Aizraujoša ekskursija skolēniem iepazīstot piena un maizes ceļu

Anete Seska, Piena muzeja Mārketinga projektu vadītāja, 03.04.2009., 17:29

Piena muzejs un maizes ceptuve "Lāči" ir izstrādājuši kopēju ekskursiju piedāvājumu skolām, kura mērķis ir skolēniem dot iespēju iepazīt mūsu vecvecāku tradīcijas, iegūt jaunas zināšanas un lieliski pavadīt laiku aizraujošā ekskursijā.

muzejsJauniešiem būs iespēja ne tikai skatīties un klausīties, bet arī pašiem palīdzēt cept maizīti, izslaukt govi, sakult pienu un paveikt daudz citu darbu, ko mūsu senči darīja ikdienā. Īpašais piedāvājums arī ietver draudzīgas ieejas maksas skolēniem līdz 15. jūnijam.
Jaunākās tehnoloģijas, interaktīvie un vēsturiskie Piena muzeja eksponāti nodrošinās skolēniem iespēju izslaukt govi, malt pienu ar piena maļamo mašīnu, kā arī sierotavas ēkā sakult sviestu. Vēsturiski, aizraujoši un interesanti un stāsti ļaus iepazīt dažādas neredzētas piena iekārtas un uzzināt daudz jauna par piena ceļu un produktu ražošanu. Noslēgumā visi kopā varēs baudīt piena kokteiļus un pašu sakulto sviestu, piedalīties konkursos, rotaļās un skatīties dažādas filmas.
Maizes ceptuvē "Lāči" skolēniem būs iespēja iepazīties ar maizes cepšanas procesu un uzdot jautājumus maizniekmeistaram, kurš pastāstīs arī par maizes šķirnēm, kā arī iegūt zināšanas un informāciju par maizes vēsturi un cepšanas kultūru, kas ļaus katram uzzināt maizes veselīgās īpašības un nozīmi cilvēka ikdienā. Skolēni varēs paši veidot cepumus, svērt kukuļus un kopēji iesaistīties veiklības un spēka pārbaudes spēlēs, dažādos konkursos un aktivitātēs ar jaukiem pārsteigumiem un balviņām.
Ekskursijas cenas, ja vienā dienā skolēni apmeklē Piena muzeju un maizes ceptuvi "Lāči" – pamatskolēniem Ls 1.50 un vidusskolēniem Ls 2.00.

Ekskursiju pieteikt var zvanot vai rakstot e-pastu:
Latvijas Piensaimniecības muzejs (Siekstāte, Rudbāžu pagasts, Kuldīgas rajons)
tālrunis: 63331233, mob.: 26518660
e-pasts: pienamuzejs@pienamuzejs.lv (www.pienamuzejs.lv)

Maizes ceptuve "Lāči" (Babītes pagasts, Rīgas rajons)
tālrunis: 27842932
e-pats: maize@laci.lv (www.laci.lv)
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
jjj (zandavaivo@tvnet.lv), 05.11.2009. 20:00:54 (ip:87.110.60.240)
Komentāra reitings: 0

tagad vēl ir tādas pašas cenas? 6ajām klasēm?Cik ilgi (aptuveni) ilgst eksursija?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
tadalafil blood pressure

Collin

MichaelShith

MichaelShithienāktreģistrēties