Nesmēķētāji var dzīvot mierīgi :)

14.11.2007 11:34:16 aizsāka deni2s
59 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 14.11.2007. 11:34:38
Komentāra reitings: 16.59

Iz apollo.lv:

"No 2008. gada 1. janvāra par 90% tiks palielināts akcīzes nodoklis cigaretēm. Akcīzes nodokļa fiksētā likme pieaugs no 10 līdz 17,8 latiem par tūkstoti cigarešu, un akcīzes nodokļa mainīgā daļa palielināsies no 25 līdz 32% no maksimālās mazumtirdzniecības cenas, līdz ar to cigarešu cenas pieaugs par 80%. Kā portālu «Apollo» informēja «Japan Tobacco Interational» korporatīvo attiecību vadītājs Baltijas valstīs Ramūns Mačus, «šī akcīzes nodokļa palielināšanas rezultātā cigarešu cenas pieaugs par 50-80%, atkarībā no cenu kategorijas. Piemēram, paciņa lētāko cigarešu, kas šodien maksā aptuveni 50 santīmu, maksās aptuveni 90 santīmus,» sacīja Latvijas Tabakas izstrādājumu ražotāju asociācijas priekšsēdētājs Mikaels Fardans. Latvijas Tabakas izstrādājumu ražotāju asociācija uzskata, ka tik radikālam akcīzes nodokļa palielinājumam varētu būt ļoti negatīvas sekas – tas novedīs pie vēl straujāka nelegālās tirdzniecības pieauguma un vēl vairāk veicinās inflāciju."

melomaans, 14.11.2007. 11:48:43
Komentāra reitings: 8.216

Vajag palielināt par 900% vismaz. Tad varbūt arī būs miers...



afra, 14.11.2007. 12:02:00
Komentāra reitings: -11.334

psc kada starpiiba gribu un smekeju un smekeshu un tas nodoklis man neko nemainiiis mana dariishana ibio
un ja super lai pieaug inflacija pastisimies cik nesmeketaji mierigi dzivos
ye ball es šito visu varetu padomat ka jums seja push tos dumus...

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 12:31:19
Komentāra reitings: -8.329

Diez kā melomānam patiktu, ja par 900% paaugstinātu dārzeņu cenu.
Tik tiešām - neviens tak nesmēķētājam to cigareti nebāž mutē. Kāpēc jāpukst par to, ka tādi smēķētāji eksistē? Cilvēki dzīvo, lai priecātos. Kādēļ gan nesmēķēt, ja tas sagādā prieku?

melomaans, 14.11.2007. 12:44:47
Komentāra reitings: 21.222

selftittled- Mani dārzeņi nevienam dārzeņu nīdējam virsū neskrien. Savukārt smēķētāju dūmi dārzeņu cilvēkiem gan!
Savās mājās,netraucējot apkārtējajiem, manis pēc ikviens var degradēties sazinkādostūkstošdeviņsimtveidos!

jānis, 14.11.2007. 12:56:18
Komentāra reitings: 26.751

afra - "varetu padomat ka jums seja push tos dumus" tā jau arī gandrīz vai ir! Eju pa ielu viens priekšā smēķē ghh atkal saelpojos, eju uz klubu - par to labāk nerunāsim, ejot uz darbu ik pa brīdim visu laiku kāds pa ceļam smēkē un tad gribot negribot tu to visu dienu dabū tos dūmus ostīt. Domā baigi patīkami?
Kad pats pīpēju tad bija po... uz to, par citiem nemaz nedomā, kas nesmēķē, bet tā kā atmetu smēķēšanu man pašam reāli grūti noturēties un nesākt atkal smēķēt ja visu laiku sanāk ostīt dūmus, visgrūtāk ir piesmēķētos klubos.
selftittled - salīdzināt cigaretes ar dārzeņiem, njā labs salīdzinājums :D

Kopēji skatoties man nav nekas iebilstams pret smēķētājiem - katra paša darīšana, bet nafig man ostīt tos dūmus? Baigi forši visu laiku izvairīties no smēkētājiem un aizturēt zin elpu, nu super, mana mīļākā izklaide.

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 12:58:49
Komentāra reitings: -6.409

njāā, smēķētāji visi ir ubagi.... jābūt idiotam, lai uzskatītu, ka, ja cigaretes maksās 2,- , tad visi pēkšņi metīs nost un taisīs ūberrevolūciju.
uz smēķētājiem tagad jāskatās kā uz nabagiem? Oo

nesmēķētāji varēs tagad dzīvot mierīgi... kas jums olas niez, ja pasaulē ir smēķētāji? es vēl saprastu, ka būtu karš starp smēķētāju un nesmēķētāju "grupējumiem", bet neviens nevienu neaiztiek, dabūjāt savu likumu, kas aizliedz smēķēt bāros, restorānos utt utt, vēl dabūjāt par pieturām.... ja es eju pa ielu smēķējot, es traucēju gan tantei otrā ielas malā, varbūt arī alkānam 2 kvartālus tālāk? damn, nevarēju iedomāties par tādu joku.

jānis, 14.11.2007. 13:00:26
Komentāra reitings: 15.841

Tie likumi reāli nedarbojas, tā kā vari to neminēt kā argumentu, katru dienu elpoju cigarešu dūmus pieturā.

afra, 14.11.2007. 13:07:00
Komentāra reitings: -7.985

nu par pieturam un bariem atbalstu .. jo zhel nevis mazos nabaga nesmekjetajus bet gan barmenjus, kuriem pa 8 stundam jastaav piesmekeetaa telpaa.
smeket pasham ir mazak kaitiigi kaa but pasivajam smeketajam- taka mes[smeketaji] esma izvelejusies to mazako ljaunumu :D
melomaans :D man tev ir divi jautajumi :D
1- Tev draugi ka tadi ir [kads tevi spej aciest?]
2- cik reizes diena tu atrauj pa muti ?:)

tobis, 14.11.2007. 13:09:33
Komentāra reitings: -6.845

Ja jau tā riebjas, ka iet smēķētājs pa ielu, tad tik pat labi jāsāk riebties smirdīgajām mašīnām. Un bozmizm taču smird elpa un vispār tiem urlām uz mēnesi ir tiakai viens zeķu pāris. fuj!

Jāmāk sadzīvot un tas ir arī vis.

buutu labi, ja smēķētāji pīpētu tikai pīpētavās un varbūt kādā vārtrūmē, kur nevienam nekas netraucē.


mazais_pipars, 14.11.2007. 13:10:37
Komentāra reitings: 16.661

bet piipet taču ir slikti.

:D

jānis, 14.11.2007. 13:19:11
Komentāra reitings: 7.798

tobis - tu man piedāvā sadzīvot ar to, ka katru dienu man jābojā sava veselība ostot cigarešu dūmus? Mašīnu dūmus nesanāk tik bieži ostīt ejot pa mazajām ielām. Par paŗejo tevis uzskaitīto - jau sadzīvoju, bet no tā mana veselība necieš.

deni2s, 14.11.2007. 13:27:52
Komentāra reitings: 5.221

Smēķētāji ne tikai apdraud citus, kuriem sanāk pasīvi smēķēt, bet arī rāda negatīvu piemēru bērniem.

Vispār loģiski būtu aizliegt smēķēt ar likumu vispār, jo nekas daudz labāks par zālītes smēķēšanu vai citu narkotiku lietošanu nav - tāpat bojājās veselība un rodas atkarība. Un tas stulbums par cigarešu pārdošanu pēc 18 gadiem vispār ir vecuma diskriminācija. Tas smēķējošais 18+ gadīgais tikpat daudz bojā savu un citu veselību, kā jaunāki cilvēki.

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 13:28:41
Komentāra reitings: 18.507

es nevaru sadzīvot ar kalvīti, bet vai tādēļ eju burkšķu viņam zem auss, ka man besī viņa cūcības?besī tomēr, ka tagad visi saakuši smēķēt dajebkur un tādos kvantumos, bet es atriebjos tusos un bāros, savukārt viņi-pieturās, veikalu ieejās utt. (nesaprotu gan , kā var smēķēt blakām mātei ar mazu bērnu ne acis nepamirsktjinot..tāka esam kviti...

tobis, 14.11.2007. 13:30:16
Komentāra reitings: 5.358

Mašīnām ir dūmi?
Tās izplūdes indīgās gāzes ir atmosfērā un tavu veselību bojā nemetīgi, jo osti tu tās visu laiku. + vēl paplēš ozona caurumu. Un tad tie ultravioletie stari vēl . Manuprāt tik pat kaitīgi.
caur elpceļiem izplatās turberkulozes baciļi.
Tu nevari zināt vai tie apavi, kurus mēri veikalā pirms tam nav bijuši uz kādas sēņainas kājas.
Protams pret to visu vajadzētu cīnīties- es jau neapgalvoju pretējo. :)
Gluži vienkārši dzīvot ir kaitīgi jebkurā gadījumā. Tiaki tā smēķēšana visiem tik ljoti katē visvairāk. Un ja jau ir iemesls pakašķēties, tad taču jāpakašķējas.

Ja katru dienu daudz dzersi pienu, Tavas plaušas attīrīsies un būs kā zīdainītim! Nu tad aidā. Klopsē iekšā- kompromis. :D

deni2s, 14.11.2007. 13:30:57
Komentāra reitings: 22.181

Labi, ja vēl blakām mātei ar mazu bērnu, citreiz ir pat tā, ka māte pati smēķē ar mazu bērnu.

tobis, 14.11.2007. 13:31:29
Komentāra reitings: -0.483

Tik tiešām mēs visi esam kviti. :)

jānis, 14.11.2007. 13:36:09
Komentāra reitings: 2.904

tobis - es kašķējos tikai par šo tēmu. Daudz kas ir kaitīgi - zinu, bet pašlaik mēs runājam par šo konkrēto gadījumu.
Tu piedāvā kompromisu - lai es tik klusēju un turpinu ostīt dūmus + man vēl jātērē nauda un jādzer visu laiku piens. Kaut kā tavs kompromiss man neliekas pieņemams, jo atkal ciešu es.
P.S. Domāju, ka šī tēma netiks atrisināta jebkurā gadījumā tā kā no manis vairs komentārus variet negaidīt, savu viedokli izklāstīju komentāros pašā sākumā, neesmu šeit, lai kādu mācītu vai pārliecinātu.

afra, 14.11.2007. 13:39:09
Komentāra reitings: 2.01

āā dievs apraud citus un sevi :D mes katrs apdraudam sevi un citus katru dienu , nemītīgi :))) ka jau teicu shi tema ir nav nopietna gribes smekjet smekjes :)) tas arī viss neko ta cenu paaugstinashana labu nepanaks :D
peace

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 13:56:19
Komentāra reitings: 3.093

labi, ka es pien uja unedzeru 15 gadus-respektīvi manām plaušām jābūt šrotam..ir tak alternatīva-citi jau sen uz gandzju paargājuši, tas nekas, ka atstiņas sarkanas..

adellada, 14.11.2007. 14:24:34
Komentāra reitings: 19.589

Pēc šīs cenu paaugstināšanās laikam palielināsies arī traumpunkta darbība, jo vairāk atrausimies pa seju no - ei pacan, daj sigaretu! tipa cilvēkiem
:D

theivis, 14.11.2007. 15:03:06
Komentāra reitings: 5.18

Bet patiešām.. Tas ka auto izplūdgāzes bojā mums plaušas utt., pret to mēs neko darīt nevaram. Neviens nevar aizliegt pārvietoties ar personīgo auto, īpaši jau nu kad sabiedriskais transports ir tik zemā līmenī. Bet smēķēšana ir kas cits- ir tam paredzētās vietas, un nu komon ja neesi galīgākais vārgulis, takš var nociesties ejot piemēram pa centru, vari paciesties kamēr tiksi līdz kādam pagalmam or whatever, saproti, ka pa ielu iet cilvēki kuriem tas traucē.
Tā kā vēl salīdzinoši nesen es biju smēķētājs, tādēļ vēljoprojām īsti nejūtu ja piemēram kāds iet blakus un pīpē, bet es esmu to pusē, kuri nepīpē, jo kadēļ viņiem ir jācieš par citiem..? Jau tā dzīve ir grūta un netaisnīga..

Un gāja runa par to ka smēķētājam būt ir veselīgāk nekā pasīvajam smēķetājam.. Bet par pasīvo smēķētāju jau neizvēlas, tur jau tas prikols.. Kāds tev šo titulu ļaunprātīgi piespēlē.... :/ Skumji.

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 15:44:40
Komentāra reitings: -4.752

ak dievs.
palieliniet par latu, par diviem,bet smēķētāji būs un paliks!
kā jau te minēja,ja cena paaugstināsies,tad jau smēķētāji nepazudīs.

un riebjas,ka pirmajiem diviem meiteņu komentāriem ir normāls mīnus.
jēziņ, smēķētājs=padibene?
nesaprotu jūsu domāšanu. pf.

un tie,kam te dūmus sejā iepūš. skatieties,nenomirstiet,lūdzu.!
nebiju satikusi vēl nevienu pasīvo,kurš no tā būtu nomiris. jāsmejas vienkārši. :D

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 16:51:53
Komentāra reitings: 6.49

Ja tajā sabiedriskajā vietā,kā autobusa pieturā pīpē,jūs nevariet palūgt lai paiet nostāk un nepīpē,ja jums nepatīk?
Pati nepīpēju-naudu tērēt negribu,drēbes smirdināt negribu,bučoties ar sapīpētu muti negribu,veselību bojāt negribu. Neesmu nekāda zaļā,bet nesmēķēšana pilnīgi noteikti ir tā lieta,uz kuras rēķina var veselību pasaudzēt :)
Passenger-pasīvā smēķēšana ir kaitīgāka. Vajag kkādu statistiku ,ka pasīvie mirst vairāk nekā vilcēji paši?

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 17:05:05
Komentāra reitings: -4.955

eu, bet par to pienu toč taisnība ? dzer pienu un stoko uz nebēdu ?

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 17:13:14
Komentāra reitings: -2.707

īstenībā tas sucks

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 18:13:06
Komentāra reitings: -4.856

"jēziņ, smēķētājs=padibene?"
you could put some logic in and figure it out by yourself.
anyway, doma: deklasēta sabiedrības daļa, kura nevar atļauties nopirkt cigaretes par 2,-

dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 18:21:19
Komentāra reitings: 2.515

haha tagad es jutīšos vēl lielāks gengstaa, jo varēšu pīpāt, kamēr visi nabagi krās santīmus, atmetīs vai dīks uz ielas! un es smejos sejā visiem hipijiem kuri raud, kad es eju pa ielu pīpēdams! un kurš tagad ir gengstaa?

deni2s, 14.11.2007. 19:37:49
Komentāra reitings: 12.643

passenger izlasi vēlreiz sevis uzrakstīto teikumu un padomā par tā loģiskumu:
"nebiju satikusi vēl nevienu pasīvo,kurš no tā būtu nomiris."
Būtu dīvaini, ja satiktu kādu, kurš būtu nomiris, ne?

Gadījumā neesi smēķētājs/a? ;)

dogs, 15.11.2007. 10:03:40
Komentāra reitings: 2.14

Manas domas:
1) Kādā sakarā nesmēķētāji varēs dzīvot mierīgi? Tas aptuveni tāpat, kā, ja paaugstinātu akcīzes nodokli alkoholam, es aizsāktu tēmu ar nosaukumu "Nedzērāji varēs dzīvot mierīgi". Un varu saderēt, ka tādā gadījumā es te sapelnītos kaudzi mīnusu. Nedomāju, ka no tā smēķētāji sāks masveidā atmest, drīzāk tie, kas nevarēs atļauties ierastās cigaretes, pāries uz lētākām, un taisnība ir Alisei. Vai arī tā jums godātie nesmēķētāji izpaužas tipiskā latvieša daba? Tip, apziņa, ka tas tur smēķētājs kaimiņos tagad dabū maksāt 2Ls par cigarešu paciņu, uzlabo garīgo. Man tā vien prasās te dažam labam speciāli pūst dūmus sejā.
2) Smēķēšana ir kaitīgāka par marihuānu. Vēlaties aizliegt tabaku, legalizējiet! Vai arī aizliedziet alkoholu, saldumus un visu pārējo, no kā ir kaut mazākās izredzes atstiepties. Aizliedziet piedzimt. Jo visi, kas piedzimst, visu savu dzīvi tā vai šitādi kādam traucēs, varbūt pat kādu savainos vai novāks, un beigās noliks karoti.
3) Pasīvā smēķēšana nav kaitīgāka. Parādiet man kādu pētījumu, kur tas ir skaidri un gaiši pierādīts, savādāk šāds apgalvojums ir līdzvērtīgs "2 < 1" (jo smēķētājs jau arī elpo to pašu gaisu, ko viņam blakus esošais nesmēķētājs).
4) Denis, tu gadījumā neesi nesmēķētājs, kas piesienas vārdiem? Man liekas tu ļoti labi saprati, ko passenger ar to domāja. Vai arī tev liekas dīvaini, ka es, kad biju mazāks, diezgan bieži satiku savu vecotēvu?

cekule, 15.11.2007. 10:21:40
Komentāra reitings: -1.451

taa ir taisniiba ka marihuana ir mazak kaitiga ka cigaretes..
daudz esu parsho lasijis utt.
tapec cigaretes nepiipjo, bet zaljo ar lielako prieku :))

deni2s, 15.11.2007. 10:25:53
Komentāra reitings: -1.074

Dogs, tālu nav jāmeklē: http://www.hc.lv/dzivesveids/veseliba/raksti/pasiva-smekesana/

zhurka, 15.11.2007. 12:17:29
Komentāra reitings: 0.189

tas tāpat neko nemainīs. francijā cigaretes mksā 5€ un tāpat smēķē lielākā daļa. nesūdzieties, ka Latvijā ir daudz smēķētāju. tā nav.

kas_te, 15.11.2007. 12:34:27
Komentāra reitings: -3.053

Aizdomāties tās cenas liek. Bet nejau atmest - meklēt kontrobandas cigaretes par 40 sant/ paciņā!

dogs, 15.11.2007. 13:40:34
Komentāra reitings: 1.805

Denis, tevis norādītajā rakstā vienīgie konkrētie cipari, kas norāda uz pasīvās smēķēšanas kaitīgumu (un es jau nemaz neapgalvoju, ka tas nav kaitīgi), taisni parāda, ka pasīvā smēķēšana ir mazāk kaitīga nekā aktīvā.

"Ir aprēķināts, ka nikotīna deva, ko saņem bērns, kura vecāki aktīvi smēķē, ir līdzvērtīga aktīvai smēķēšanai, ja bērns pats izsmēķētu 60-150 cigaretes gadā."

Teiksim, tāds vidusmēra smēķētājs nopīpē 10 līdz 20 cigaretes dienā. Gadā tas sanāk aptuveni 3600-7200 cigarešu. Ir starpība, ne?

deni2s, 15.11.2007. 16:48:25
Komentāra reitings: -3.162

Salīdzini bērnu ar pieaugušu cilvēku. Ir starpība, ne?
zhurka, skatoties ar ko salīdzina. Dzīvojot Kanādā, Toronto, pirmo smēķējošo cilvēku ieraudzīju pēc mēneša. Un vispār nav ko salīdzināt ar sliktākajiem piemēriem. Starp citu, pirms dažiem gadiem, kad interesējos par to statistiku, Latvija bija otrā valsts pasaulē smēķējošo sieviešu īpatsvara ziņā.

theivis, 15.11.2007. 19:36:00
Komentāra reitings: 2.071

Pajāt cik francijā maksā cigaretes, parēķināsim labāk cik tas proporcionāli attiecās pret viņu algām..

Es tiešām redzu šinī diskusijā (kas tiešām arī izvēršas par īstu diskusiju, kur krasi atšķirās viedokļi..), tajos smēķētājos neiecietīgu attieksmi pret tiem kuri nesmēķē.
Mani tas skumdina.. Es nezinu..
Ja es karoju ar savu raksturu, ja es cenšos - nē nē es neņemšu to sasodīto cigareti, man to nevajag..
Vai tādā gadījumā tas ir tā vērts, ja man garām paslāj kaut kāds lohs man sejā pūzdams dūmus? Īpaši ja speciāli.. Vienkārši spļauj virsū bez maz..
Nezinu, es tā nedarītu.

dzēsts lietotājs, 15.11.2007. 19:53:23
Komentāra reitings: 1.32

deni2s, jā es esmu smēķētāja.

un,manuprāt, domu šā vai tā varēja uztvert arī ar manu stila kļūdu.

nevermind, parādi man statistiku tieši par pasīvajiem smēķētājiem LV. Jo kaut kādi pasīvie ASV vai Krievijā mani galīgi nesaista.
LV datus, lūdzu.

tuunc?, 15.11.2007. 20:05:04
Komentāra reitings: -1.333

var jau gudri d..., ka ja man - nesmēķētājam redz tie cigarešu dūmi traucējot, tad es varot pieiet klāt smēķētājam un tā arī pateikt, ka mani traucē un, lai viņš noiet kkur maliņā uzpīpēt. bet reāli, es esmu tā darījusi. atbilde bija - ja tev traucē, ej pati tālāk :@
forši. pie tam tas nebija jaunietis vai kāds urļiks, bet gados pieaudzis vīrietis. ellīgi nepieklājīgi no viņa puses.

dzēsts lietotājs, 15.11.2007. 20:21:40
Komentāra reitings: -2.628

Cītīgi meklēju tieši latvijas pasīvo smēķētāju mirstības statiskitu,bet atradu tikai Eiropas-bet mēs jau taču arī esam Eiropā ;)

http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=296118

lieliskais kārlis, 15.11.2007. 20:39:26
Komentāra reitings: 7.128

Es neizlasīju visus komentus, bet...

Es bieži staigāju pa Rīgas ielām, braukāju ar sabiedrisko transportu uz vietām, kur man vajag, un vēroju cilvēkus. Katrs 3., ka snāk man pretī, tur cigareti rokās. es nesaprptu, kāpēc visi ir tā pret smēķēšanu, ja gandrīz lielākā daļa Latvijas cilvēku smēķē. Vot, šis tiešām man nepielec.

Jeej, visi pirecājamies, nesmēķētājiem prieki, cenas pacelsies, a tevi tas piš? man riebjas visi šie antiCigarēšu cilvēki. es nevienam dūmus sejā nepūšu un ja tevi traucē tas, ka es pīpēju uz ielas, tad aizspied degunu.

Jau laikus atvainojos par rupjībām, bet šī tēma mani tiešām kaitina.

moloko, 15.11.2007. 20:47:47
Komentāra reitings: 0.267

pienākt klāt un paprasīt lai nesmēķētu ir vienkārši bezjedzīgi. tevi 100% pasūtīs kur tālāk.

es pati nesmēķēju un man kaut kā sanāk ka pa ielu ejot es dūmus nejutu. protams ja runa iet par kādiem klubiem vai tam lidzīgām vietām tad tas ir cita lieta.

tā cenu pacelšana vienkārši novedīs pie tā ka visi smēķēs kaut kādu Primu,Jūrmalu vai vel kaut ko un no tā nomirs vel ātrāk.

lieliskais kārlis, 15.11.2007. 21:02:50
Komentāra reitings: 3.057

Ne tikai tas. Lielos daudzumos sāks ievest viskko no ārvalstīm, tātad, kontrabanda. Un vēl visādi sūdi. Nezinu, man patīk smēķēt, ne jau daudz, kaut vai to pašu vienu cigareti dienā, bet tas mani nomierina un atslābina un izved no ikdienas uz pāris minūtēm.

dzēsts lietotājs, 15.11.2007. 21:03:49
Komentāra reitings: 2.677

lieliskais kārlis ir patiešām lielisks!

pēdējās divās rindkopās mana atieksme arī pie reizes izlasāma.

dzēsts lietotājs, 15.11.2007. 21:07:22
Komentāra reitings: -0.371

mani nekur neaizved vai nenomierina, bet vienkārši pierasts paalī pīpēt(kaut kas acīmredzami ķobī nav normāli)-skaidrā man metas pretīgi no jebkuras tabakas:(

rxx, 15.11.2007. 21:38:27
Komentāra reitings: -1.385

>> jēziņ, smēķētājs=padibene?

Ne gluži, taču uzskatu un vienmēr uzskatīšu, ka cilvēks, kurš pats sevi ir iedzīvinājis dajebkādā atkarībā ir sevi pazemojis gandrīz līdz pēdējam. Secinājumus izdari pati.


Ā, satrp citu, Rīgas Autoostā, kur mūžīgi visi smēķēja pirms kādām 2 ned (kad tur biju) patrulēja divi municiPĀĻI, kas katīvi piekāsījās visiem, kas mēķē un solīja rakstīt sodu, rezultātā - gaiss tur bija tik tīrs, ka bail pilnīgi palika. Paldies pašvaldības policijai par aktivitāti un ceru, ka tā turpināsies.

edis_, 15.11.2007. 21:44:56
Komentāra reitings: 5.26

Es nesaredzu problēmu tajā, ja es smēķēju savā norādītajā vietā arī klubā, bārā, vienalga kur. Pašlaik ir tā, ja iestādei ir atvēlēta smēķējošajiem vieta, ar papildus gaisa cirkulāciju, kas netraucē nesmēķējošajiem, tad smēķēt ir atļauts. Tāpat arī uz ielas nevienam tīšam acīs neteik pūsts, ja tiek, nu samazini ātrumu no manis, attālinies, pārej uz otru ielas pusi. Galu galā - tas taču ir tevis paša labā atturēties no šī bubuļa - smēķētāja. Man arī patīk ievilkt pāris dūmus sēžot kaut bārā dzerot alu, sēžot kaut kur lai atslābinātos no dienas, uzpīpēt un nomierināties.
Šī iecere ir tik pat muļķīga kā pati izveidotā tēma. Tie četrdesmit santīmi neko nenozīmēs jaunietim, kas ir pats izvēlējies to, vai viņš smēķē, vai nē. Tas drīzāk liks aizdomāties kādam lauku pensionāram, vai piektās klases skolniekam. Smēķētāju skaitu tas nesamazinās.

rxx, 15.11.2007. 21:46:32
Komentāra reitings: -1.098

>> a tiek, nu samazini ātrumu no manis, attālinies, pārej uz otru ielas pusi.

Nē, tev ir jāsamazina ātrums, jāattālinās, jāpāriet uz otru ielas pusi. Jo TU ESI PROBLĒMA, nevis nesmēķējošais cilvēks, TU BOJĀ CITU VESELĪBU, nevis nesmēķējošais cilvēks.

edis_, 15.11.2007. 21:56:04
Komentāra reitings: 10.146

Vienmēr ir fascinējuši tie cilvēki, kas liek mīnusus vien par savu pārliecību, kā piemēram - viņš ir gaļēdājs? tātad ielikšu mīnusu, smēķētājs - vēl vienu mīnusu. Mazliet smieklīgi un aprobežoti.
Es tiešām zinu, ka pasīvā smēķēšana nodara lielāku postu, nekā to iegūst pats smēķētājs, to es nenoliedzu, bet ja tev tiešām kaut kas nepatīk - nu nav tik grūti, lai man pateiktu, lai es paeju ar savu cigareti malā, ja arī šis cilvēks nereaģē uz lūgumu - nu nestāvi dūmos un paej tad tu malā, nevis elpo dūmus, kāsē un lamā visus smēķētājus, tabakas izpaltītājus un mūžu mežu izcirtējus. Piemēram, man tiešām ir jautāts, lai es paeju nostāk, lai dūmi tik ļoti netraucē - to es arī izdaru, tie kas tā nedara - nu piedodiet, katrā sabiedrības daļā ir savi izņēmumi.

keder, 15.11.2007. 21:59:16
Komentāra reitings: 12.192

līdz šim ar esmu dzīvojusi mierīgi..
smēķētāji nepadara manu dzīvi nemierīgu..

dzēsts lietotājs, 15.11.2007. 22:02:43
Komentāra reitings: 6.697

vai nav vieglāk pašam paiet pāris metrus nostāk, ja nepatīk atrasties smēķētāja tuvumā? gan jau ir tādi kretīni, kas iepūš dūmus sejā (un tādi, kas smēķē elitu), bet ir arī normāli cilvēki. jāmāk tikai pareizi paprasīt un gan jau pabīdīs savu skursteni tālāk. tas viss ir attieksmes jautājums.
persōnīgi man netraucē, ja manā klātbūtnē smēķē. ja nu vienīgi telpās. bet labprātāk izeju pati nevis prasu lai smēķētāji iet laukā vai beidz smēķēt. priekš kam man lieki kasīties un pēc tam tupēt vienai piesmēķētā istabā?
tagad varbūt sāks traucēt smēķētāji, kuri masveidā pāries uz lētajām cigaretēm un smirdēs man apkārt =D

dzēsts lietotājs, 15.11.2007. 22:45:44
Komentāra reitings: -0.155

rxx, tad jau ja tev ir atkarība no kāda cilvēka, tad arī esi padibene, jo tomeer atkariiba...;D

dzēsts lietotājs, 16.11.2007. 03:15:02
Komentāra reitings: 7.912

es jau taa dziivoju mieriigi un tgd veel mieriigaak :D
yippiiii :D

lieliskais kārlis, 16.11.2007. 11:41:38
Komentāra reitings: 5.403

Rxx, nu, tu bišku pāršāvi pār strīpu. Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš tīsām kādām ņemtu un pūstu dūmus sejā. Ja tev ir tādi draugi, tad piedod, atvaino, mēs tādi neesam.

Man vislielākie smiekli sanāca par to, ka tu teici, ka jebkāda veida atkarība tevi noniecina un pazemina. Tev tas skatījums uz dzīvi ir tāds, bišķīt, padebīls, es atvainojos, bet nu, tas jau katram laikam individuāli.

adellada, 17.11.2007. 15:58:21
Komentāra reitings: 4.988

Ārprāts, cik cilvēku tik viedokļu, saprotams taču.
Vieni bļauj, ka smēķētāji ir kretīni[jo paši nesmēķē], otri, ka smēķētāji nav vis kretīni[jo visticamāk paši smēķē].
Kopsaucējs taču viens, gribiet vai negribiet to pieņemt - smēķēšana ir kaitīga, arī pasīvā.

Cenu paaugstinājums man neko sliktu nenodarīs, visdrīzāk pat labu - iespējams atmetīšu savu niķi uzsmēķēt retu reizi - pasākumos, piemēram.

lieliskais kārlis, 18.11.2007. 14:19:34
Komentāra reitings: 3.717

Nu, zini, es jau nenosodu to cilvēku par to, ka viņš nesmēķē. A ko dara tas otrs? palasi visus komentārus, tad tu sapratīsi par ko man tāda dusma.

dzēsts lietotājs, 20.11.2007. 21:42:49
Komentāra reitings: 3.373

nu ārprāc - cilvēki vienmēr ir izdzīvojuši šādos gadījumos - nu mazāk ēdīšu pusdienās, vai arī vienu litru benzina mazāk ieliešu, vai arī vienu kukuli baltmaizes mazāk (kura arī ir palikusi nenormāli dārga - kpaēc par to neviens nebļauj šeit fōrumā?) un nopirkšu tāpat to cigarešu paciņu he :) vai arī būs takā aņukā , ko nesen kā izlasīju sakarā ar šo pašu tēmu - Tēvs: šņabim cenu pacēluši...
Dēls: tad tu tagad mazāk dzersi?
Tēvs: nē, jūs mazāk ēdīsiet!

belkin, 14.05.2009. 07:23:52 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: -8.171

Man vienalaga, jo tagad iepērku lētas Marlboro www.buycigscheaper.com "Sie piegādā pa pastu. Izmēģināju - ar piegādi viss kārtībā :) Strādā uz goda un paildina piedāvājumu ik dienas!!! laikam jauna lapa!

efg, 14.05.2009. 09:02:52
Komentāra reitings: -4.345

Ir tāda lapu www.buycigscheaper.com. un latviski ar kkaut kas ir tur rakstīts :))


Reklāma
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties