Siguldas dzelzceļa stacijas logos izvieto grafiti

Baiba Bože, 21.07.2010., 15:53

No šī gada 19. jūlija Siguldas dzelzceļa stacijas logos izvietoti 12 lielformāta grafiti zīmējumi, kas turpmāk pievilcīgāku darīs stacijas perona pusi.

Siguldas dzelzceļa stacijas logos izvieto grafitiVisi logos izvietotie grafiti darbi tapuši šogad Novada svētku laikā. Tos Alexandroid Malysh (pseidonīms) vadībā zīmēja puiši ar pseidonīmiem Red, Otex, Nik, 2Nrg, Rusl, Busta.

Līdz ar grafiti izvietošanu Siguldā ir atklāts jauns pilsētvides objekts – brīvdabas izstāžu telpa parka teritorijā ap mākslas un kultūras telpu "Siguldas tornis".

Brīvdabas izstāžu telpas uzdevums būs piedāvāt iespēju Siguldas novada iedzīvotājiem un viesiem iepazīties ar mākslas formas darbiem, kuri izmēru ziņā nav izvietojami citās novada izstāžu zālēs, kā arī darbu eksponējamais laiks ir ilgāks par diviem mēnešiem.

 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
sinepe, 21.07.2010. 17:24:35
Komentāra reitings: 0

lieliska ideja! jo tur tāpat viss tika "skaistināts" ar pastulbiem uzrakstiem.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties