Foto izstāde "Pūķi, adatas un dūmi"

Rota Mieriņa, 09.11.2008., 19:16

No 14. līdz 18. novembrim Latvijas Universitātes vestibilā varēs apskatīt "Pūķi, adatas un dūmi" foto konkursa labākos darbus.

Izstādes darbus veidojuši jaunieši no 15 – 25 gadu vecumam no visas Latvijas. Foto izstādes mērķis ir pievērst publikas uzmanību atkarību izraisošo vielu problēmām un iesaistīt viņus atturības veicināšanas procesā. Plakats

Attēli tika veidoti, balstoties uz jau iepriekš veidotiem saukļiem, kas tika iedalīti trīs tēmās – alkohols, smēķēšana, narkotikas. Dalībnieks brīvi izvēlējās saukli, kas viņu vairāk piesaista. Foto attēlos tika atspoguļotas sauklī izteiktās domas.

Izstādes apmeklējuma laikā varēs nobalsot par savu favorīt attēlu. Fotogrāfijas autors saņems skatītāju simpātijas balvu – Džona Hedžko grāmatu "Fotografēšana".

Izstādi organizē Latvijas Universitātes Atturības un veselības izglītības veicināšanas biedrība. LUAVIV ir studentu atturības organizācija, kā mērķis ir pētīt, apgūt un popularizēt skaidru un veselīgu dzīvesveidu bez apreibinošo un atkarību izraisošo vielu līdzdalības.

 

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties