biker mice of mars, biker mice of mars..!!! [velodragi, circuiti, stafetes un..]

30.08.2007 14:52:37 aizsāka hepatits
22 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
hepatits, 30.08.2007. 14:53:25
Komentāra reitings: 1.703

laizjam dziivee ar veljikiem?

pirmais projekts prieksh manis vareetu buut - TIKT LIIDZ JUURMALAI!!!

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 14:54:36
Komentāra reitings: 1.362

Davai! Kad?:D

hepatits, 30.08.2007. 15:11:20
Komentāra reitings: 1.758

manupraat piemeerotaaks jautaajums ir "cik ilgi?" un peec tam "kad?". ;) kursh to vareetu pateikt? 0.o

un taga jau termoss ar teeju tochna buutu jaanjem. un kaukaadus duurainjus rokaas. pagaishnakt [nu ap 23jiem] bija taa paveesi rokaam, kaut gan dienaa man ar ir paveesi vinjaam, jo sanaak nesties taa,ka tas gais shkjeljaas tik aatri.. nu TIK aatri!!! ;D

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 15:13:43
Komentāra reitings: 1.894

bicker mouse from mars bij dikt forš multen manā bernībā :)

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 15:17:48
Komentāra reitings: 0

Bija bija . Viņi atgriezīsies!

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 15:24:04
Komentāra reitings: 1.241

a vai ta vinji uz ritenjie mbrauca vispaar????hep, laizjam ar mochiem...

hepatits, 30.08.2007. 15:29:47
Komentāra reitings: 0

juusu zinaasha es biju modo!!! :D :D :D

un shodien saistiibaa ar ritenjbraukshanu un roljikiem.. gaidot autinju slokas ielas pieturaa, palasiijos,ka 9. septembrii notiekaas atrakcijas griizinjkalna skeitparkaa jaunieshiem no 7 vai 9 [iisti neatceros] liidz 18 gadu vecuma!!!

kaa tas sportaveids saucas neatceros, bet princips ir taads, ka trase ir jaaizbrauc 2 cilveeku komandai - viens uz veljiku un otrs uz skrituljslidaam. tas velosopeedists strikjii [ne garaakaa kaa 3 metri] velk to,kas ir uz roljikiem!!! izklausiijaas baisi!!! :D :D
apakshaa veel tam aicinaajumam bija piebilde: "VECAAKI, LUUDZU NODROSHINIET SAVUS BEERNUS AR KAAJU, ROKU NU GALVAS AIZSARGIEM!!!" :D




taatad.. cik ilgi vareetu ieilgt tas brauciens liidz juurmalai? [butu feini,ja kaads celja un apkaartnes zinaataajs piedaliitos! :) tipa gids. :P tu esi taads never'?]

nu zjanna, neba katram jaunietim taga dosim dabas piesaarnjojuma atljauju un veel liidzi mirshanas aplieciibu?!?!? 0.o un ja es dabuutu moci, tad es neaprobezjotos ar braucienu liidz juurmalai. un tur man vajadzeetu panjemt kaadu nedeelju briivu, lai testu, kur acis raada!!!

[es biju modo, ja man atminja nevilj, ta kaadaa 4 vai 5 klasee!!! :D :D :D]

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 15:31:21
Komentāra reitings: 1.363

A es būšu :D Sapazīšu apkārtni,un uzčuinīšu maršrutu :D

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 15:40:01
Komentāra reitings: 0.307

no manām mājām(imantas) pa riteņbraucēju celiņu apmēram 1/2h līdz lielupes jūrmalai ;)

ja atpakaļ ar vilcienu, tad es varu būt gids :P

kampy, 30.08.2007. 17:26:18
Komentāra reitings: -0.633

man ir ricjuks ar rozaa tauriiti- es piedalos :)

keder, 30.08.2007. 18:12:42
Komentāra reitings: 1.139

es arī gribu, bet domājams kamēr aizkulšos līdz Rīgai ar riten, tad droš ka nekur neko vairs negribēšu xD

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 20:57:05
Komentāra reitings: 0

hep, es biju modo, neliet-man pat rokas superblasts bija!nē nus smieklīgi, ka motopeles pievērsušās ''aizsargāsim dabu'' kustībai un mauc ar veļukiem...vismaz mans ričuks ir līdzīgs modo mocim!ha!

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 22:10:16
Komentāra reitings: 0

ai, man uz remontu velo jāstiepj, nenormāla baranka aizmugurē uzmetās, pēc tam kad es pa komai lidoju kā manjaks pa visādiem bezceļiem , neceļiem un 10m garām kāpnēm. tjipa jaunu disku vajaga, bet lētāk sanāks rumbu atstāt un pārspieķot uzlikt jaunu to ripuli.

hepatits, 12.09.2007. 11:38:21
Komentāra reitings: 0

a taa tas ir, ka tie 2ritenji jaakopj, ja gribas taa "normaali pabraukaaties"!!! [teerinji :/]

es laizju ekspediicijaa!!! momentaana ideja taapee necweru,ka kaads vareeu pievienoties!

dzēsts lietotājs, 12.09.2007. 17:10:36
Komentāra reitings: 0

eh, man ar ričukam pēc kritiena pakaļējā riepa astotniekā... bet tas netraucēja nobraukt ap 20km :F Un tā es to piebeidzu... tā ka būs vien jāatsaka no tik vilnoša piedāvājuma, varbūt nākamo sezon, jo naudiņas nav labošanai! Es kā aizrautīga velomāne labprāt jums pievienotos, ja vien kāds mani uz bagāžnieka paķertu! :D

dzēsts lietotājs, 12.09.2007. 17:26:48
Komentāra reitings: 0

kapēc nepieminēji tripa saakumā celiņa malā augošās sēnes?

hepatits, 12.09.2007. 19:11:54
Komentāra reitings: 0

guess who's back.. !?!

taatad..

velocelinjsh riiga-juurmala-riiga jeb ekspediicija desmitajaa aatrumaa [prieksheejais zobrats uz 2, pakalkjeejais uz 5. citaadaak jau laikam nevar!!! :D]

sanaaca kuuliigi. taga baigais slinkums visus mazos pardziivojumus paarskaitiit, taapee teikshu dazjos teikumos.
no tornjkalna velocelinju mieriigi var mekleet, braucot pa dzelzcelja sliedeem! vietaam sanaak interesantus piruetus izkrukjiit, bet tas tik deelj bezcelja [feinas shkjembas kuraas sliigst richuks, bet var izbraukt]!!! :D meegjiniet nesaskrieties ar vilcienu. fotograafeejot tas ir gandriiz neiespeejami [..bet man sanaaca.. :)]!
bez aizkjershanaas var tikt liidz zoljika vilciena pieturai un tad tikai pa to celinju, skrienoties ar vilcienu, shauj liidz pat manam meerkjim --> DZELCELJA TILTINJAM PAAR LIELUPI!!! var teikt, ka pa taisno aizbraucu. biju gaidiijis, ka tas celinjsh kaukur shkjiibi metiisies, jo man viena uzticiibas persona teica, ka tas celinjsh juurmalaa ieved pa citu tiltinju, bet man pa lielu prieku un gandariijumu tas nogriezaas tieshi pirms dzelcelja tiltinja.
atpakaljceljsh bija mazaak paarsteigumiem bagaats un uz izbriina pakjerts nekaa turpceljsh.

kaa jau mineeju - sanaaca kuuliigi!

p.s. detaljaas gribeetaajiem kaadreiz pateikshu tieshi, kas tur veel bija tik kuuliigs, vai arii pirms naakamaas braukshanas musinaashanas reizes izpluudiishu paplashinaataa intreluudee

bildes --> http://foto.inbox.lv/laramide/velocelinjsh-riiga-juurmala-riiga

lieliskais kārlis, 12.09.2007. 19:51:06
Komentāra reitings: -3.155

es nelasīšu visus tos komentus, bet zinu tikai to, ka man patīk braukt ar velosipēdu, tikai viena problēma... man NAv riteņa :(

kādam nav kāds liels priekš manis? :)

hepatits, 12.09.2007. 20:27:44
Komentāra reitings: 1.45

google.lv --> ierakstu vaardu salikumu "velosipedu noma" un --> vola! ..

http://www.viss.lv/index.php?Rez=p&act=ProdKat&lang=lat&VirsNozID=237&Skats=kat
http://www.manta.lv/manta/product_catalog/?q==5&file=63274
http://www.vietas.lv/index.php?p=15&product=19 ..utt

lieliskais kārlis, 12.09.2007. 20:32:42
Komentāra reitings: 0

neuzticos tiem riteņiem, tāpēc, pat neuzskatu par vajadzību skatīties. bet paldies par pūlēm ;)

dzēsts lietotājs, 12.09.2007. 20:38:57
Komentāra reitings: 0

atshuviens!

lieliskais kārlis, 12.09.2007. 21:14:17
Komentāra reitings: 0

:D


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab


ienāktreģistrēties