Jaunieši, mums laiks rīkoties!

17.05.2008 16:56:58 aizsāka kas_te
41 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kas_te, 17.05.2008. 17:07:29
Komentāra reitings: -8.748

Izvēle - sēdiet pie krēsla un urbiniet degunu vai SĀKSIM KAUT KO DARĪT! NEkĀDU PRET! PAR MIERU TIBETĀ!!!

http://www.studentnet.lv/vip/article.php?id=235964

dzēsts lietotājs, 17.05.2008. 17:09:39
Komentāra reitings: 14.315

piedošanu bet viss ko mēs pērkam ir ražots ķīnā.. :/
jādodas uz muzejnakti . lai miers Tibetā !

kas_te, 17.05.2008. 17:11:50
Komentāra reitings: -11.082

Ne viss, ne viss. Es jau nesaku, ka ir viegli izvairīties, bet, ja ir izvēle, ķīnas preci neņem ;)

dzēsts lietotājs, 17.05.2008. 17:24:14
Komentāra reitings: 10.537

ha! tas nav iespējams, ja regulāri pērc elektoņiku. jo jebkurai normālai firmai diemžēl ir arī pa pāris zavodiem ķīnā, tač lētais darba spēks. pie kam 90% Li-ion toč ražo ķīnā.

pankj3ls, 18.05.2008. 00:07:02
Komentāra reitings: 4.43

Free Tibet! Communism sux!

tas_pats_nekas, 18.05.2008. 08:31:07
Komentāra reitings: -14.109

tibet for free!!!

save_ass, 18.05.2008. 11:16:53
Komentāra reitings: 5.023

Uz priekšu tad! Tik bez manis - man iesnas ir.

Kgan ne jau komunisms ir pie vainas tam, kas notiek ķīnā un Tibetā...

neviens, 18.05.2008. 12:46:15
Komentāra reitings: 1.592

te pat sū gana- nemaz nav jālien uz āziju, lai būtu inflācija kā zimbabē...

dzēsts lietotājs, 18.05.2008. 12:46:40
Komentāra reitings: -0.187

viss ko pasaka kas_te man neliekas nopietni.. un redz viņš atkal "spīd"

kas_te, 18.05.2008. 13:58:20
Komentāra reitings: 5.012

Ar rīcību, ne mutes dzesēšanu spīdēt nav kauns.

lieliskais kārlis, 18.05.2008. 14:21:32
Komentāra reitings: 11.476

Nu, un kāda starpība - pirksim vai nepriksim to ražojumu no ķīnas. Tici man, uz to kvantumu ko viņi saražo, tad desmittūkstoši nenopirktu lietiņu šur vai tur, nekas nemainīsies. Es arī, protams, atbalstu cilvēku tiesības un tā tālāk, bet nu, kārtējo reizi laikam atkal izpaužas man pesimistiskais reālisms.

kid, 18.05.2008. 14:26:06
Komentāra reitings: -5.908

Piekriitu kaarlim par pesimistisko reaalismu. ir jaariikojas daudz izveerstaak.

dzēsts lietotājs, 18.05.2008. 15:11:55
Komentāra reitings: 4.044

/mīnusojietciklien/
BEEET-atkal saakas.
kaut ko kaut kur kaut kā aizstāvēt jau tagad ir modes lieta.
tagad modē ir būt veģetārietim,teikt seksam pirms kāzām nē un nelietot neko grādīgu.
manā pagalmā,pretējā nama otrā stāva logā iebliezts milzu kartons ar uzraxtu FREE TIBET.
kā reāli te kāds palīdzēs Tibetai?--->nenopērkot Ķīnas apenes?simts citu nopirks katrs divus paarus,te mūsu LV un visur citur,jo inflācija tač!
puff.katrs grib padarīt pasauli labāku,pabarot Āfrikas bērnus,nostāties pret vardarbību skolā,nomazgāt bomžus un tā joprojām.tikai grib.

kid, 18.05.2008. 15:31:45
Komentāra reitings: -5.566

Ja sho komunismu vareetu aptureet, vinjsh jau buutu aptureets...?! Kjiinai jau ir taa nenormaalaa priekshrociiba, ka vinjai ir anormaala ietekme visaa pasaulee un vinju ir anormaali daudz.

kas_te, 18.05.2008. 16:17:30
Komentāra reitings: -8.572

Cilvēki. Jūs nezinat vēsturi. Es te varu tikai bezpalīdzīgi pasmaidīt par jūsu teikumiem, kā "Ja sho komunismu vareetu aptureet, vinjsh jau buutu aptureets" u.c.
Vēsture atkārtojas. Daļēji nākas piekrist katram, jo situācija pakaļā būs(ir) jebkurā gadījumā.

Es nesaku, ka esmu kaut kāds viszinis - es nezinu neko, bet citi nezin pat to. Latvijā šāda situācija valdīja vairāk kā 40 gadu, tikām vaļā tikai pateicoties sabiedroto valstu atbalstam. Ja tā laika medijos neparādītos ziņas par asiņainajiem notikumiem, es šo tekstu šobrīd, iespējams, rakstītu krieviski.
--
Tā kā pats neesmu šīs akcijas tiešs organizators, varu tikai darīt to zināmu citiem. 2. jūnijs - datums, kurā uzzināsim lielveikalu, veikalu, klubu un bāru nostāju. Līdz tam - mans darbs ir padarīts - informēt cilvēkus par to, kas notiks tuvā nākotnē.
--
Lielāko postu Ķīnas armija jau ir nodarījusi - nu jau kā 13 gadus ir iznīcināti budistu svēto rakstu oriģināli. To atpakaļ nevar atgriezt ne ar kādām akcijām.

rxx, 18.05.2008. 16:28:51
Komentāra reitings: 19.425

Kaut kur centrālajā presē lasīju, ka viena amerikāņu žurnāliste esot veikusi eksperimentu un tik tiešām mēģinājusi kaut kādu laika periodu (laikam pat gadu, neatceros) iztikt bez Ķīnā ražotām lietām. Secinājums bija tāda, ka tas ir nenormāli dārgi un, piemēram, vienīgais ar ko varēja spēlēties viņas sīkais bija Dānijā ražoti Lego klucīši, problēmas bija visai ģimenei. Vopšem - normāli dzīvojošs vidusmēra cilvēks bez Ķīnas precēm iztikt nevar.

Es ļoti šaubos, vai vispār mūsdienās ir iespējams dabūt kaut ko, kas nav caur Ķīnu gājis, īpaši ja runājam par tehnoloģiju lietām vai apģērbu.

Jā, iekārt mājas vai auto logā kaut kādu Tibetas karodziņu, aiziet pabļaustīties pie Ķīnas vēstniecības, boikotēt olipiādi, tas viss ir baigi forši un varbūt pat sniedz ja ne kaut kādu efektu, tad vismaz tādu varoņa sajūtu, bet šis te, es nepērku Ķīnas mantas, tomēr, manuprāt, visbiežāk ir baigākā liekulība, jo to reāli panākt ir pārāk pārāk grūti.

Kaste, kur tad ir tā tava rīcība? Kur ir ražota klaviatūra, kuru bakstot, tu mums sniedz šos fantastiskos tekstus? Kur ir ražots tavs interneta kabelis, kur ir ražotas kompja detaļas, ko? Vai arī tu rīkojies "sabiedrisko attiecību jomā", sniedzot mums informāciju? Ok, tad gan man būs jāņem savi vārdi atpakaļ, SA ir spēks.

P.S. Pirms kāda mēneša dzirdēju radio, ka Ķīnā esot aizklapēta kaut kāda rūpnīca, kas to vien darījusi, kā drukājusi "Free Tibet" karogus. Diez vai viņi to darīj aprieka pēc. Drīzāk bija kāds pasūtījums. Un kur ir ražoti jūsu brīvās Tibetas atribūti?

P.P.S. Bet jārunā par šo lietu ir. Paši bijām okupēti un brīvi kļuvām arī pateicoties SA lietām un ārzemnieku atbalstam, neaizmirsīsim to. Bet nepārvērtēsim arī, bija skaidrs, ka Padomju Savienība bruks.

dzēsts lietotājs, 18.05.2008. 16:33:28
Komentāra reitings: 11.668

gribu zināt vai diskusijas autors ir izmetis visas ķīnā ražotās preces kas viņam mājās?
vai mamma neļauj?

kas_te, 18.05.2008. 16:36:29
Komentāra reitings: -4.997

SA.
Rīcību tu šobrīd lasi. Bet kā jau minēju datumu, jūnija sākumā arī parādīsies reāla rīcība.
man nav brīvās tibetas atribūtu. Es neskrienu ielās nebļaujot "Free Tibet" vai "Hot Dogs For Free". 21.gs. Visu var risināt politiskā ceļā, kā to dara "Latvija Tibetai" organizācija.

dr - nepirkt, nevis izmest no mājām. Brīnos, ka vecāki cilvēki par mani neprot lasīt.

dzēsts lietotājs, 18.05.2008. 16:37:53
Komentāra reitings: 11.361

nu bet tas būtu vislabākais veids kā parādīt savu attieksmi. jo takš šī ir attieksmes akcija.

kas_te, 18.05.2008. 16:42:15
Komentāra reitings: -14.765

Gudrākais paklusē.

rxx, 18.05.2008. 16:42:56
Komentāra reitings: 25.931

Tiem, kas līdz šim nav pirkuši neko vairāk par maizi, jogurtu un alu jau ir baigi vienkārši pateikt "Es nepērku Ķīnas preces"...

save_ass, 18.05.2008. 16:55:03
Komentāra reitings: -10.837

Lai nīcina tibetiešu rakstus... man par to šodien kkā poh**

Mōš rīt būs savādāk, moš nē... šaubos, ka būs...

Btw, kāds nepārdod Ķinā ražotu Boss Metal Zone MT 2 pedāli (darbojošos) prasot par to ne vairāk kā 30 Ls ???

lieliskais kārlis, 18.05.2008. 17:17:44
Komentāra reitings: -2.751

Kas_te, tu jau saproti, ka visu cieņu tev no manas puses, bet šeit tu laikam domubiedrus neatradīsi.

kid, 18.05.2008. 18:09:30
Komentāra reitings: -4.6

"Latvijā šāda situācija valdīja vairāk kā 40 gadu, tikām vaļā tikai pateicoties sabiedroto valstu atbalstam."

tieshi taapeec jau es teicu: Ja sho komunismu vareetu aptureet, vinjsh jau buutu aptureets.

akcija ar parakstiem jau LV notika, un tas arii bija veids, kaa paraadiit savu attieksmi, lai sabiedrotie apkopotu uzskatus. nav jau taa, ka nekas nenotiek.

dzēsts lietotājs, 18.05.2008. 18:49:10
Komentāra reitings: 11.793

Acīmredzot dažiem aizvien sagādā grūtības saprast, ka minētie notikumi nav saistīti ar komunismu kā pārvaldes vai sabiedrības formu, bet gan ar okupācijas faktu, kas gan gluži nenozīmē šeit pausto.

Turpretim ko gan mēs panākam/ atbalstam/ līdzfinasējam ar katru nopirkto Amerikas Savienoto Valstu preci?

dzēsts lietotājs, 18.05.2008. 19:31:56
Komentāra reitings: 10.463

Pēdējais rxx komentārs vnk lielisks.

neviens, 18.05.2008. 19:50:15
Komentāra reitings: 2.838

jāiet dzīvot mezjā- nav citu variantu...

adellada, 18.05.2008. 20:42:09
Komentāra reitings: 7.217

Mēs vienkārši nespētu izdzīvot, ja pirktu/lietotu tikai to, kas ir ražots Latvijā, ja jau jūs sāciet runāt par to, ko mēs atbalstām/neatbalstām pērkot to un šito.

dzēsts lietotājs, 19.05.2008. 06:34:43
Komentāra reitings: -7.443

ja tā ir tā petīcija, tad personīgi esmu tur jau sen parakstijies...

/slinkums bija vaļā vērt.

dzēsts lietotājs, 19.05.2008. 08:11:50
Komentāra reitings: 3.844

Neredzu iespējas Tibetai kļūt brīvai.Galvenokārt jau tamdeļ,ka tā nevar cerēt uz lielvalstu atbalstu-Krieviju ar Ķīnu vieno nesaraujamas draudzības saites,savukārt Amerika Ķīnai parādā pārāk jau nu lielu naudu,lai virinātu savu muti.
Interesanti,ka Darfura kur iet vaļā visīstākais genocīds par kur Ķīnas valdība ir lielā mērā atbildīga,nesaņem praktiski nekādu atbalstu-ne morālu,ne kādu citādu.Un ja pat šādā situācijā,kad kādas Valsts iedzīvotāji vienkārši brutāli tiek nogalināti ar mērķi viņus iznīcināt pilnībā,nav likusi nevienam rīkoties,tad par Tibetas iespējamo brīvību nemaz nav vērts diskutēt.
Turklāt tādu ''bēdu brāļu'' kā Tibeta ir daudz,jo daudz,''hajs'' ap Tibetu galvenokārt ir sacelts tamdēļ,ka šī Valsts ir neglābjami romantizēta,ja tā drīkst izteikties un iesēdusies (iesēdināta) cilvēka apziņā kā Pasaules Garīgais Centrs kur visi meditē un mīl viens otru,tomēr redzot kā džeki mūku apmetņos demolē veikalus un dedzina automašīnas nākas daudz ko pārdomāt.Katrā ziņā ceru,ka viņiem izdosies,lai arī cik neiespējami tas būtu.



dzēsts lietotājs, 19.05.2008. 08:13:28
Komentāra reitings: 5.09

Īsāk sakot-Neviens negrib sapīties ar Lielo Ķīnu !

melomaans, 19.05.2008. 09:32:26
Komentāra reitings: 8.237

man kabatā ir 5 lati un jāiegādājas lētas un vienkāršas tumbiņas datoram.
Vienīgais variants - Ķīnā ražotā prece, jo vairāk naudas man nav.
Un tagad, kā Saeimas opozīcijā "krēslu deldējošā" I.Rībena (saņem vairāk kā 1000Ls mēnesī), "Lemberga ārsts" Apnis var atļauties teikt,ka būtu "jāizdara izvēle,ja tas ir iespējams"?
Ko nozīmē "iespējams"?
Protams,ka teorētiski vienmēr pastāv izvēle,bet pamēģini to pateikt pensionāram, kas skaita katru santīmu.
Lēts PR gājiens uz Tibetas rēķina.
p.s. arī es esmu PAR brīvu Tibetu, bet diemžēl šai akcijai ar to nav itin nekāda sakara.

kas_te, 24.05.2008. 20:34:11
Komentāra reitings: -6.376

Biedības „Latvija Tibetai” drīzumā paredzētās akcijas „Nepērc Ķīnas preces” dalībnieku skaits turpina augt.
Šobrīd akciju piekrituši atbalstīt mūzikas veikali „Randoms”, „Upe”, Indijas preču veikali „Narajāna”, „Hanuman”, „Tāra”, „Kiklin”, „Carre”, galerija „Istaba”, ziedu salons „Floristic Studio”, „Tibetas preču veikals”, „Tibetas virtuve”, konditoreja „Sala”, kafejnīca „Gauja”, Neatkarīgais teātris „Kabata”, „Jazz” bārs un restorāns „Bastejs”, klubi „Pulkvedim Neviens neraksta” un „Melnā Piektdiena”.

rxx, 24.05.2008. 22:38:48
Komentāra reitings: 5.875

"Lēts PR gājiens"
Palūgšu izvairīties no muļķīgiem apgalvojumiem jomās, par kurām nav sajēgas. ;)

Eu, nu bet es tiešām neticu, ka visi tie hlami, ko tirgo Randoms ir china-free...

neviens, 24.05.2008. 22:59:11
Komentāra reitings: 4.39

da viss latvijas tirgus PILNIIGI UN VIENIIGI ir ar āzijas produkciju zem ''demokrātiskajiem'' zīmoliem...it īpaši ķīnās,
P.S. skeiteri un undergraund mūzikji tak beidzot paskatīties uz jūsu hlomu birkām!

dzēsts lietotājs, 25.05.2008. 07:56:00
Komentāra reitings: 10.044

ak dievs
man līdz Tibetai ir vairāki tūkstoši km un galīgi nekrata,kas tur notiek
arī mums ir bijuši sūdīgi laiki un neviens no attīstītās Eiropas nereklamēja saukļus ar visādiem uzrakstiem,lai tik LV būtu brīva
kas_te,cik tev gadu? sešpadsmit,piecpadsmit? tu domā,ka esi vājprātā lielais pasaules glābējs un runā lietas,kas īstenībā ir aplamas un, piedod atvaino, stulbas
bet lai jau, lai jau
krāniņš spiež
cheers

sinepe, 25.05.2008. 12:59:00
Komentāra reitings: 5.93

hm, jā, runājot par Latvijas atbrīvošanu no PSRS- kur tad bija tie lielie un varenie ārzemju onkuļi visus 40 gadus? viņi tak arī baidījās no PSRS un tikai varēja gaidīt, kamēr "Ļaunuma impērija" pati sabruks.
un vispār - no kā pārtiks Tibeta pēc atbrīvošanās? es laikam daudz ko nesaprotu un nemāku pārtikt kā tie mūki no saujiņas rīsu dienā, bet, vai viņus pašlaik tā pati ļaunā Ķīna arī nebaro? viņi grib kļūt par pilnīgi neatkarīgu valsti bez ienākumiem? ko vēl, izņemot Budas figūriņas, ražo Tibetā? paskaidrojiet!
turklāt šaubos, vai Tibeta kādreiz pieprasīja/pieprasītu Latvijas neatkarību.

dzēsts lietotājs, 25.05.2008. 14:15:29
Komentāra reitings: -2.869

mh.
tā bij.
ko tagad teiks varenie aizstāvji?

neviens, 25.05.2008. 16:09:15
Komentāra reitings: 11.773

da fanot par tibetu un dalailamu ir stīligi- gandriiz vienā līmenī ar hc shallēm!

dzēsts lietotājs, 04.06.2008. 20:15:25
Komentāra reitings: 1.446

Man visi radi dzīvo Tibetā, es šajā zemē viena kā pirksts,
te manas draudzenītes - vāveres, un kuģņa čūlas mocīts zirgs.

lieliskais kārlis, 04.06.2008. 20:32:44
Komentāra reitings: 4.389

Novirzīšos nedaudz no temata, te pavīdēja ziņa par ASV parādiem Ķīnai.
Un ne tikai Ķīnai, bet gan visai pasaulei, tiesa, neatceros ciparu, to vajag pameklēt kkur wikipedijā, bet skaitlis ir, ja nemaldos, tad ar padsmit nullēm rakstāms.

Interesanti ir tas, ka tās biedrības atsakās no Ķīnā ražotām precēm, bet pat tādas firmas kā "Samsung", "Sony", "Nike", praktiski visas lielās firmas ir atvērušas savas ražošanas filiāles Ķīnā, jo gluži vienkārši demogrāfiskā lieluma skaitlis tur ir fantastisks, un lielākā daļa tur ir analfabēti, kuri strādā par kapeikām, proti, tā saucamie melnstrādnieki un tas ir izdevīgāk, tā kā, lai arī cik ilgi tas turpināsies, Tibetu šo karu zaudēs, tikai jautājums paliek aktuāls - ar vai bez asins izliešanas.


Reklāma
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties