Fotoizstāde "Viss par Liepāju" TN "Kurzeme"!

Daina Vanaga, AS "Mēs Liepājai", 06.03.2009., 15:34

Tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā aplūkojama Liepājas Mākslas vidusskolas audzēkņu fotogrāfiju izstāde "Viss par Liepāju". Izstādes oficiālā atklāšana š.g. 11. martā plkst. 17.00. To būs iespējams aplūkot līdz 3. aprīlim.

izstādeIzstādi sagatavojuši Liepājas Mākslas vidusskolas Foto mācības audzēkņi fotogrāfiju meistara Aivara Rozenbaha vadībā. "No katra audzēkņa šai izstādē ir pārstāvēts vismaz viens darbs. Izstāde ir Liepājas Mākslas vidusskolas Foto mācības audzēkņu veltījums Liepājai dzimšanas dienā," pastāstīja izstādes organizētājs Aivars Rozenbahs. Kopumā ir aplūkojamas ap 70 fotogrāfijām, kurās attēlots gan Liepājas arhitektoniskais skaistums, gan dzīve, sadzīve un tās iemītnieki. Tāpēc arī izvēlēts nosaukums "Viss par Liepāju". "Šī ir viena no apjomīgākajām izstādēm TN "Kurzeme", tāpēc darbi ir izvietoti pa visu trešo stāvu – uz brīvajām sienām un izstāžu telpā," skaidro TN "Kurzeme" mārketinga speciāliste Baiba Indriksone.

izstāde"Fotografēšana ir māksla, kas ikdienišķā saskata neikdienišķo, parasto redz no neparastā skatu punkta," savā uzskatā dalās A. Rozenbahs, "Ir svarīgi, lai cilvēku tas interesē, jo ir jāietrenē acs un jājūt kadrs." Aivars Rozenbahs ir Mākslas maģistrs, kas ar fotografēšanas mākslu aizraujas jau no pamatskolas laikiem. Šobrīd savas zināšanas un prasmes māca tālāk Liepājas Mākslas vidusskolā, Liepājas Universitātē un Liepājas Jauno tehniķu stacijā, kur ir izveidota īpaša "Mākslas foto laboratorija".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
tadalafil blood pressure

Collin

MichaelShith

MichaelShithienāktreģistrēties