Stopētājiem

03.01.2008 11:05:23 aizsāka keder
30 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
keder, 03.01.2008. 11:06:24
Komentāra reitings: 21.716

yo,
Zinu , ka te daudzi stopē, katram sava pieredze utt. (iekš ZPD jāveic tāda kā aptauja)
■ Kāpēc esi izvēlējies brakt ar autostopiem?
■ Cik bieži Tu stopē?
■ Uz kurieni sanāk stopēt?
■ Vai ir atgadījies, kas neparedzēts?
■ Vispār kādas domas par autostopēšanu?

Paldies!
( ps. Iepriekšējās forum tēmas vari nedot, kas saistībā ar stopiem, vajag ko svaigu:D )

deni2s, 03.01.2008. 11:17:56
Komentāra reitings: 13.042

1. Lēti, interesanti, forši, labāk var iepazīt citu valstu kultūru. Ak jā - arī lēti.
2. Pa retam vasarās
3. Cēsis, Kuldīga... Vienreiz uz Spāniju
4. Protams - stopējot nekad nevar paredzēt, kura mašīna tevi paņems :D
Par citiem atgadījumiem stopējot uz Spāniju lasi te:
http://www.hc.lv/dzivesveids/celojumi/1359/
5. Stopēšana rullē! Superīgākais ceļošanas veids!

hannna, 03.01.2008. 11:22:48
Komentāra reitings: 3.93

Ar stopiem parasti braucu uz festiniem un juuru.. Ikdienaa naw wajadzibas,jo dziwoju riga!
....elementaaraakais ir no Rigas uz Jurmalu un atpakalj..
Neiesaku stopet no Liepajas...(smaga pieredze kaadas 2,5h staweju bezjedziibaa).... gandriiz wai neiespejams... parasti no Liepajas lidz grobinai ar autobusu aizkuljos un talak jau atkal stopejot!
Wislabak protams ir stopet kopa ar kadu.... Bet esmu ar wiena stopejusi... weiksmigi esu tikusi cauri... bet ja apkart paklausaas ,kaa gadaas ka wienatnee stopee... tad k-kaa wienai negribaas... :)~
es ar wisaam chetraam par stopeeshanu!!!

tobis, 03.01.2008. 12:00:58
Komentāra reitings: 15.053

1. Lēti un tad, kad pēdējais sabiedriskais jau aizgājis, nekas cits neatliek.
2. Vasarās bieži. Ziemā nav vajadzības un kājas arī salst.
3. Uz Rīgu pārsvarā... Nu pagaidām tikai LV robežās
4. Vienreiz nostopēju kkādu trako, kas šausmīgi ātri brauca. Tā dīvaini izjautāja, bet es kko tur fleitēju... Teicu, ka mani puisis gaida un tēloju,ka piezvanu mammai. :D Kārtīgi piesprādzējos un tik braucu tālāk... šis paņem piestāj mežmalā. (Jau bez maz vai kāpu ārā) Tad viņš sāka par mani smieties un izvilka šampi, attaisīja un deva dzert. Atteicu, ka nedzeru un visu turpmāko ceļu turēju to atvērto pudeli rokā. :D Vēl visu salonu viņam aplaistīju. Jutos tik stulbi, nezināju kur likties... nu bet beigās jau viss bija labi- pieveda pie pašas mājas, atvēra pat durvis un uzdāvināja vēlvienu šampi: "Tas tavam puisim!" :D Prasīja numuru, bet es teicu, ka nezinu no galvas. :D Un vnk aiztinos. Vairāk nekad viena nestopēju.
5. Meitenēm vajag būt piesardzīgām... Vienmēr vajag paziņot kādam, ka stopē un kur tajā brīdī atrodies. Esmu pat drukājusi sms draugiem- mašīnas marku un šofera aprakstu. :D ā un katram gadījumam pipargāzes baloniņu. :) Izaicinoši ģērbties ir tikai pašas vaina. :) Bet tā jau vispār ar kādu kopā patīk stopēt. Var arī iepazīties ar daudz jaukiem cilvēkiem. Galvenais piesardzību... :)

jānis, 03.01.2008. 12:22:38
Komentāra reitings: 15.83

1. Lētāk.
2. Nedēlā vienu reizi, kad braucu uz mājām.
3. Uz Birzgali :D
4. Priecājos, ka nē.
5. Lētāk un dažkārt ātrāk, bet nedrošāk.

kampy, 03.01.2008. 13:20:46
Komentāra reitings: 7.941

1. Interesantaak- var iepaziities ar jaukiem (shad tad ne tik jaukiem) cilveekiem, jautraak- staavi kaa taads nabadzinsh ar paceltu roku un iereec par tiem, kas nepanjem :D
2. Katru vasaru pa paaris reizem,
3. Tepat pa Latviju un shad tad arii aarzemees, Vaacijaa, piemeeram, ir gadiijies,
4. Vienreiz kaads nepaartraukti smeekjeejosh viirietis izveeleejaas apvedcelju, aukstas kaajas bij, domaaju- kur ta tu, vella rupucs, tagad mani taisies vest???
5. Nekas traki biistams nav gadiijies, sanaacis jauki papljaapaat, taapeec tikai pozitiivi, bet citiem taapat neiesaku. Ir gadiijies dzirdeet arii briesmu lietas. Tomeer daudz kas no pasha atkariigs, nav ieteicams stopeet pa vienam, kaa arii biezji vien uzreiz var pateikt vai nav shaubiigs shoferis, tapec pie vismazaakajaam shaubaam- var jau arii nekaapt tai mashiinaa.

aniimy, 03.01.2008. 14:26:21
Komentāra reitings: 7.461

1. Feināk, interesantāk, ekonomikskāk, jautrāk, komfortablāk, ātrāk, noderīgāk (pretēji LV starppilsētu autobusiem)
2.bieži, vasāras it sevišķi un ja nav neviena cita personīgā auto. Kāpēc?- personīgs riebums pret tiem pašiem starpilsētu autobusiem.
3.Kurzeme krustu šķērsu: Talsi- Kuldīga-Roja-Venspils- Liepāja ir brauksts gan 1tā, gab 2vatā, gan 3tā
4. Situācija tāda, ka: apzstājas mašīna, atveru pirmās durvis a uz šofera blakusēdētāja sēdekļa ierocies. Kūl ko tālāk? Nē nu beigās ne noziedznieks ne kā... Zemesarde ... bet pirmais iespaids labs. Bet īstenībā secinu ka ir diezgan daudz sanācis nostopēt visādas valsts iestādes darbiniekus.
5.labs vieds kā ķert emocijas :) 99% par, bet nevajag aizmirs arī par drošību... tad viss buus ok :D

dzēsts lietotājs, 03.01.2008. 14:46:50
Komentāra reitings: 11.205

■ Tāpēc, ka lētāk.
■ Vasarā bieži. Neskaitu.
■ Uz Rīgu pārsvarā.
■ Nē.
■ Jautrs process, ja ir laba kompānija.

jana, 03.01.2008. 15:51:07
Komentāra reitings: 13.781

1. Tapec, ka nevaru braukt ar autobusu, nevaru sedet un kaut vai noskatities uz tam vietam, kuram pabrauc garam, sopojot tu vari jebkura vieta, jebkura laika izkapt. Piem. - brauc gar kadu smuku nogazi, pili utt - paludz lai apstajas, un tev ir iespeja izkapt un apskatit. Nu un ari elementaras lietas - ieturi savas turista pusdienas uz kada zalja maurina.
2. vasaras censhos reizi nedelja, bet ka sanak, no vela rudens lidz pavasarim nestopoju
3. Pagaidam tik pa Latviju braukajam, shogad lielie plani uz "arzemem"
4. Ar mani ne, ar draugiem gan, ir piekavushi, draudejushi nogalinat, apzagushi, izgerbushi pliku, un cilveks 3is dienas pa mezhu apenes blandijas utt.
5. domas labas. bus mashina, ari nemshu :)

dzēsts lietotājs, 03.01.2008. 21:32:05
Komentāra reitings: 12.951

1.)Pirmāmkārtām-piedzīvojums, otrām-lētāk,arī ir labas iespējas sapazīties ar cilvēkiem, kuri nereti atvadoties iedod savu telefona nummuru un saka,lai nākamreiz ,kad stopēs uz tā ceļa,lai pazvanot iepriekš,iespējams,ka pa ceļam...
2.)Atšķirībā no laikapstākļiem!Ziemā visretēk,Bet vasarās,rudeņos un pavasaros neizmantoju gandrīz citu pārvietošanās iespēju.
3.) visbiežāk uz šosejas Valmiera-Cēsis, Cēsis-Rīga, Pleskavas šoseja[līdz Alūksnei],arī uz Venspili.
4.) Nepatīkamākie gadījumi:
*nepanesami tizli malkas cirtēju jociņi
*Uzmākšanās
*gadījumi,kad nelaiž ārā no mašīnas,kamēr neesi iedevis savu telefona nummuru[kad džekiņš uz vietas pārbaudīja,vai tas ir īstais]
*Bet ir jauki,kad šoferīts izmaina savus dienas plānus,lai nogādātu tevi vajadžigajā vietā un laikā
*un vēl jauki bij,kad kāda maza meitenīte 90km garumā mašīnā dzierāja dziesmu,kura sastāvēja no 4 vārdiem.
*mašīnas vadītājs vienreiz palīdzēja salāpīt paģiras
Un vēl ļoti daudzi citi...
5.) domas un attieksme ir tikai un vienīgi pozitīvas.Šovasar ir paredzēta pirmā lielā stoptūre ārpus LV robežām.
Stopējot ir jādomā pozitīvas domas,nedaudz jāuzticas, un tad nekas slikts nenotiks!

deni2s, 03.01.2008. 21:40:57
Komentāra reitings: 12.622

Grāmatā Auto! Stop! tieši vakar lasīju par kādu vācu pētījumu, kura rezultātā noskaidrojās, ka 90% no autostopa nepatīkamākajiem gadījumiem rodas nepareizes saskarsmes rezultātā, nevis tāpēc, ka apkārt braukā manjaki un bandīti.

tanciņš, 04.01.2008. 00:01:47
Komentāra reitings: 9.86

1,- kā jau iepriekš minēts - lētāk, ātrāk, ērtāk, interesantāk.
2,- parasti stopēju tad kad, ārā ir pietiekami silts priekš manis, un tad jau sanāk ļoti bieži..
3,- pārsvarā no rīgas uz saldu, un atpakaļ, bet vispār pa visu latviju esmu stopējusi n-tās reizes (gaidāmajā vasarā ir plāns iemēģināt tālākus ceļus, un doties uz portugāli).
4,- jā ir, ir gadijušies gan patīkami gan nepatīkami pārsteigumi. piemēram reiz stopējot no saldus uz rīgu nostopējām kaut kādus narkomānus, kuri brauca melnā mašīnā ar tonētiem stikliem, un visa iekša izārdīta, tur pat bija mašīnas telefons.. tip privātā līnija, bet vadi bija atrauti no klausules, un vīrieši visu laiku runāja tikai par kaut kādiem miljoniem, parādniekiem, parādu nokārtošanu un to, ka jātiek uz siguldu stundas laikā... šīe sāka nesties kā negudri, un 10 minūšu laikā manai draudzenei vismaz 20 reizes likās ka mēs nositīsimies.. :D beigās jau viņa bija tik nenormāli pārbijusies, ka kaķeniekos palūdzu lai mūs izlaiž no mašīnas... :D nu tāds viens aizvadītās vasaras spilgtākais piedzīvojums. :D bet protams ir bijuši arī ļoti jauki šoferīši, kuri papriekšu izbraukā a savām darīšanām un tad nogādā pie paša galamērķa, kur nu vajag.. reiz viens vecis mani izvazāja sev līdz pa pus jelgavu, pašam pēctam vajadzēja uz dobeli, bet papriekšu viņš mani aizveda uz saldu.. :D maziņš līkumiņš :D :)
5,- nu jā, neskatoties uz nejaukajiem atgadījumiem, manuprāt pret stopēšanu esmu vēl ar vien ļoti pozitīvi noskaņota. nudien viss ir akarīgs no attieksmes pret cilvēkiem un komunicēšanas spējām :)

kas_te, 04.01.2008. 00:19:25
Komentāra reitings: 16.299

varu pateikt tikai vienu - kad kāp mašīnā, saki uz kurieni vajag tev, nevis uz kurieni braukš šoferis. šāda maziņa kļūmīte man gandrīz dzīvību izmaksāja, šoferis "nebija īsti mierā" ar to, ka man "jāzin viņa privātā dzīve" un "mazliet" sadusmojās.

rxx, 04.01.2008. 09:55:10
Komentāra reitings: -8.363

Sāka šaut pa tevi? :D

aniimy, 04.01.2008. 12:24:34
Komentāra reitings: 7.163

nu manuprāt gan nav īsti pareizi uzreiz jklāt vaļā uz kutrieni tev vajag... jo uz šādu tekstu visādi "kreizie" šoferīši var paķart... "jā protams aizvedīšu tevi visur kur vien vēlies" un ierēc ūsās...

laikam jau šādā gadījā tiek izmantota frāze, kas uz neko personīgu nenorāda: "vai Jūs braucat xxx virzienā? vai pa to un to ceļu"

dzēsts lietotājs, 04.01.2008. 12:53:26
Komentāra reitings: 7.366

Nestopēju, taču tā var daudz ietaupīt... Bet pēdējā laikā, man šķiet, ka stopošana ir kļuvusi bīstamāka..

dzēsts lietotājs, 05.01.2008. 09:52:19
Komentāra reitings: 5.019

1.jautrāk,lētāk,interesantāk.
2.vasarā bieži,ziemā reti,jo nekārojas salt uz ceļa.
3.Liepāja-Grobiņa-Rīga-Saldus-Jēkabpils.
4.Ar mani pa laimi nē, bet ir dzirdēti dažādi nepatīkami nostāsti.
5.Labs veids kā iegūt jaunas paziņas.
Vienreiz baigi izpalīdzīgais šoferītis gadījās.Šoferim bija jabrauc līdz Saldum nu mums ar draugu protams der.Kad Saldū jau atvadījāmies un gājām prom šoferīts uzsauc lai pagaida, jo ir ieraudzījis draugu, kas var mūs aizvest tālāk :)

aaai, 08.01.2008. 12:14:12
Komentāra reitings: 4.437

stopeeju kad vien gribaas un nav iisti daudz naudinjas :) vasaraas visbiezhaas notiek stopeeshana uz festiem vai ciemos pie kaada uz kaadu attaalaaku LV malu...
patiik tas,ka tas ir jautri, it sevishkji lielaakaa barinjaa un uztaisiit sacensiibas kursh aatraak tiks galaa :)
nav bijis nekaa neparedzama taada :) (paldies Dievam :p)
ir sanaacis stopeet pat 31.decembra 10tos vakaraa no Riigas uz Liepaaju :D

dzēsts lietotājs, 08.01.2008. 15:18:40
Komentāra reitings: 10.111

1.Parasti stopēju tikiai piespiedu kārtā, jo līdz šosejai no mana 'ciema' ir kādi 7 km., tāpēc ar kājām to gabalu iet negribas.autobusi kursē diezgan reti tāpēc reizēm nepieciešamības gadījumā sanāk stopēt.
vēl reizēm vasarās ar draugiem tusiņa pēc vienkārši kaut kur aizstopējam, jo par brīvu un nereti foršs piedzīvojums.bet nu tas tiešām ir aptuveni reizes divas vienā vasarā.
2.Stopēju vidēji reizi 2vos mēnešos aukstajā laikā un biežāk vasarā, kad nav nekāda transporta.
3.Lejaslīgatne-->Augšlīgatne un tad reizēm tālāk uz Cēsīm, Siguldu, kādreiz arī Rīgu.
4.bija mazliet bail, kad mūs ar draudzeni 'savāca' sagrabējušā lūznī, bez apskates un tā.iekšā sēdēja divi jautri džeki, kas beigu beigās izrādījās vienkārši puikas, kam vajadzēja uz Cēsīn kaut kā tikt un pie reizes palīdzēja arī mums:) rezultātā - patīkams brauciens.
ir gadījies ar nostopēto auto šoferiem sapazīties un vēl tagad mazliet uzturam kontaktus un esam tikušies vairākkārt.tā kā jauni paziņas arī iegūti:)
UN bija arī kāds iereibis vīrietis, kurš negribēja Rīgā laist ārā, par visu varu gribāja mūs ar draudzeni pierunāt doties viņam līdzi uz Lietuvu.
5.Personīgi es tomēr labāk pārvietojos ar savu auto vai sabiedrisko transportu, taču ja tiešām švaki ar naudu vai vienkārši nav ar ko utt, tad jā, kāpēc ne?
protams, tas nav droši, taču piedzīvojumu meklētājiem - forši.
ja tālu brauc piedzīvojumu meklējumos, piem. kā Deniss uz Spāniju, tad jā - 100% atbalstu:)

lieliskais kārlis, 08.01.2008. 22:23:45
Komentāra reitings: 11.759

1. naudas trūkuma dēļ, dažkārt vari ātrāk nokļūt, ja ir kompānija, tad arī jautrāk, bet pārsvarā lielu lomu spēlē tieši nauda.
2. man nav noteikta datuma vai dienas, kad ir nepieciešamība, tad arī to daru. Bet tas noteikti notiek siltajos gadalaikos, jo pagaidām stopēšana nav vēl kļuvusi par manu dzīves sastāvdaļu.
3. nu, pārsvarā jau tie festi vai ballīšu vietas.
4. nē, es neesmu bijis starp tiem "laimīgajiem".
5. ahh, jau atceroties vien savu tripu no saldus uz ventspili, kad stopējām kka'das 8h trīs džeki, tikai un vienīgi ar smaidu. Vienam gan man nepatīk, bet nu, ir arī tā sanācis. dažkārt, ja ir labs laiks, un ja ir jautra kompānija, tad esi iekritis azartā, un gribas, nevis lai a'trāk tu kko nostopē, bet paliec turpat.
ja ne šovasar, tad kkad esmu plānojis pastopēt tāpat vien, no sākuma pa Latviju, tad kkur tālāk :)

dogs, 09.01.2008. 06:46:47
Komentāra reitings: 14.506

* Stopēju gan tādēļ, lai ietaupītu, gan tāpēc, ka man nepatīk kratīties piebāztajos autobusos (ar vilcienu gan pārvietojos labprāt), gan arī tāpēc, ka reizēm ar stopiem sanāk ātrāk, jo sevišķi, ja līdz sabiedriskajam ir jāgaida kādas pāris stundas. Piemēram, pirms pāris gadiem braucu no Ventspils uz Alūksni. Ar stopiem biju plānojis doties tik līdz savu vecāku mājām kkur starp Rīgu un Siguldu, tālāk ar autobusu. Bet, konstatējis, ka līdz autobusam ir stunda laika, un darīt tāpat nav ko, joka pēc stopēju. Tā arī visu atlikušo ceļu nobraucu ar stopiem +/- stundu priekšā autobusam. Nu un protams tā lieta vairāk vai mazāk interesē un patīkas.
* Siltajā laika posmā diezgan bieži, izmantoju ap pusi gadījumos, kad man kkur jādodas. Ziemā, protams, retāk, bet arī sanāk.
* Visur kur, turpu šurpu, farting around. Kad vēl mācījos VeA, maršruts Ventspils - Rīga abos virzienos tika mērots diezgan bieži. Pašlaik garākais gabals ir uz Fluff Fest: Rīga - Katovice (PL) ar autobusu, Katovice - Karvina (CZ) ar stopiem, nākamajā dienā Karvina - Brno (CZ) ar vilcienu, Brno - Prāga ar stopiem, Prāga - Rokicani (CZ) ar vilcienu. Atpakaļ Rokicani - Klodzko (PL) pa nakti, tad Klodzko - Vroclava (PL) - Poznaņa (PL) - Swarzedz (PL), kur gulēju zālienā blakus stāvlaukumam, pilnam ar latviešu fūrēm, kas gan visas devās pretējā virzienā. Nākamā diena Swarzedz - Varšava (neuzskaitīšu visas tās mazās pilsētiņas pa vidu) - Grajeva (PL) un pēdējā dienā Grajeva - Augustova (PL), kur mani paņēma Grajevā iepriekš no rīta sarunāta fūre no Latvijas un atveda līdz Grenctālei. Nu tā kaut kā. Prom biju precīzi nedēļu, trešdienas vakarā 8os izgāju no mājas, nākamās nedēļas trešdienā 8os vakarā biju atpakaļ. Nākamvasar ar kkur vajadzētu aizbraukt, uz Flafu gan laikam tomēr ar busiņu.
* Nu stopošana jau pēc definīcijas nav paredzams pārvietošanās veids. Ir gājis visādi, tie pavisam trakie neparedzētie gadījumi gan tfutfutfu nav bijuši. Tas pozitīvākais laikam ir no Flafa brauciena (bet varbūt vnk tas ir visspilgtāk palicis atmiņā). Pēc burtiem poļu automašīnu numuros var noteikt, kur mašīna ir reģistrēta. Tā nu onka, kas mani aizvizināja līdz Vroclavai, mani ne tikai izvadāja pa Vroclavas centru, bet arī, tā kā bija izdomājis, ka man visērtāk būtu braukt caur Poznaņu, pie izdevības apjautājās katram "PO" šoferim, vai viņi brauc uz Poznaņu. Tas visnotaļ amizanti (= Pirms devos ceļā, visvairāk uztraucos par to, kā būs ar stopošanu Polijā, bet cepuri nost poļu šoferiem. Arī no pēdējā posmā no Grenctāles līdz Rīgai mani paņēma taisni poļu jaunieši.
* Tā kā esmu pēc dabas diezgan nepacietīgs, tad stopošana ir sava veida pārbaudījums manam raksturam. Bet diezgan ātri, ērti un patīkami, pēdējais jo sevišķi, ja tiek atrasta kopīga valoda ar šoferi, tad laiks paiet nemanot.

piparbodīte, 11.01.2008. 12:02:02
Komentāra reitings: 3.93

■ Tad, kad nav bijis naudas citiem pārvietošanās līdzekļiem un veicamais attālums nav bijis ar kājām pieveicams (Piemēram, no Alūksnes uz Rīgu).
■ Ne pārāk bieži
■ No festivāliem utt;
■ Par to jau veselu grāmatu varētu uzrakstīt :) Piemēram, kā mūs aizturēja policija, kā kaut kādi vīrieši negribēja laist ārā no mašīnas, gribēja pierunāt, lai mēs ar šiem braucam izbraukumā, ar viskautko cienāja utt, prasīja mājas adreses, lai varētu mūs apciemot, kuras mēs, protams, nedevām (Beigās iedevām nepareizas), kā bars puspliku džeku (Tas negadās bieži) meža vidū aizšķērsoja šoseju un nelaida gārām, konkrēti piesējās, negribēja laist prom utt.
■ Ir diezgan aizraujoša nodarbe, taču labāk, ja stopē, tad stopēt divatā, jo tā ir kaut nedaudz drošāk (Tāpat jau viskautkas gadās, kā jau no maniem piedzīvojumiem var redzēt). Bet, ja ir iespēja un nav kāre uz piedzīvojumiem, tad labāk tomēr izmantot drošākus transporta līdzekļus, lai gan stopot ir daudz jautrāk un neaizmirstamāk.

ruu, 11.01.2008. 17:20:02
Komentāra reitings: 5

-Tāpēc ka tā sanāk ātrāk nokļūt vajadzīgā vietā. Arī sanāk finansiāli izdevīgāk.
-Kādreiz bija biežāk, tagad retāk.
-Stopēju tikai divos gadījumos-tad ja līdz autobusam ir ilgi jāgaida, un ja no rīta nokavēju transportu uz skolu(bet aukstā laikā cenšos nekavēt).
-Nekas īpaš nav atgadījies. Lai gan vienreiz sanāca nostopēt kkādus jauniešus, kas pie stūres dzēra aļiņus.. pēc ta man ilgi negribējās ar stopiem braukt.
-Diezgan bīstami, īpaši ziemā(stopētājus ir grūti pamanīt), arī tas ka nevar neviens būt pārliecināts kāds cilvēks tev grib izpalīdzēt un aizvest.

cekule, 11.01.2008. 19:46:17
Komentāra reitings: 4.92

1) ja autobuss jau aizbraucis - nestaveshu kaa idinsh vnk pieturaa jastopee! nedzivoju riigaa!
citreiz naudas ekonomijas delj.,/ ir nerakstiic likums man -> ka uz festiem var barukt ikai ar stopiem ,savadak tas vairs nav fests ( runa iet pa LV)
lai arii guutu piedzivojumus!
2)Vasaraa paris reizes nedeljaa
Ziemaa paris reizes menesii
3) biezhakais galamerkis ir Riga!
esu izstpojies pa visu LV nu reali uz visiem galiem padaudzam reizeem,
tad paris reizes uz Lietuvu un Igauniju!
un vienreiz No Amsterdamas liidz Valencijai (spanija) un tad atpakalj liidz pariizes centram!
viskas i bijis biju nostopejis vienreiz zagtu auto,,
vienreiz maucam uz spaniju un tad shoferic paris reizes aizmiga sava autinja jo bja braucis jau tresho dienu, braucam toreiz pilnig jaunaa mersedesaa uz 220KM/H bija pizdjec
un vienreiz latvija ar vecu VW 1984gada izlaidums veca grabazha sarusejusi uz 195KM/h
bija extreemi
loati daudz reizes ir pabarots, un dots normali iedzert!!! patiik!
5) patiik stopet nais ilgakais stavejis esu kadas 5h
un vismaz kadas 10X esu stavejis pa 3-4h
ir stopets pat uz arzemem 4ataaa.. njem!
esu gulejis 3 naktis smagajos vispa kruti!

jolux_89, 13.12.2008. 20:36:23
Komentāra reitings: -1.384

Es ar stopiem esmu izvēlējusies braukt jo nevaru saskaņot autobussus no skolas uz mājām.
Es ar stopiem braucu katru piektdienu mājās.
Stopēju uz Gulbenes pusi.
Stopēju jau gandrīz 4gadus,bet nekas tāds neparedzams un slikts nav gadījies!!!
Man spopēt patīk,jo var iepazīties ar jauniem cilvēkiem iegūt jaunu pieredzi svešu cilvēku domas par dzīvi un daudz ko lietderīgu.Protams tas ir vissātrākais un lētākais-bezmaksas veids tikt mājās no skolas.Ar šoferīšiem var dalīties domās par stopēšanu sajūtam kā tas ir...!!!!!!

sliver, 13.12.2008. 21:24:51
Komentāra reitings: 3.412

1. ātrāk, lētāk, jautrāk.
2. apmēram reizi, divas nedēļā, tas atkarīgs no laika apstākļiem.
3. uz mājām.
4. reiz nostopēju kādu pensionāru pāri. pusceļā kundze izkāpa, lai tur pat pie mašīnas nokārtotu savas dabiskās vajadzības. nu es jau saprotu, vecums utt. bet tas bija sasodīti dīvaini.
5. interesanta un patīkama padarīšana, tikai jābūt uzmanīgiem.

ricis, 21.12.2008. 00:20:25
Komentāra reitings: 1.487

nuuja... ir gadiijies pieredze ar stopeesanu, bet parasti ir ilgi jagaida bijis tapec izvelos savu auto....
1. nav nemaz tik dargi
2. braucu kur gribu
3.varu biedeet stopeetajus panemot masiina :D

dzēsts lietotājs, 21.12.2008. 16:42:15
Komentāra reitings: 0

■ Lēti un jautri! Un ātrāk var nokļūt galamērķī
■ Pārsvarā tikai vasarā vai arī tad, ja pa nakti kkur jātiek un visi transporti jau sen aizgājuši.
■ Uz festiem, mājām un arī citiem pasākumiem.
■ Nekas tāds, ko negribētu atcerēties nav noticis. Parasti brauciens sanāk interesants un jautrs
■ Interesanta nodarbe! Ar stopēšanu var tālu tikt; ir gadījies,ka nav ko darīt un tad ar kādu kaut kur stopēju un tiešām jautri pavadu laiku.

kucens, 21.12.2008. 18:15:22
Komentāra reitings: 2.018

1. Lai jautrāk! kaut kas citādāks.
2. Mēnesī kādu reiz, varbūt divas...
3. Stopēju, kad nav laika gaidīt autobusu lai tiktu uz tusu (ar atskaņām)! ;) bet nu jā, pārsvarā, kad ar savu sataisīšanos nokavēju transportu... uz ventspili, nu vispār kurzemi...
4. Vienreiz ir bijusi totāla uzmākšanās. Viens diezgan smuks džekiņš ap 20 gadiem, paņēma mani mašīnā, sakot, ka dodas uz ventspili. Mēs normāli braucām, mašīnā smēķējām, viņš man iedeva kokčiku no aizmugures tip lai es iedzerot. Neko ļaunu nedomādama arī iedzēru... nu vārdu sakot mums bija jautri. Tad viņš piestāja stāvlaukumā, sakot, ka vajagot dabiskās vajadzības nokārtot. Es vēljoprojām neko ļaunu nedomādama sēdēju mašīnā. Viņš izkāpa ārā un atnāca un atvēra manas durvis. Iekāpa iekšā, man virsū un sāka skūpstīt un uzmākties. Es vienkārši brutāli iekodu viņam ausī. Izkāpu no mašīnas, bet viņš tik un tā saķēra mani. Tad es no visa spēka spēru pa kājstarpi un iemaucu purnā ar kulaku. paņēmu mantas un zvanīju, lai draugs atbrauc pretim (kādi 10 km no ventspils). Šis iekāpa mašīnā un aizbrauca. Laikam saprata, ka arī "bārbijas" prot kauties. Esmu guvusi mācību. toreiz biju sapucējusies mini svārciņos, augstpapēžu zābaciņos, make up un tā... nevar laikam tā... (bet džeks toreiz bij smuks!) :)
5. domas labas, stopoju vēl tagad. prieks par visiem kas stopo!

hot, 21.12.2008. 19:12:54
Komentāra reitings: -1.866

1. Ar autostopiem izvēlos braukt, jo tik vēlu neiet transports, līdz tam ilgi jāgaida vai negribas tērēt naudu.
2. Stopēju bieži, jo daudzi draugi dzīvo dažādās pilsētās un ir jāizbraukā uz tusiem.
3. Parasti uz Vidzemes pusi.
4. Stopējot pēc viena tusa galīgās paģirās, nostopēju mašīnu ar kādu puisi. Arī viņš brauca no kaut kādas ballītes. Tā nu sanāca, ka mums bija seksiņš mašīnā. Pēc tam nekad neesmu viņu satikusi. Tā nebija izvarošana - es neprotestēju...
5. Domāju, ka jo vairāk mēs stopēsim un ļauna nedarīsim autovadītājiem - vairāk mūs ņems un vairāk autobusu'maršrutus slēgs... ;)


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties