Orķestra mūziķi gatavo izstādi Aizraušanās vai Māksla

Gundars Venens, 13.11.2009., 14:12

Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) mūziķi līdzās ikdienas muzicēšanai atrod laiku arī citām mūzām. Dažam aizrautīgā darbošanās pārtapusi interesantos eksponātos, ko vērts parādīt ne tikai saviem kolēģiem. Tā arī radās ideja par darbu izstādīšanu plašākai apskatei.

Pēc LSO mūziķu iniciatīvas radīts līdz šim orķestra vēsturē nebijis projekts – izstāde "Aizraušanās vai Māksla". Jau apkopoti rokdarbi un dažādu citu hobiju izpausmes, ko varēs aplūkot 20. un 21. novembrī Graudu ielas koncertzālē.
Fotogrāfijas, zīmējumi, gleznojumi, gobelēni, tamborējumi, adījumi un ziedu kompozīcijas, iespējams, rodas iedvesmas rezultātā pēc radoša mēģinājuma orķestrī. No otras puses, koncentrēšanos un koncertu spriedzi izdodas mazināt, radot noderīgas un reizē skaistas lietas.

Lai kā arī būtu, mūziķus pašus pārsteidzis fakts, ka par kolēģu brīvā laika izpausmes formām zinājuši tik maz. Tad nu izstāde savā ziņā ļaus vienam otru labāk iepazīt, neraugoties uz to, ka ikdiena aizrit cieši blakus orķestra ierindā.

Ikviens apmeklētājs varēs balsot par veiksmīgākajiem darbiem. Rezultātus apkopos un visvairāk atzinību guvušo eksponātu apbalvos. Savukārt skatītāji izlozes kārtībā saņems brīvbiļeti uz kādu no nākamajiem LSO koncertiem.

Izstāde "Aizraušanās vai Māksla" apmeklētājiem būs atvērta 20. novembrī no pl. 15.00, bet 21. novembrī – no pl. 11.00 Graudu ielas koncertzālē.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
chloroquine phosphate

Lashonda

Rvebleb craig.farnsworth@ethernovia.com :

Mksfmhi

buy viagra online

Nellieienāktreģistrēties