Bērnu diena muzejā

Natāļja Sujunšalijeva, 18.05.2009., 21:10

Pirmdien, 2009.gada 1.jūnijā, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu un piedāvā saviem jaunākajiem apmeklētājiem un viņu vecākiem īpašu radošo aktivitāšu programmu, kas ietver trīs bezmaksas tematiskās zīmēšanas nodarbības.

bernu11:00 Pirmā reize muzejā
Nodarbība notiks LNMM pastāvīgajā ekspozīcijā Latvijas māksla 19.gs. beigās – 20.gs. pirmajā pusē. Nodarbības dalībnieki uzzinās, kas ir muzejs, iepazīsies ar Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēku un interjeru. Uzzinās, kas ir gleznas un zīmējuma oriģināls, kur atrast informāciju par mākslas darbu, iepazīs gleznas tapšanas procesu – ceļu no molberta līdz muzejam.

13:00 Krāsa glezniecībā
Nodarbība notiks LNMM pastāvīgajā ekspozīcijā Latvijas māksla 19.gs. beigās – 20.gs. pirmajā pusē. Nodarbības dalībnieki uzzinās par krāsu kā izteiksmes līdzekli, pārrunās, kā ar krāsas palīdzību mākslinieks rada gleznā īpašu noskaņu, kā arī uzzinās par atšķirīgu stilu izpausmēm mākslā.

15:00 Apgaismojums glezniecībā
Nodarbība notiks LNMM pastāvīgajā ekspozīcijā Latvijas māksla 19.gs. beigās – 20.gs. pirmajā pusē. Nodarbības dalībnieki uzzinās, kādu lomu spēlē apgaismojums glezniecībā, kas kopīgs un atšķirīgs mākslas darbam un tā reprodukcijai, runās par mākslas darba saturu, uzzinās, kā panākt dažādu apgaismojumu gleznās.

Katra nodarbība ietver sarunas un praktiskās darbības – zīmēšanu. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi krāsainos eļļas pasteļa krītiņus.
Interesentus lūdzam pieteikties, zvanot pa tālruni (+371) 67 324461. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!

Visu dienu 1.jūnijā ģimenēm un bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā (K.Valdemāra ielā 10a) par brīvu.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Also set for a Nov. 5 launch is Marvel function The Eternals and Tom Hanks-starring sci-fi film Finch from Amblin Partners. Spencer full movie online free

Warren

Dejmzgb xandir@asterios.tm :

Drzdjlq

I couldn't resist commenting. Perfectly written!

stromectol drugienāktreģistrēties