Pa Jautro..

12.03.2008 19:52:20 aizsāka bliezc
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
bliezc, 12.03.2008. 19:52:35
Komentāra reitings: 5.384

Nu tad tā..
šodien ierodas veikalā klients X (pats esmu tūrisma, alpīnisma u.c. aktīvu sporta veidu veikala konsultants), kur atrod guļammaisu nodaļu un ilgi ilgi aizdomīgi čamda katru guļammaisu no apakšas gandrīz līdz pašai augšai..
Vēlēdamies cilvēkam palīdzēt tuvojos un jautāju: "vai varētu kā palīdzēt?".
Uz ko saņēmu jautājumu: "Vai jums ir guļammaiss, kurš ir apsildāms no mašīnās piepīpētājā vai ar iestrādātu akumulatoru, kas arī attiecīgi rada siltumu?"
Knapi noturēdams platu smaidu sejā atbildēju: "Tādi mums gan pieejami nav un visticamāk, ka arī nebūs!"
Viņš bija pietiekoši sašutis par manu sniegto atbildi un tapa retorisks jautājums: "Kas tad jūs esat par tūrisma veikalu??? Amerikā tādi esot...!!!!
Viņš steidzīgi neatskatoties pameta veikalu..
Es domāju, ka cilvēki, kas ceļo pa Latviju un tālām zemēm ar pamatinventāru: teltis, guļammaisi saprastīs kapēc tas ir DĪVAINI.. :)

rxx, 12.03.2008. 19:57:18
Komentāra reitings: 9.2

Kāpēc dīvaini? Vienam prieku sagdādā kaut kādi ekstrāmi apstākļi, citam - silts guļammaiss un kaut kāds komforts. Esi gulējis mašīnā? No rīta viss ir slapjš un drēgns, būtu taču forši ieslēgt guļammaisu.. :)

bliezc, 12.03.2008. 20:02:14
Komentāra reitings: 5.341

Arguments par mašīnām..
Vai tad ar plītiņu nepietiek..
Lielāko ties' vismā mašīnām ir cruise control, kas noteikti ir labāks par guļammaisu apsildāmu no piepīpētāja.. :D

save_ass, 12.03.2008. 20:07:44
Komentāra reitings: 7.191

Pieņemu, ka domāji Climat Control f-ju.

A kā ir ar guļammaisiem, kurus izmanto kāpjot kalnos? Tiem nav akumulatora, kā arī piepīpētāja adapteris 5000 m augstumā būtu lieks. Tiem tak materiāls ir speciāls, lai radītu attiecīgo komfortu!!!

rxx, 12.03.2008. 20:10:03
Komentāra reitings: 5.198

Kruīzkontrole atbild par nemainīga braukšanas ātruma saglabāšanu, tu visticamāk domāji klimatkontroli. Lai auto darbotos pečka ir jādarbina dzinējs (nav, ja ir autonomā apkure, bet tāda visiem nav), kas tērē degvielu, turpretī tādu guļammaisu var piedarbināt tikai no aķa.

Pieļauju, ka lētāk ir parastajā guļammaisā iebāzt kaut kādu sildelementu, kurš Ķīnā maksā 2$, nevis šūt guļammaisu no īpaša materiāla.

afra, 12.03.2008. 20:15:46
Komentāra reitings: 5.308

:D nu man darbā arī visādi gadās :)
tā ir tajos aktīvās atpūtas veikalos °
tik daudz gadās saskatīties,ka liekas nekas vairs nepārsteigs

bliezc, 12.03.2008. 20:16:09
Komentāra reitings: 8.849

Sorry.. nav man mašīnas..
Sevisķi nepārzinu visas tās kontroles..
Manam ritenim ir tikai stūres kontrole.. :D

rxx.. LV man zināmais pieejamai sildelements noteikti no Ķīnas.. :D http://www.xnet.lv/index.php?menuid=976

ka_maz_neliekas, 12.03.2008. 20:16:54
Komentāra reitings: 5.732

no rīta pamosties- uz sildelementa shashlixx!

lieliskais kārlis, 12.03.2008. 20:27:01
Komentāra reitings: 5.308

He he, jā, ko tik nesatiec un nepiedzīvo, kad strādā darbā, kur jākonsultējas ar cilvēkiem :)
Man pagājšgad arī visādi kadri darbā bija.

rxx, 12.03.2008. 20:28:41
Komentāra reitings: 5.386

Eu, tas sildenis no Xnet ir ideāls! :)

bliezc, 12.03.2008. 20:31:13
Komentāra reitings: 7.191

Sildenis nav slikts.. Nebiju vīlies..
Pats tādus divus iegādājos..
bet biju vīlies LV ziemā.. :D

tobis, 12.03.2008. 20:46:10
Komentāra reitings: 10.838

Vienreiz staigājos pa RD elektoroniks veikalu. Pie letes jau stāvu, a tur tantiņa cītīgi skatās uz kkādām rokas kamerām un neizpratnē vaicā pārdevējam: "Bet kur tiem tosteriem maizīti ielikt?"

Abi ar to pārdevēju locijāmies no smiekliem, bet tantiņa aizgāja pie televizoriem. :D

deni2s, 12.03.2008. 20:53:43
Komentāra reitings: 3.956

Kkad padomju laikos bijām iepirkuši ģimenē tādus rokas sildītājus - izskatās pēc lielām zippo šķiltavām, kurās iepilda benzīnu, aizdedzina kkādu katalītisko liesmu, kura esot droša un nekaitīga (tur vēl tas elements kkāds krutais ar platīnu iekšā bij), un tad silda stundas 5 no vietas - var kabatā iemest vai jebkur citur. Vēl aizvien darbojas, bet nez vai tagad tādi brīnumi vēl ir pieejami. ASV noteikti ir guļammaisi, kas darbojas uz piepīpētāja, kāpēc gan ne? Dīvaini, ka cilvēki ir tik aprobežoti, ka brīnās izdzirdējuši ko jaunu un uzskata ka par to jāsmejās. Starp citu, kādreiz cilvēki datorus apsmēja, kā pilnīgi bezjēdzīgas lietas...

bliezc, 12.03.2008. 21:12:28
Komentāra reitings: 1.49

Esmu dzirdējis par šādiem guļammaisiem.. ir arī jautāts par tādiem.. :) Bet nekad nespēšu viņā atrast plusus..
Komon.. mani pārsteidza cilvēka entuziasms ar kādu viņš to pasniedza..
Un zemteksts, ko viņš domāja to sakot..
Cilvēks ar Amerikas sapni.. nedarot neko, iegūt visu..

bliezc, 12.03.2008. 21:18:18
Komentāra reitings: 3.464

Īsts sapnis..
Cilvēks izveidojis mājas lapu ar miljons sadalītiem laukiem 1 piksels - 1dolārs.. cilvēki tur var ievietot reklāmas.. un citas draņķības..
Kā jūs domājat..Cik viņš ir nopelnījis.. 10 tūkstošus, tikai par to ka ir nopircis domainu un niecīga samaksa par servera pakalpojumiem.. http://www.milliondollarhomepage.com/
Man protams nav žēl, man viss ir, ko gribu, bet nu.. :D

rxx, 12.03.2008. 23:11:30
Komentāra reitings: 8.962

Bet nu redzi, kāds bija pirmais... :) Mūsējiem gan nekas nesanāk, jo Latvijā tas nevienam nav vajadzīgs. http://www.miljons.lv/


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties