EČ basketbolā noslēdzies!

16.09.2007 21:47:48 aizsāka lieliskais kārlis
7 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
lieliskais kārlis, 16.09.2007. 21:47:56
Komentāra reitings: 1.225

Nu ko, par spēli neizteikšos, visā visumā bija vnk drausmīga. Ja nebūtu intriga beigās, un, ja nezinātu, ka šis ir fināls, tad teiktu, ka šis bija grupu turnīrs starp Portugāles un Čehijas izlasēm.

saku atklāti, ka manī vēljoprojām bija niknums pret Spāņiem par to, ka nespēja uzvarēt Horvātus, un jau sen pie sevis klusībā domāju, ka viņiem finālā tādā gadījumā nav ko darīt, bet nu, kā gadījās, kā ne, Hoevāti līdz šai spēlei bija vienīgais klupsānas akmens, un 2arpus minūtes līdz beigām likās, ka tā arī tas paliks, bet spēle izvērtās pa visam citādāk kā daudzi bija gaidījuši...

3 sasteigti uzbrukumi, krievi to izmanto, un 2 sekundes pirms beigām Holdens izrauj Krievijas izlasi vadībā pa vienu punktu un mani favorīti uzvar visā čempionātā bet neviena zaudējuma. Spāņu nav žēl, viņi jau domāja, ka uzvara rokā, bet lai viņi saņem. Patika kā Kiriļenko spēleja ne tikai šajā spēlē, bet visā čempī. Prieks par kamiņiem - leišiem, pārsteigums par Grieķiju, un mazliet bēdas par Slovēnijas izlasi.

Un vai arī tev ir ko teikt? :)

deni2s, 16.09.2007. 22:17:39
Komentāra reitings: 2.868

Kā palika ar to domu par sporta sadaļu, kur tu mūsu tumšos sporta prātus varētu apgaismot ar tamlīdzīgām lietām? Kkad padomāju, ka ar sporta ziņām laikam ir kā ar sportu - kas pirmais raksta, to arī lasa.

dzēsts lietotājs, 16.09.2007. 23:01:26
Komentāra reitings: -1.255

the time has come....every day turns into someone night....

lieliskais kārlis, 17.09.2007. 09:35:45
Komentāra reitings: 1.093

den2is? tas bija sarkasms?

deni2s, 17.09.2007. 11:31:06
Komentāra reitings: -1.901

Nē, es pavisam nopietni. Tu pirms tam vienā tēmā jau izteicies, ka varētu nodarboties ar sporta sadaļu, jeb es kko jaucu?

lieliskais kārlis, 17.09.2007. 21:28:09
Komentāra reitings: 1.254

nejauc gan, bet nu, es skatīšos kā man būs ar darbu. tas bija tikai idejas līmenī.

deni2s, 18.09.2007. 20:18:09
Komentāra reitings: 0

Nu, skaties, skaties :)


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties