Dabas muzejā izstāde "Lidoņi un cilpotāji"

Elīna Pekšēna, 25.08.2015., 13:13

No otrdienas, 1. septembra, līdz svētdienai, 6. septembrim, Dabas muzejā mācību gadu iesāksim ar izstādi bērniem un pieaugušajiem, kurā varēs uzzināt, kā rūpēties par mīļdzīvniekiem. Muzejā viesosies ļoti dažādi mīluļi, to skaitā arī jenots, lidvāverkuskuss un Madagaskaras šņācējtarakāns.

"Lidoņi un cilpotāji"Izstāde ir tapusi sadarbībā ar Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrību "Trusis un citi" un dzīvnieku audzētāju Jeļenu Kustovu. Tajā vienuviet būs iespēja apskatīt lielus un mazus dekoratīvos putnus, abiniekus un rāpuļus, kukaiņus un zirnekļus, milzu trušus un pundurtrušus, mājas peles un pelēkās žurkas, Sibīrijas burunduku un pat jenotu. Izstādē varēs ne tikai apbrīnot dzīvnieku daudzveidību un to dažādos raksturus, bet arī uzzināt mīļdzīvnieku labturības noteikumus, kas ir svarīgi mazo brāļu dzīves kvalitātes nodrošināšanai.

Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrības "Trusis un citi" speciālisti katru dienu plkst. 14.00 stāstīs, kā kopt un rūpēties par pūkainajiem garaušiem, ar ko atšķiras trusis no zaķa, apmeklētāji uzzinās par trušu un grauzēju dzīvesveidu un kopšanas īpatnībām.

Ikviens izstādē varēs saņemt speciālistu konsultācijas, bet mazākie apmeklētāji – zīmēt, līmēt un veidot sev iepatikušos mīluli.

Izstādes atklāšana otrdien, 1. septembrī, plkst. 12.00 otrā stāva izstāžu zālē.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
chloroquine phosphate

Lashonda

Rvebleb craig.farnsworth@ethernovia.com :

Mksfmhi

buy viagra online

Nellieienāktreģistrēties