Positivus AB festivāls, es jau nāku!

10.03.2009 20:46:08 aizsāka lieliskais kārlis
34 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
lieliskais kārlis, 10.03.2009. 20:49:00
Komentāra reitings: 10.801

Šodien Positivus festivāla rīkotāji paziņo pirmos māksliniekus, kas uzstāsies lielākajā mūzikas un mākslas festivālā Baltijā – Positivus festivāls. MOBY, PRĀTA VĒTRA, THE TING TINGS, PETER DOHERTY, EBONY BONES ir pirmie mākslinieki kas 17. un 18. jūlijā uzstāsies Positivus festivālā Salacgrīvā. Tuvākā laikā paredzēta programmas papildināšana ar vēl vairākām ārzmeju zvaigznēm un protams vietējiem māksliniekiem. Biļetes nopērkamas „Biļešu Serviss“ kasēs un to cena ir Ls 29.

Prāta Vētra un Moby, un sasodīti seksīgā The Ting Tings soliste - ko vēl sirds vairāk var vēlēties?

Es jau braucu un slienu telti augšā, un gaidu. Cerams, ka noveiksies ar laikapstākļiem.

l.z, 10.03.2009. 21:59:33
Komentāra reitings: -3.415

Tagad gan iesaku braukt ar apsildāmo telti, varētu būt nedaudz vēss.
Biļete jau kabatā.

endo, 11.03.2009. 05:22:30
Komentāra reitings: 1.965

šogad es laikam arī iemēģināšu šito festu.
ting tings - tiešām gribas dzirdēt ;)
that's not my name :D
p.s. es tikai ceru ,ka būs vēl kāds svaigs klausāmais.
visulaiku Killeri prātā.

dzēsts lietotājs, 11.03.2009. 12:24:22
Komentāra reitings: 3.016

es vienmēr esmu gribējusi sagaid Latvijā Pītu Dohertiju! ceru, ka Tu, Pīt, atkal nepiedzersies un atbrauksi beidzot:)

un es necerēju, ka Ting Tings`us jau tik drīz būs iespēja redzēt LV!:)
arī PV priecē un vispār..es esmu gatava atdot daudz, lai tiktu tur!
Latvij, tu esi forša:)

deni2s, 11.03.2009. 12:40:07
Komentāra reitings: 4.004

Vienīgi piezīmēšu, ka šogad tas vairs tomēr nesauksies Positivus AB, bet gan vnk Positivus (laikam Aizkraukles banka vairs neatbalsta šo pasākumu).

dzēsts lietotājs, 11.03.2009. 16:16:10
Komentāra reitings: 2.475

Man vienalga vai Positivus ab vai vnk Positivus-fakts kā tāds,ka grupas gan jau būs tik pat labas,kā pagāšgad un kā jau šī gada pirmās oficiālas. BILJETE KABATAAAAAA. :)

melomaans, 11.03.2009. 18:30:34
Komentāra reitings: -3.891

Positivus festivāla sapnis izsapņots jau sen, sen un šī gada programma tikai vēlreiz apliecina to, ka laikam jau Latvijā publika vēl nav nobriedusi patiešām kvalitatīviem mūzikas festivāliem. Tas no vienas puses. No otras, pārsteidz, ka šī atziņa nāk pateicoties Positivus Music, jo viņi vienmēr ir patīkami izcēlušies ar atslēgvārdu "kvalitāte" (atveda uz Latviju Muse, Sigur Ros, Bjork u.c.), savukārt šogad - Blants, kaut kādi Limp Bizvkvīti vai whatever kas un tas nekas, ka, iespējams, kaut kad vasarā koncertā redzēsim un dzirdēsim Moriseju - vecais lāga vīrs visu nevar atsvērt.
Pārdomām vēl šāds fakts - par Positivus biļetes cenā (tikai bišķi augstāk) ir arī Open'er festivāls Polijā, kurā šogad būs "nekas īpašs", tikai Arctic Monkeys, Emiliana Torrini, Kings of Leon, Madness, tas pats Mobijs, tie paši The Ting Tings, Placebo, Crystal Castles, Gossip, Duffy, etc.

Nav nekas pret The Ting Tings un Pīta Dohertija koncertu vērošanu dzīvajā, taču piedodiet - ko tur darīs PRĀTA VĒTRA? Šīs grupas parādīšanās festivālā AUTOMĀTISKI nozīmē EPIC FAIL labas mūzikas faniem, jo būs attiecīgās auditorijas "patīk viss, dancoju,plaukšķinu,pielejos" kontingents. Jā, viennozīmīgi, Prātinieku pieaicināšana ir KOMERCIĀLI veiksmīgs solis (vienīgā grupas publiskā uzstāšanās šajā gadā), kas garantē attiecīgus ienākumus, taču tas ir izdarījis kaut ko tādu, ko diez vai kādreiz Positivus izdosies atgūt , proti, padarījis šo brendu par neuzticamu, jo uz to nevar paļauties, kas ir ļoti būtiski, it īpaši krīzes apstākļos (un to parāda arī komentāri Positivusfestival.com forumā, 80% no tiem ir pret šādu soli).

chevete, 11.03.2009. 19:39:13
Komentāra reitings: 8.319

ha! atnāca melomāns un apcirpa prieciņu.

positivus jau nu arī bez prāta vētras pulcēja "patīk viss, dancoju,plaukšķinu,pielejos" kontingentu. Jo lūk šim kontingentam vajag atpazīt kaut vai tikai vienu hedlaineru, lai dotos "festiņā". Jāatzīst, arī es saraucu pieri ieraugot sarakstā PV, bet man nu nešķiet, ka tas ir pasaules gals. Var braukt uz Poliju vai vel sazinkurieni, vai arī kāpt pāri aizspriedumiem pret PV un apmeklēt tepatās. Beztam vidējais "patīk viss, dancoju,plaukšķinu,pielejos" pārstāvis noteikti padomās par 30 ls un veselu čupu sev nezināmu ārtistu blakus PV.

melomaans, 11.03.2009. 20:58:55
Komentāra reitings: -3.314

UPD: http://www.tvnet.lv/muzika/news/article.php?id=525046

EPIC FAIL 2x.

(nevareju noturēties haha, eh.)

chevete, 11.03.2009. 21:09:41
Komentāra reitings: 3.832

aktudievs.
es gribēju tingtingus..
viss ko es varu par to teikt ir http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo

kampy, 12.03.2009. 06:30:12
Komentāra reitings: 3.888

es biju gatava maksāt 29 ls tikai par šīm nepilnajām 4ām min.
http://www.youtube.com/watch?v=iX-7u9OzH9o
tas nav mans positivus. tas nav mans biļetens. tas nav mans vārds!!!!!!! nebraukšu vairs. paldies par salauztajiem sapņiem.

rxx, 12.03.2009. 14:07:30
Komentāra reitings: 3.223

Nu žēl pat Ting tings, bet ko padarīsi.. Ne pirmais un ne pēdējais koncerts, kurš kaut kādu iemeslu pēc nenotiek. Tāda ir dzīve un tāds ir šis bizness, ar to ir jārēķinās.

Es kaut kā neizprotu Latvijā valdošo naidu (šī vārda patiesākajā nozīmē) pret Prāta Vētru... Kas ir par problēmu? Viņi ir kaut ko sliktu izdarījuši, kaut ko atņēmuši? Var visādīgi gudri spriedelēt par kaut kādām sarunātajām balvām, platīna diskiem utt., bet es perosnīgi nepazīsti nevienu, kurš būtu piespiests iet uz kādu no Prāta Vētras koncertiem... Šie koncerti ir bijuši lieliski un arī 45k cilvēku apmeklējums tomēr kaut ko parāda. Turklāt, Prāta Vētra ir, manuprāt, vienīgā, puslīdz normālā Latviešu grupa uz kuru iet visādu paaudžu cilvēki, tas ir tāds ģimenisks pasākums.

Un ir pilnīgi vienalga, cik cilvēku kaut kādā forumā vai komentāros ir pret vai par kaut ko, komentāri allaž ir pulcējuši lielu skaitu visādu nomāktu tirliņu, kuriem viss besī.

Un pat ja Prāta Vētras piedalīšanās ir komerciāls solis, lai festivālam būtu labs apmeklējums - kas no tā? Tam festivālam ir sevi jāatpelna un šobrīd situācija valstī ir tāda, ka būtu jāpriecājās, ka tas vispār notiek.

Chevete, tu laikam būsi bijusi kādā citā Positivus festivālā, jo nu galīgi neatceros nekādu ""patīk viss, dancoju,plaukšķinu,pielejos" kontingentu", ne 2008., ne arī 2007. gadā...

Melomān, ja kaut kas ir Epic Fail, tad tas esi tu. Es ļoti reti tā saku un tas ir pret maniem principiem, bet - izdari labāk! Uztaisi kaut vienu pasākumu, kur ir bišķi vairāk kā divas tumbas un divas meijas... Un vēl - tu diez vai būsi tas cilvēks, kuram vajadzētu kaut ko spriest par zīmoliem (brendiem), to rīcību un tās sekām...

chevete, 12.03.2009. 14:13:15
Komentāra reitings: -13.149

rxx, pieļauju domu, ka ja pats esi medus burkā, tad neredzi no kurienes pēc medus nes ;)

endo, 12.03.2009. 15:26:49
Komentāra reitings: 7.836

un tieši tapēc es biļeti nepērku-kamēr nezinu visu lainapu!

aa.p., 12.03.2009. 16:21:12
Komentāra reitings: 1.057

rxx, runa jau nav par to, ka Prāta vētra būtu Latvijas ļaunākā grupa, bet gan par to, kas nāk kā "pievienotā vērtība", viņu vidusmēra klausītājs, kam ir diezgan attāla saistība ar Positivusa sākotnējo uzstādījumu kā "festivālu mūzikas gardēžiem".

melomaans, 12.03.2009. 16:25:41
Komentāra reitings: -13.746

rxx galīgi nesaprata vispār par ko ir runa kārtējo reizi. ir tā kā aa.p. saka.

deni2s, 12.03.2009. 19:52:27
Komentāra reitings: 5.728

Manuprāt Prāta vētra tomēr ir viena no kvalitatīvākajām un pieredzējušākajām Latvijas grupām, tāpēc mūzikas gardēžiem to nevajadzētu smādēt. Tas, ka varbūt kādam skauž, viņu popularitāte, tā jau ir viņu pašu problēma, nevis Prāta vētras problēma.

Tāpēc šoreiz vairāk pieslienos rxx viedoklim. Biju arī uz PV konci Jelgavā - tas bija tiešām skaists un kvalitatīvs pasākums un publika kopumā ņemot bija daudz labāka un patīkamāka, nekā visos Latvijas festos, kuros esmu bijis.

Par The Ting Tings vispār nepārdzīvoju, jo tā ir pagājušās vasaras viena hīta grupa, ja nemaldos. Būtu viņi pagājušo vasar bijuši, būtu citas lieta. Moby kā hedlainers... Man nav nekas pret viņu vai pret viņa mūziku, bet man šķiet dīvaini, ka kā hedlainerus Positivus vismaz otro gadu izvēlas DJus, kas atšķirībā no PV arī pulcē to "kolbasīgo" publiku.

Tas protams tīri mans subjektīvais viedoklis.

P.s. Nav tā kā melomaans saka :D

aa.p., 13.03.2009. 09:47:03
Komentāra reitings: 0.988

nu, nu, Ting Tings ne tuvu nav viena hīta grupa! Great DJ, That's not my name, We walk, Shut up and let me go, We started nothing utt. burvīgs albums.

ella, 13.03.2009. 10:11:12
Komentāra reitings: -0.443

nenāku

xnemiersx, 13.03.2009. 10:36:46
Komentāra reitings: 2.034

kopš kura laika moby ir dj? īstenībā viņš ir vienīgais, kas mani varētu tajā festā piesaistīt... un es neesmu "kolbasīgs" :D

melomaans, 13.03.2009. 11:01:04
Komentāra reitings: -5.089

a vispār, Rīgā 05.07.2009. būs Morisejs, tā kā ejiet jūs ar savu prāta vētru un mobiju positivusaa ieskrieties. :D

lieliskais kārlis, 13.03.2009. 11:09:02
Komentāra reitings: 5.384

Nja, tas jau ir pārvērties par bumu - ja klausies Prāta Vētru, esi durnis. NEviens jau īsti nesaprot, ka visi nav vienādi taisni domājuši, kā, šajā gadījumā, melomāns.

caps, 13.03.2009. 14:58:43
Komentāra reitings: 8.252

Deni2s, ar The Ting Tings tu kļūdies tikpat ļoti, cik ar komatiem savā komentārā - viņiem hīti ir krietni vairāk par vienu. :)

melomaans, 13.03.2009. 15:46:30
Komentāra reitings: -11.351

jā deni2s, kurš tagad izskatās stulbi? nejau es.
LOL

:D

oskarsss, 13.03.2009. 17:15:08
Komentāra reitings: -2.447

omg nevar laist šito garām

melomaans, 13.03.2009. 19:08:10
Komentāra reitings: -11.301

vai rxx tagad sēž interneta kafejnīcā un cītīgi liek mīnusiņus? tā apmēram izskatās.

hahahahaha

dzēsts lietotājs, 14.03.2009. 17:54:48
Komentāra reitings: 2.457

Melomān, man šķiet,ka tu esi pilnīgi atpalicis stulbenis,kurš dzīvo savā ūber krutajā 'labās' mūzikas pasaulītē.

pest, 14.03.2009. 18:38:24
Komentāra reitings: 6.786

Nu manuprāt tev pašai arī ir sava ūber krutā labās mūzikas pasaulīte, tāpat kā mums visiem. Par gaumi nestrīdās...

rxx, 14.03.2009. 20:26:24
Komentāra reitings: -12.451

1. Par gaumi nestīdās tikai tie, kuriem tās nav.
2. Tas idiņš melomāns pirmais te sāka tirsties.

dzēsts lietotājs, 14.03.2009. 20:57:47
Komentāra reitings: 6.193

Jā,katram savs, bet es vismaz nerakstu pilnīgāko bezsakaru caur dīvainiem jokiem un apvainojumiem. Nav vienīgā diskusija, kur melomāns izceļas šādā veidā.

Saprotu ,ka jūties pārāks, bet varbūt mazliet piebremzē?

oskarsss, 14.03.2009. 22:09:25
Komentāra reitings: -2.407

bērni bērni, pietiek strīdēties. koņčas savādāk nebūs

sieviešu izlase, 15.03.2009. 09:21:21
Komentāra reitings: 4.316

Kamēr nevaru un nevaru saprast, kas Mobijā, Dohertijā un kurā tur vēl ir gardēdīgāks, izmeklētāks, oriģinālāks un, vispār, alternatīvāks nekā Prāta Vētrā (jo vēlme piederēt pirmo fanu un cienītāju pulciņam komentāros ir novērojama krietni lielāka nekā pēdējo), sapratu vienu:

http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/blog/eduards-ozolins/jauna-muzika-tuvojas-teksasai-vilsanas-pasmaju-pozitivajos-jaunais-kulturas-ministrs-sak-ar-populismu

Ieteicams erektēti nekrofilā balsī vēlreiz izlasīt "melomaans" pirmo komentāru šajā diskusijā.

melomaans, 15.03.2009. 09:31:48
Komentāra reitings: -1.658

rxx ir bezkaunīgs rupeklis.


lol, 15.03.2009. 14:17:26
Komentāra reitings: 9.751

Melomānam ar rxx vajag vienkārši vienā jaukā dienā satikties un izkauties.Tas būtu reāli fun!
P.S. lieku piečuku uz melomānu.


Reklāma
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties