc tas ir nedarbs, palaidnība, ēverģēlība, tehniska kļūda vai kas cits, kāpēc tieši šo darbu varētu nosaukt par autora "Gada NeDarbu".

Autori ir aicināti savus darbus dāvināt izstādes apmeklētājiem, bet arī autora vēlme atstāt darbu sev, protams, tiks respektēta. Ja uz kādu no darbiem būs pieteicies vairāk nekā viens skatītājs, tad darba nākamais īpašnieks tiks izlozēts.

Labākais, lielākais, veiksmīgākais un pieprasītākais "Gada NeDarbs – 2014" tiks noteikts skatītāju balsojuma rezultātā un tā autors saņems pārsteiguma balvu no izstādes organizatoriem.

Darbi Mākslinieku namā jāiesniedz līdz 2015. gada 27. martam plkst. 19.00.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Plgutgj leanne@aspiretoo.ca :

Hkwlqkg

hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlr



ienāktreģistrēties