PALĪDZĪBU! ESMU TUPA!

03.07.2008 13:44:17 aizsāka bomzite
44 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
bomzite, 03.07.2008. 13:44:38
Komentāra reitings: -14.133

Vēlos Nopirkt 11. Klases Liecību. Lūdzu palīdziet.
Acīmredzot nav pareizākā vieta, kur par tādām lietām interesēties, bet diemžēl paziņu loks nav kompetents šādā jautājumā.

bomzite, 03.07.2008. 13:45:06
Komentāra reitings: -16.053

Es nevienu nenostučīšu.. ;) :D N0pietni.

dzēsts lietotājs, 03.07.2008. 13:49:57
Komentāra reitings: 10.116

Tiešām tupa. Vai arī es esmu tupa un joku nesapratu? :D

bomzite, 03.07.2008. 13:52:56
Komentāra reitings: -16.087

Tas nav joks. Man ir nepieciešama 11. klases liecība, lai varētu iestāties skolā uz 12. klasi un pabeigt to nolādēto vidusskolu. Ja man būtu draugi / paziņas ar tik ļeviem sakariem es noteikti palīdzību būtu palūgusi viņiem.

jana, 03.07.2008. 13:58:40
Komentāra reitings: 7.284

kuras klases lieciba (reala lieciba) tav vispar, pashlaik ir uz rokam?

bomzite, 03.07.2008. 14:01:43
Komentāra reitings: -16.108

10. klases. Un 11. klases, kur ir skaistiem burtiņiem uzrakstīts atstāt 11. klasē.

emtee, 03.07.2008. 14:04:32
Komentāra reitings: 18.919

es gan tavā vietā vēlreiz pamācītos 11. klasē, jo ja jau to nevar pabeigt tad diez vai labāk ies 12ajā.

jana, 03.07.2008. 14:05:38
Komentāra reitings: 8.803

kapec atmet tādu variantu, kā iestāties citā skolā no 11klases? tev ir tik izmisīgi liela vajadzība pec tā laika? bez tam, kas zin, iespējams citā skolā vel ko bonusā varēsi iemācīties + jauni draugi/paziņas.

puslaiks, 03.07.2008. 14:14:13
Komentāra reitings: 9.954

tiešām tupa!

lieliskais kārlis, 03.07.2008. 14:15:10
Komentāra reitings: 19.983

Tev maz ir kkāda pilīte pašcieņas?

rxx, 03.07.2008. 14:20:56
Komentāra reitings: 6.873

Kārli, kāds tam visam sakars ar pašcieņu? Šaubos, vai nomest zemē veselu gadu par godu fenomenālai izglītības sistēmai, ir kaur kāda baigā pašcieņas pazīme.

Turklāt mēs te nerunājam ne par augstāko ne par vidējo izglītību (tās iegūšanu), bet gan par kaut kādu faking 11. klasi, kas vispār ir viens liels bezpriģels.

melomaans, 03.07.2008. 14:24:34
Komentāra reitings: 2.511

beidzot kāds prātīgs vārds no rxx puses! :)

:)

lieliskais kārlis, 03.07.2008. 14:25:47
Komentāra reitings: 15.411

Es nezinu, man gan tieši liekas, ka normāli domājošam cilvēkam būtu vidusskola jāpabeidz bez aizķeršanās, proti, šajā gadījumā es domāju par otrgadniecību, un šeit nav runa par priģeli vai bezpriģeli. Tur mums domu gājiens ir vienāds, bet kas jādara, jādara.

rxx, 03.07.2008. 14:31:00
Komentāra reitings: 0.147

Normālam cilvēkam, beidzot vidusskolu, ir kaut kas jāsejēdz atbilstoši kaut kādam nosacītam līmenim. Es sev apkārt redzu pieteikoši daudz visādu dīvaiņu un pamuļķu, kas nekad nav palikuši uz otru gadu, bet vienalga nejēdz neko un arī vidusskolu pabeidz un pabeigs, tad kāpēc gan kāds, kurš ir palicis uz otru gadu nevarētu būt gudrāks par viņiem, jo atzīmes galīgi nerāda to, cik cilvēks jēdzīgs.

Bet "kas jādara, jādara", manuprāt, vispār nav nekāds arguments.

adellada, 03.07.2008. 14:41:17
Komentāra reitings: 10.036

A kä tu taisies iestäties skolä - zem cita, t.i. nopirktäs lieciibas personas värda un uzvärda?

bomzite, 03.07.2008. 14:44:38
Komentāra reitings: 0.543

Atļaušos piemetināt, ka šāda situācija ir radusies dēļ mana tupuma.
Viss bija labi, līdz 11. klasei. Mācījos lauku skolā. Bija lielais klikšķis, ka neviens mani nesaprot, kur nu vēl audzinātāji, nemaz nerunājot par skolas direktori. (definējams kā pubertitātes vecums) Un es arī biju izaicinoša un brutāla. Atzīmes beidzot 11.klasi nebija tik skarbas, bet uzvedība.. Dēļ uzvedības man liecībā tika ierakstīts "atstādināt no *** skolas skaita". Kad gāju iestāties pilsētas skolā - mani ar tādu uzrakstu aizsūtīja tur, kur saule neiespīd, un pateica, lai aizejot pie savas direktores un palūdzot jaunu liecību, kur būtu rakstīts "pārcelta" vai "atstāta". Un kā jau minēju - es biju tupa un pazvanīju vecajai direktorei, pateicu pāris "mīļus" vārdus par viņu un viņas piekopto stilu jaunēkļu audzināšanā. Kā rezultātā saņēmu Nogalināt - spējīgo skatienu un jaunu liecību ar uzrakstu "atstāt 11. klasē". Nu jau 3. gadu, ja nemaldos mokos pa to 11. klasi. Katru gadu sāku cīņu no jauna, bet manī NAV un NEBŪS spēka veselu gadu sutināt savu pēcpusi skolas solā, kur māca vielu, kura man jau ir zināma! Man jau liekas, ka 8 stundas skolā ir gana, tad kur nu vēl gadu. Za to, zinot sevi, 12. klase man būtu ar smaidu sejā. Tādēļ es atkārtoti lūdzu palīdzību, man vajag to Nolādēto liecību.

BIJU TUPA! Kurš gan no mums tāds nav bijis.

bomzite, 03.07.2008. 14:46:38
Komentāra reitings: 2.28

Nu blanka! Man ir nepieciešama tukša liecības blanka! Ja ir iespējams tad ar visu zīmogu. Cik esmu dzirdējusi tāds prieks - vidēji maksā ap 70 ls

lieliskais kārlis, 03.07.2008. 15:03:28
Komentāra reitings: 8.149

Rxx, iestāti to darba devējiem, jo viņiem tomēr svarīgs ir tas, kas tev rakstīts papīrā, un ja jau tu mums esi tik lielisks un tev vidusskola nav vajadzīga, kāpēc pats neizvelc 70Ls no maka, bet gan sēdi trīs "nejēdzīgus" gadus skolā?
Bomzīte, piedod, bet cik man zināms, skolas lietās vnm ir vainīgas abas puses.

rxx, 03.07.2008. 15:10:49
Komentāra reitings: 9.6

Liecības vaidlapu taču mierīgi var izdrukāt mājās uz lāzernieka. Papīrs ir kaut kāds nedaudz smagāks, varētu būt 100g/m^2 vai 120g/m^2, tādu stabili var dabūt Baltijas papīrā vai jebkurā normālā grāmatnīcā.

Bet es pietiekoši labi zinu, kas un kā notiek tipogrāfijās, lai varētu puslīdz droši apgalvot, ka tur, kur viņas drukā, tur viņas stāv milzīgās kaudzēs un neviena nepiskatītas, vajag dabūt cilvēku, kas iznes ārā un viss, būs tev "oriģinālā". :D

Nu ar zīmogu grūtāk, bet ne neiespējami. :)



Es sēžu skolā, jo negribu traumēt savus vecvecākus. :D Nu labi, tas nav galvenais, bet viens no iemesliem.

Kārli, es pats esmu darba devējs gan sev, gan vēl pāris cilvēkiem. Un vispār, es nekad neesu teicis, ka vidusskola nav vajadzīga, bet gan to, ka to vajag absolvēt maksimāli nesāpīgi.

lieliskais kārlis, 03.07.2008. 15:24:48
Komentāra reitings: 8.88

Nu, tad jau jāprasa Aicim, viņš strādā Tipogrāfijā :D

Un kāds tad ir galvenais iemesls, kāpēc tu vēljoprojām tur sēdi?

xnemiersx, 03.07.2008. 15:56:46
Komentāra reitings: 21.801

zīmogu var uzdrukāt ar tintes printeri:D
vajag tikai ieskanēt kādu dokumentu ar skolas zīmogu un nofotošopot nost to, kas gadījies apakšā. nekas neizdarāms nav.

cits jautājums, ka, ja šito uzķers, tad gan būs d**sā, tiesu darbi par dokumentu viltošanu + izdarīs tā, ka nekur citur ar vairs neiestāsies. bet ja jau tāds izmisums, var mēģināt.

tad vēl, ļoti iespējams, ka to abu skolu direktori ir savā starpā pazīstami, un viltošana var atklāties ja ne uzreiz, tad pāris nedēļu laikā, kad jau sāksi mācīties..

tā ka ieteiktu labāk nopirkt labu šampi, garšīgas konfektes un mēģināt atvainoties tai stulbajai direktorei. visi mēs esam tikai cilvēki, ar savu labo un ļauno es:) varbūt viņa būs tikai priecīga, ka var atbrīvoties no tādas skolnieces kā tu :D

rxx, 03.07.2008. 16:07:58
Komentāra reitings: 17.092

Tas, ka ir palicis pēdējais gads. Es negribu nekādā mērā riskēt un ar kaut kādām puslegālām vai nelegālām metodem iedzīvoties problēmās.

Aicis strādā tipogrāfijā, bet Jelgavā liecības nedrukā.

Vo, vo, par to uzķeršanu es arī domāju, jo nu es neticu, ka uzticas vienai liecībai vien, ko saražot ir stundas jautājums. Nav jābūt pazīstamiem, jābūt taču vienam reģistram.

adellada, 03.07.2008. 16:12:35
Komentāra reitings: 15.656

Kad staajas skolaa ir vel taads dokuments kaa personas lieta, tajaa ieksjaa ir taa sauktais "baltais zjurnaals", kuraa arii ir visas sekmes sarakstiitas, sakot jau no 1as klases(un skolas, ja taas ir mainiitas) un apaksjaa ir uzraksts parcelt vai atstaat.

rxx, 03.07.2008. 16:17:56
Komentāra reitings: 1.086

Jā, ir tāds gan. ;)

šiz, 03.07.2008. 16:25:08
Komentāra reitings: 14.654

vispaar lol, turklaat man šis gadījums nedaudz neseno "sorii čalīt, Tava mamma nav Tava mamma bet zagle un to mees nezinaajaam 16 gadus jo skolaa Tevi uznjeema nepaarbaudot dzimšanas apliecību".
Man tiešām ļoti interesē, vai tiešām Tu domaa un kā tas ir iespējams, ķip neviens Tevi neuzķers, manuprāt, tās otras skolas pārstāvji vēlēsies zināt, kas Te tur par problēmām bija, kas lika tik ilgi aizsēdēties 11.klasē,turklāt pēc tam mainot skolu. Un ja piezvanīs bijušajai direktorei, es šaubos vai viņa teiks, ka viss oki doki.spriežot pēc "3 gadi 11 klasē" Tu jau esi pilngadīga un par dokumentu viltošanu ir paredzēts samērā iespaidīgs sods.

bomzite, 03.07.2008. 17:11:43
Komentāra reitings: 2.287

Mazliet atgriezīsimies realitātē. Tos trīs gadus - es mētājos pa Rīgas vakarenēm, divreiz 9. vienreiz Sarķenē - iesākot un nepabeidzot. Pazīstami direktori? Šaubos, viss var būt. Starp skolām tikai nieka 83 km attālums.
Kā jums liekas. Tādā vakarenē kā 9. vakara maiņu. Kur 11. klasē mācās 40 gadus veci onkas.. Kur katru septembri tiek pārpludinātas klases ar ļautiņiem (uz decembri parasti 50 pro atbrīvo no mācību sloga, jo viņi nemācās, vai neapmeklē skolu) Nu aptuveni - pieļauju 150 cilvēku katru gadu nāk pieteikties (tieši vidusskolas kursā). Pastāviet 30. augustā pie direktores kabineta cēsu ielā, jūs sapratīsiet par ko runāju - kad uzņemšana beidzas 16. augustā, bet pēdējā dienā visi vēl skrien un direktore auro pa visu kāpņu telpu " uz desmito klasi vietu vairs nav - varat negaidīt!"
Un tad iedomājieties, - cik tas būtu komiski, ja visas lietas pārbaudītu. Tas manuprāt ir gandrīz tik pat komiski, kā septembrī - kad uz pus dienu biju pieteikusies ģertrūdes vakarenē, es pat direktoru tiekoties netiku manījusi.

bomzite, 03.07.2008. 17:12:07
Komentāra reitings: -13.582

Vot takiji vot piragi.

dzēsts lietotājs, 03.07.2008. 17:20:12
Komentāra reitings: 16.175

Nu nevar pamēģināt mazliet "ielīst" ? nu pamēģini - citreiz vajag! dari kā xnemiersx teica - iepērc šampi un dodies :) !

bomzite, 03.07.2008. 17:22:50
Komentāra reitings: 0.116

Komoon! Ir pagājuši trīs gadi. Pēdējo reizi viņa mani redzēja divus gadus atpakaļ - biju aizbraukusi pie draugiem uz žetonu vakaru. I to viņa nebija apmierināta, jo lauku skolas žetonvakarā - es piesaistīju visus ar savu spilgti rižo grebeni vairāk nekā paši topošie absolventi. Gadījums par ziepēšanos ir izslēgts.

xnemiersx, 03.07.2008. 17:33:18
Komentāra reitings: 21.88

ja jau atradi laiku 3 gadus mētāties pa vakarenēm un neko nepabeigt, tad labāk atrodi vēl vienu gadu un pabeidz to 11. klasi. citādāk visu mūžu kāds būs vainīgs pie tavām problēmām, kā piemēram stulba direktore, vai tik pat stulbs tiesnesis (viltošanas sakarā), un tev nekādīgi neizdosies tos vainīgos izmācīt, lai tev šīs problēmas nerada.

save_ass, 03.07.2008. 17:36:53
Komentāra reitings: 7.841

Cita varianta Tev vienkārši nav... Nu un vakarenē lai nepārceltu, jābūt izcilam "ģēnijam", vai arī ar ļoti labu attaisnojumu... Nāksies vien līst d***ā!!

chevete, 03.07.2008. 18:33:45
Komentāra reitings: 4.051

man vidusskolā pažizņi vadība pazaudēja liecību un tad vnk man vajadzeeja- skolotaaja aizgaaja nokopeeja blanku un visparastākā papīra un sadrukāja, papīram nav nozīmes un tukšu blanku jau var kompī satjūnēt. par zīmogu te bija padoms, tad nu tas vienīgais. bet nu neko labu dokumentu viltošana tev nenesīs.
mana klasesbiedrene arī šitā kopēja liecības un pārrakstija lai mammai varētu rādīt, galvenais ka vietējā pieskolas datorsalonā tas bija jau ierasts, tur pat piedaavaja pamekleet vai nav kautkur aizķērusie ssvaiga blanka, lai nav jākorektoree

rxx, 03.07.2008. 19:03:26
Komentāra reitings: 4.398

Man otrā pusgada liecība 11. klasi beidzot arī bija DIY liecība, jo īsto es tā arī neaiznesu uz skolu pēc ziemas brīvdienām. :D Tā kā nevienas tukšas nebija, tad skolotāja ar roku bija visu sarakstījusi, turklāt uz kaut kāda drazaini dzeltenīga papīra.

Zīmogs maksā ap 10Ls, jāatrod tik kantoris, kas būs ar mieru vienu kreiso uztaisīt un tad jau vispār. :D Bez tintiniekiem.

jana, 03.07.2008. 19:24:41
Komentāra reitings: 18.981

man tev viens jautajums. kapec tu tad neej uz kadu arodskolu/teki, m? tur vajag tikai 9as klases izglitibu. + tu iegusi kadu profesiju. ja, 4i gadi, bet beidzot tu vari iet stradat jau pec savas profesijas, (nevis iznesat traukus kkada kafuzi) un paraleli iestaties augstakaja, lai celt kvalifikaciju vai ari apgutu citu specialitati. saprot, savadak taa vien gribas pateik - nepis pratu. ja GRIBETU, sen jau butu pati savu putru izstrebusi. un nav, velreiz atkartoshu nav tadu pasniedzeju, ar kuriem nevar atrast kompromisu. aizliegumu tuvoties vinja (direktore) tiesai pieprasit nevar :), tapec viss ir tavas rokas, ja runajam par to liecibas ierakstu. a par viltoshanu varu pateikt, ka taa ir kaa ir, ka taa ir tira laimes spele, vienu iznes, otram tiesa, tapec skaties pati.

adellada, 03.07.2008. 20:17:51
Komentāra reitings: 11.69

Par liecibam runajot, ir vel täda lieta kä eklase.lv, tur liecibas ir uz a4 formäta lapas, izdrukätas no datöra. Täs ir veel vieglaak noviltot, ja vien skola nav izdomäjusi kädu ipasju pretviltosjanas fisjku.

+ janai.

dzēsts lietotājs, 03.07.2008. 20:18:19
Komentāra reitings: 6.281

bomzīte - tev jau tad jāiet pa videnēm un jāprasa...citādāk netiksi pie tādas lietas...
vēl labāk - ja tas ir tikai senču paarliecināšanai - noskenē no kāda paziņas, izlabo vārdu uzvārdu klasi u.t.t. un aiznes lai noprintē uz kvalitatīv' printer' johaid'

bet tādā ziņā...labāk ir mācīties pašam, jo uzreiz pēc 9ās varēji iet strādāt un pelnīt savu naudu...kam tev mācīties, ja vēlies nopirkt liecību ?
vot jana labi saka...bet rēķini, ka ja pati neesi ieinteresēta mācīties - kāda tev no tā jēga vispār ?? ej strādā un pelni savu naudiņu :)

apokalipse, 04.07.2008. 12:08:59
Komentāra reitings: 6.824

Amm, bomzīt, pirms pāris postiem tu teici, nafig man jāmācās viela, kuru es jau zinu?
ja tu zinātu, tad tagad te nestresotu. :)
tiešām, vienu gadu nosēdi tajā skolas solā, un pabeidz pati, saviem spēkiem.

dzēsts lietotājs, 04.07.2008. 12:11:44
Komentāra reitings: -0.517

tupa ir prasīt tādu palīdzību!

dzēsts lietotājs, 04.07.2008. 12:48:24
Komentāra reitings: 0.078

brīnos kā vispār tādu fufeli kā pamateni un videni mūsdienās ir TIK neiespējami pabeigt.
kamon.

kritisks, 04.07.2008. 12:49:50
Komentāra reitings: -5.491

man liekas pat atsaldētie beidz!

zipaks, 04.07.2008. 16:13:05
Komentāra reitings: 0.669

Visi tik gudri...

tobis, 04.07.2008. 19:03:24
Komentāra reitings: 6.328

eu nu, cilvēk, saņemies!

benārs, 05.07.2008. 19:37:48
Komentāra reitings: -3.419

ārprāts! visi tik gudri, visi zin ko vajadzētu darīt. kurā brīdī viņa jums prasīja jūsu pareizos viedokļus par to cik savrīga ir skola!? viņai vaig tikai to sasodīto liecību!

jana, 05.07.2008. 20:48:10
Komentāra reitings: 1.557

tev neviens neliek lasit to, ko mes vinai iesakam vai neiesakam darit, tapec te tu vari atslabt. un vai tev tiesham to jasaka atkartoti, ka ja cilveks gribetu, vinja jau sen visu izdaritu, ablozhalsja.. esi gatavs uzklausit kritiku.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties