Dinas Ābeles personālizstāde "Vērotāji"

Una Meiberga, 28.04.2015., 13:39

2015. gada 30. aprīlī plkst. 18.00 Kalnciema kvartāla galerijā tiks atklāta mākslinieces Dinas Ābeles personālizstāde "Vērotāji", kas atspoguļos nelielus stāstus par mums pašiem - par vērošanu, novērošanu, ievērošanu un neievērošanu.

Dinas Ābeles personālizstāde "Vērotāji"Dinas Ābeles pārdomas par izstādes vēstījumu: mēs novērojam dabas parādības un notikumus, augšanu un dilšanu, zvaigznes un ūdeņus, vēju un klusumu, sabiedrību un politiku, laikrakstus, televizorus un kaimiņus. Vērojam sevi un otru mums līdzās. Ievērojam labas un sliktas lietas, pieklājības un normatīvos aktus. Vērojam un klusējam.

Neievērojam likumus un satiksmes noteikumus. Varbūt uzdodam dažādus jautājumus? Varbūt mācamies no tā ko novērojam? Varbūt domājam un rīkojamies kā visi? Varbūt pieņemam paši savus lēmumus? Varbūt ieklausāmies…

Māksliniece Dina Ābele mācījusies Rīgas Lietišķās Mākslas vidusskolas Tekstilmākslas nodaļā, Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļā un Latvijas Mākslas akadēmijas maģistratūrā. No 1999. gada ir zīmēšanas katedras docente Latvijas Mākslas akadēmijā un strādā arī grafikas dizaina jomā dažādās izdevniecībās. Māksliniece glezno izmantojot dažādas faktūras gan uz koka dēlīšiem, gan audekla. Dinas Ābeles darbus raksturo dzīvespriecīgs kolorīts, vieglums un skaidra kompozīcija. Gleznas bieži vien ir kā mazi stāstiņi, kas uzrunā skatītāju, uzdodot tam dažāda rakstura jautājumus.

Izstāde būs apskatāma līdz 23. maijam katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00, izņemot svētdienas, Kalnciema ielā 35, Rīgā.

Ieeja bezmaksas.

Vairāk informācijas: www.kalnciemaiela.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
wonho north koreawonho

RaymondLop

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

Fabulous, what a website it is! This blog presents valuable information to us, keep it up.

Donaldromienāktreģistrēties