Seminārs "Mana FOREX tirdzniecības sistēma"

09.10.2009 14:24:41 aizsāka forexit
13 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
forexit, 09.10.2009. 14:25:04
Komentāra reitings: -4.528

Ar Novembri uzsāksim semināru sēriju "Mana FOREX tirdzniecības sistēma". Regulāros semināros tiks dota iespēja visiem interesentiem iepazīties ar veiksmīgu treideru tirdzniecības sistēmām. Seminārā varēsiet iepazīties ar sistēmu visām niansēm, indikatoriem, ekspertiem, templeitiem un profiliem, kā arī izrunāt aci pret aci visus jautājumus, vissīkākajās detaļās. Treideris rādīs un stāstīs visu savu ikdienas darbu un demonstrēs darījumu atvēršanas, slēgšanas un lēmumu pieņemšanas procesus. Pēc vienošanās, būs iespēja arī saņemt gatavu šo pašu tirdzniecības sistēmu, kādu to lieto pats treideris.
Lai saņemtu informāciju par tuvākajiem semināriem, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu informācijas saņemšanai.www.ForexIT.lv

save_ass, 09.10.2009. 15:34:11
Komentāra reitings: 7.086

Neatradu ne cenas semināriem, ne tur iegūstamo zināšanu apjomu, ne to, vai nodarbības ir teorētiskas vai praktiskas. Kā arī no mājaslapas apraksta noprotu, ka piedāvājat piedalīties valūtas tirgū tikai caur brokeriem.

Un arī pašu sistēmu, cik zinu, ir iespējams saņemt bez maksas, veidot mācību kontus utt.utjp.

forexit, 14.10.2009. 12:59:41
Komentāra reitings: -2.179

http://www.forexit.lv/?menu=seminars
Lūk, atbildes meklētajam!

Šinī gadījumā gan runa iet nevis par demo apmācībām, bet par iespēju klausīties cilvēkus kam Forex ir reālas naudas pelnīšanas veids.

forexit, 18.11.2009. 13:29:32
Komentāra reitings: -2.179

26. Novembrī Rīgā , Skolas ielā 21, cokolstāvā. Pulksten 18:30 notiks pirmais ForexIT rīkotais seminārs „Mana FOREX tirdzniecības sistēma".
Semināru vadīs Kaspars Rublāns, treideris ar 3 gadu pieredzi. Seminārā tiks aplūkota tirdzniecības stratēģija ar potenciālo peļņu līdz 10% mēnesī, risks uz vienu darījumu nepārsniedz 2%.
Tēmas, kam tiks pievērsta lielāka uzmanība :
• Kāds ir mērķis tirgojot FOREX?
• Indikatoru apkopojums
• Kādēļ tirgot Lielos Grafikos?
• Kādēļ tikai EUR/USD?
• Pašdisciplīna
• Mazo TP plusi un mīnusi
• Stop Loss pārvietošana
• Statistika par EUR/USD
Iepriekš pieteikties šeit:
http://www.forexit.lv/?menu=seminars
Semināra telpas:
http://www.sialps.lv/LV/konferences.htm

forexit, 04.12.2009. 15:30:57
Komentāra reitings: -0.689

Sveicināti!

16. Decembrī 18:30 Rīgas 49. Vidusskolas sporta kompleksa telpās (K.Valdemāra 65) notiks otrais seminārs "Mana Forex tirdzniecības sistēma".
To vadīs Viljams, stāstot par ilgtermiņa manuālo stratēģiju veicot apmēram 50-80 darījumus visos laika grafikos, ar maziem mērķiem. Viljams pašlaik pārvalda 13 investoru līdzekļus un rēķina apmēram 0,4% peļņu dienā, jeb 160% gadā. Mūsu mājas lapā, sadaļā "konkurss" jūs varat iepazīties ar konta izrakstu(Viljams uzrādīja otru labāko rezultātu).

Ar cieņu,
ForexIT

deni2s, 04.12.2009. 15:32:06
Komentāra reitings: 2.918

Man ir jautājums. Ja visi pelna, tad no kurienes tad "rodas" tā nauda? :)

Šizatroniķis, 05.12.2009. 08:58:41
Komentāra reitings: 5.401

Deniss, daži jau arī pakāš. Neesmu studējis ekonomiku, bet man liekas, ka nauda nerodas no šitādām spekulācijām, rodas tikai inflācija.

forexit, 07.12.2009. 09:52:15
Komentāra reitings: -2.128

Nauda rodas no tā, ka valūtu vērtības savā starpā mainās nepārtraukti!
Ja tu nopērc dolārus par vienu cenu, prognozēdams, ka dolāru vērtība kāps, un vēlāk pārdod par jau tevis noprognozēto dārgāko cenu, tad esi nopelnījis starpību starp dolāra veco un jauno cenu, kas reizināta ar dolāru skaitu.
Savukārt, ja prognoze bijusi kļūdaina, un dolārs tomēr zaudē savu vērtību, tad tu zaudē.
Semināra galvenā doma ir apmainīties ar citu, jau pelnošu treideru pieredzi valūtu vērtību prognozēšanā, kur treideris atklās savus paņēmienus pelnošu darījumu veikšanai.

save_ass, 07.12.2009. 10:05:01
Komentāra reitings: 4.764

... ja pieaug pieprasījums pēc kādas valūtas, kāpj tā vērtība. Tādā veidā ar ziņām iespējams iespaidot inflāciju utt... zelta vērtība kopš 2007 gada pieaugusi, šķiet, reizes 3(?).

Bet tāpat kā nezūdamības likums ķīmijā, tāpat arī šeit nekas nekur nepazūd un nekas nekur nerodas. Ja valūtas vērtība kāpj, attiecīgi pretējās valūtas vērtība krītas, ir ne tikai jāzinu, kādu valūtu pirkt, bet arī kādu alūtu pirkumam tērēt, tā spekulējot uz pasaules ekonomikas pagriezienim, kara situācijām utt. Domāju daudziem varētu būt ideoloģisi iebildumi pelnīt šādā veidā.

Man tikai 1 (3daļīgs) jautājums - kādā apmērā, kurā darījuma brīdī maksā nodokļus un kā noformulē treidera nodarbošanos šajā siuācijā? Zinu, ka paši treideri ir vēl lielā nesaprašanā par šo jautājumu, ko un ka darīt...

forexit, 15.12.2009. 13:51:08
Komentāra reitings: -6.051

Atgādinām, ka rīt, 16.decembrī 18:30 Rīgas 49. Vidusskolas sporta kompleksa telpās (K.Valdemāra 65) notiks otrais seminārs "Mana Forex tirdzniecības sistēma".
Pieteikšanas iespējama arī semināra dienā uz vietas.
Papildu informācija pa tel.:25988899, 28328184.
http://www.forexit.lv/?menu=seminari&sem=2

forexit, 28.04.2010. 10:46:26
Komentāra reitings: -1.748

ForexIT konkurss

ForexIT sadarbībā ar Tradeview Forex rīko nākošo treideru konkursu ar naudas balvām.
Pieteikšanās līdz 07.05.2010 - >>

http://www.forexit.lv
Konkurss norisinās no 10.05.2010 līdz 28.05.2010.

Pirmā vieta saņem 500$
Otrā vieta saņem 250$
Trešā vieta saņem 100$

forexit, 19.05.2010. 14:53:37
Komentāra reitings: -2.748

Seminārs "Mana FOREX tirdzniecības sistēma"

26.maijā, trešdien 18:30 Rīgas 49. Vidusskolas sporta kompleksa telpās (K.Valdemāra ielā 65) notika sestais seminārs "Mana Forex tirdzniecības sistēma".
Treideris Elvijs, stāstīs par savu īstermiņa tirdzniecības sistēmu, kuras peļņa ir 50-60% mēnesī. Tirdzniecība tikai ar 1 valūtu pāri – EUR/USD, plusi un mīnusi.Darījumu skaits vidēji 80-120 darījumi nedēļā, viena darījuma risks 5% no kapitāla.Tiks parādīts, kad un kā tiek pieņemti lēmumi par darījumu atvēršanu balstoties uz 15 minūšu un 1 stundas grafiku analīzi, kas tiek izmantots signāliem.Ziņu Tirdzniecība (tirdzniecība svarīgāko ekonomisko datu paziņošanas laikā).Treideris piedāvā arī investora līdzekļu pārvaldīšanu pēc individuālas vienošanās.Peļņa ap 30% mēnesī.Pēc semināra dalībniekiem tiks nosūtīts detalizēts kopsavilkums par šā treidera darbības pamatprincipiem peļņas gūšanai FOREX tirgū.Semināra gaitā būs iespēja aplūkot konkursa veiksmīgāko dalībnieku sniegumu.

Mājaslapā ir apskatāmi treidera šī gada rezultāti - www.forexit.lv/?menu=seminari

aizvakar, 20.05.2010. 13:36:14
Komentāra reitings: -1

nevienu neinteresē tas faking forex! kad tu to sapratīsi?!


Reklāma
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties