Get on track to FCE

11.06.2009 17:21:03 aizsāka dzēsts lietotājs
1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 11.06.2009. 17:27:38
Komentāra reitings: 4.172

čau HC :)

Lieta tāda, ka pagājušajā gadā pirku sev angļu valodas grāmatas priekš 11.klases. Lapiņa ar grāmatu sarakstu nebija līdzi, tāpēc pirku uz atmiņu un tas jau ir kā likums - nopirku nepareizās!
Mācāmies pēs Fast track to FCE, bet nopirku minētās Get on track to FCE. Grāmatu un darba burtnīcu skolēniem.
Tātad, viņas ir pilnīgi jaunas, nelietotas, pirktas par aptuveni 15LS, abas kopā, es varu pārdot par kādiem 7 LS abas, ja ir nepieciešamība.
Es savu īsto, vajadzīgo darba burtnīcu nopirku, grāmatu jau vairs nedabūju - neražojot. Bet moš kādā skolā vēl to vajag un ir - es nezinu;)

izdevniecība Longman, autorus gan nenosaukšu, jo grāmatas mājās, bet ja interesē www.longman.com
ja vajag, rakstiet te pat hc vai uz berzina_elina@inbox.lv (tā pat būtu labāk)


Reklāma
Padalies priekā
Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa

I blog often and I truly thank you for your information. This great article has truly peaked my interest. I will book mark your website and keep checking for new details about once per week. I opted in for your Feed too.Strategi Hack Slot

Cruz

Качественное изготовление печатей и штампов на заказ в Москве и Санкт-Петербурге.

DannyBig


ienāktreģistrēties