RDMV

18.01.2007 07:24:34 aizsāka dzēsts lietotājs
27 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 07:26:15
Komentāra reitings: 11.413

Kaadas ir atsauksmes par sho skolu? Kaadi plusi un miinusi?

dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 07:26:40
Komentāra reitings: 6.892

Riit Dabuus Mani Vilmaars!?

dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 07:49:46
Komentāra reitings: 17.773

ja vien es zinātu to saisinājuma - atšifrējumu :D ! Rīgas Dramaturģijas Mākslas Vidusskola ? :DD vai kā?

dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 07:51:08
Komentāra reitings: 15.223

Riigas Dizaina Maakslas Vidusskola

dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 07:59:30
Komentāra reitings: 19.598

http://www.rdmv.lv - vai tad tik grūti atrast kko?

dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 12:53:40
Komentāra reitings: 12.951

ja nejaucu skolas tad daudz daudz negulētas naktis, atkarība no kafijas, modeļu pabeigšana pēdējās dienās, stundas līdz 5-6 vakarā :D

neklausaties manī!

dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 15:39:45
Komentāra reitings: -1.701

gribas uzzinaat konkreetaak no tiem, kas tur maacijushies.
nu re! veelviens, kas saka kko tamliidziigu..
kaads varbuut zin kaa tur ar dziivoshanu? kaadas kopmiitnes utt..

dzēsts lietotājs, 18.01.2007. 16:03:25
Komentāra reitings: 5.684

to nepateikšu, zinu ka kojas ir

dzēsts lietotājs, 19.01.2007. 22:18:24
Komentāra reitings: 0.234

es gribēju uz turieni iet, bet pārdomāju.
cik es zinu, ir grūti tikt iekšā [vairāki pazīstamie gribēja, bet netika].
ja iet kursos pirms tam, tad ir mazliet lielāka iespēja tikt, taču kursi jau no janvāra sākās, tā ka diezgan jau iekavēts.un par mēnesi jāmaksā 40 LS, padomā vai ir vērts.konkurence liela, un ja netiec, tad manuprāt priekš skolnieka tā ir pārāk liela naudas summa aizlaista gandrīz vējā[protams, ja neskaita to, ka kursos varbūt kaut ko iemācīsies]kādi pāris simti vnk par neko!:( kojas tur ir.cik atceros, mācību maksa nebija, tādā gadījumāvari mēģināt tā pat - bez kursiem tikt:) varbūt tomēr..:)

dzēsts lietotājs, 19.01.2007. 23:21:59
Komentāra reitings: 2.714

Mana māsa tika.
Tur ir kojas vai viesnīca īsti nezinu, bet viņiem nepatīk ja dzīvo taj;as kojās [kuras ir pa brīvu] un nevis iet mācīties bet iet strādāt.
Ir stipendija. Lielākā 30.lati.

majoneeze, 29.04.2008. 07:45:03
Komentāra reitings: 10.013

Kursos var iestāties jebkurā brīdī. 50 lati par visiem kursiem, nevis mēnesī. Kojas kā kojas, nav super, bet nav arī tā, ka jākakā caurumā.
Par kursiem var dabūt pluspunktus stājoties, bet tas ir diezgan sarežgjīti.
Darāmā apjoms skolā ir pamatīgs, bet tev arī neviens neskries ar koku pakaļ un nelamās par kavējumiem. Sēdi mājās un dari.

shokolaade, 30.04.2008. 09:22:02
Komentāra reitings: 14.517

taatad, maacos RDMV pirmajaa kursaa, tiku diezgam viegli, jo maaciijos maakslas skolaa. ja labi maak komoziiciju tikt ir bez gruutiibaam. iestaajeksaameni norisinaas vasaraa, jaapiesakaas uz kuru nodalju gribaas, tad norisinaas 4 dienas katraa priekshmetaa- ziimeshanaa ,gleznoshanaa, veidoshanaa un kompoziicijaa. ja netiec izveeleetajaa nodaljaa kuraa staajies ,tev jaiet uz paarunaam un tev piedaavaa citu, ja direktors ir apmierinaats ar tevi tad tiec. tad par kojaam, dziivoju kojaas, meenesii jaamaksaa 12ls, kas ir ljoti leeti saliidzinot ar piem. dziivoshanu dziivoklii, protams luksus kojas nav nekaadas. kaartiigas boheemista kojas. taatad par stipendijaam. minimaalaa ir 7ls tad iet beernu nauda un skaita klaat celju un plus videejo atziimi, kopaa var dabuut kaadus saakot no 20 - 45 vai pat vairaak. par neguleeshanu ir tiesa. gruuti ir izvilkt pirmos divus kursus. taalaak ir jau vieglaak un var mekleet darbu. skola man patiik un iesaku citiem arii censties tikt iekshaa. ja veel kko vaig zinaat jautaajiet;]

dzēsts lietotājs, 30.04.2008. 11:32:43
Komentāra reitings: -10.299

ha ha reku es augšā esu rakstījis kko :D !

trauma, 30.04.2008. 21:58:30
Komentāra reitings: 7.057

Paziņa mācās pirmajā kursā - darba apjoms nežēlīgs, brīvdienu nav, pa naktīm sēž un taisa darbus, vnk sutkām. Vides dizainā - nezinu, kā citur ir

rxx, 01.05.2008. 05:43:34
Komentāra reitings: 17.199

A tas nav no cilvēka atkarīgs? Vnk man arī ir klasesbiedri, kas regulāri činkst, ka esot mācījušies visu vakaru... :D

error, 01.05.2008. 06:30:37
Komentāra reitings: 9.459

Atkarīgs ir viss no Tevis :]
Ja ir vēlme un gribēšana mācīties tad arī pārējie faktori izvēršās Tavā labā :]
Veiksmi.

shokolaade, 01.05.2008. 14:40:07
Komentāra reitings: 2.233

he negribās jau biedēt, bet ir traki, tagad nāk gala skate un labākajā gadījumā katru dienu guļu 3h, bet tas tiešām ir atkarīgs no paša cilvēka ,ja ir stipri nervi, tad vari visu;D nerunāsim jau protams par diplomdarbu, ir dzirdēti gadījumi ,ka viena meitene nojūdzās un viņu ielika psihonamā, bet pēc nedēļas jau bija ārā, sveika un vesela ;]

dzēsts lietotājs, 02.05.2008. 10:50:26
Komentāra reitings: 7.082

majonēze, tas ko es rakstīju, bija pirms pusotra gada!
tagad varbūt viss ir mainījies, es nez.

un vēl par to, ko rxx teica - man arī ir tā, ka es varu kādas 3 stundas vakarā nosēdēt pie paaris mājasdarbiem un tikai naktī tieku gulēt, a tajā pašā laikā viena mana draudzene vazājas pa āru. rezultātā, neko nemācoties, kontrldarbā viņa saņem labāku atzīmi par mani.vot šito es nesaprotu :D

rxx, 02.05.2008. 19:45:07
Komentāra reitings: 13.842

Stulbā muša, acīmredzot, tava draudzene ir gudrāka par tevi. Ar to arī apsveicu.

zzsanny, 03.04.2009. 10:32:22
Komentāra reitings: -0.356

heijaa....
RDMV - teiksu ta skola galiga dirsaaa...
no tevis paras neiespejamo...vnm bus slikti un vnm bus japartaisa darbi un skates tevi noliks ka tadu nejegu...
1kursa vis liekas loti jauki un pretnakosi pasniedzeji , bet 2kursu sakot sak saprast kada bedre esi iekritis....stundas laika pasniedzeji atrodas sava kambari- skolotaju istaba-dzer kafiju. kamer audzekni noses visu stundu klasee...un tik uz stundas beigam ierodas pasniedzejs... attieksme loti slikta!!!
no sis skolas esmu macijusies tikai ka lamaties uz pasniedzejiem, negulet 24 stundas dienakti un nejau vienu dienakti bet gan nonstapaa...un daudz ko citu , ko skolai nevajadzetu macit :D...un nav starpibas vai labi macies vai slikti macies...galvenais ir ja maki ielist pakala pasniedzejiem...tad tu busi milulis!:D....un pat tad neesi 100% parliecinats vai ta bus, jo ja pasniedzejam nepatiks tavs izskats tad tu esi norakstams...bet ja tev senci ir biezies un ja vel sabiedriba pazistami un ja pati(ts) esi slavens sabiedriba, tad tev jau tev diploms kabata...
nu personiski es neiesaku iet uz to skolu, jo seviski tagad kad mus ir parnemusi krize.... jo izdevumi ir loti lieli, bet rezultas ir loti niecigs!!!:(
p.s. bet par so skolu var teikt tikai vienu labu lietu tur ir kafeinica kura strada viss jaukaka un forsaka smaidosa bufetniece- VIRZIINIJA :))...

femmme, 14.05.2009. 15:22:39
Komentāra reitings: 6.389

Nu cmon! Nepārspīlēsim situāciju! Skolā pedagogi ir pilnīgi un noteikti pretīmnākoši un, ja arī kāds kaut kādu bargāku un skarbāku vārdu pasaka, tad ne bez iemesla! Ja Tu kavē skolu, un loderē apkārt bez darbiem, tad kādu attieksmi Tu gaidi - slavēšanu un skatēs desmitniekus? :D "nu personiski es neiesaku iet uz to skolu, jo seviski tagad kad mus ir parnemusi krize.... jo izdevumi ir loti lieli, bet rezultas ir loti niecigs!!!:( " Šādu izglītību Tu pat novērtēt nemāki, nekas - gan Tev prātiņš pieņemsies svarā un Tu sapratīsi, ka šobrīd runā pilnīgu bulšitu! :D Jā, darba ir daudz un parasības ir augstas, tas tiesa, bet neieteikt iet ... nu cmon - tie, kuriem nav gribasspēka, jā - tur nav ko darīt tādiem! Bet tiem, kuriem ir svarīga izglītības kvalitāte un tādas lietas - tiem tur ir īstā vieta! Nav ko vaimanāt - skolai ir ļoti augsts līmenis, un skola ir atzīta kā 3. labākā profesionālā vsk Eiropā, ko tad Tu gribi - sēdēt rokas klēpī salikusi un gaidīt, kad darbi paši taisīsies. Nevajag vienkārši neko ielaist, tad arī nebūs nekādas negulētas naktis - ir jāstrādā regulāri, nevis tikai tad, kad sagribās! ;)

comachild, 15.05.2009. 18:26:52
Komentāra reitings: 5.913

Piekritīšu 'femmme' rakstītajam. Tiešām pārspīlē te visi. Ir jābūt stulbam vai slinkam, lai ar to netiktu galā.
Skolā iestājos bez problēmām - ne mākslas skolā pirms tam gāju, ne kursos. vispār neko nezināju. Jā, patika zīmēt, bet cik pareizi to var darīt cilvēks, kam nav nekādas nojausmas kā to darīt. Un gleznoju pirmoreiz mūžā četras dienas pirms iestājeksāmena. Man bija 4.labākais rezultāts nodaļā. bez priekšzināšanām. Labi, nesaku, ka to var visi, varbūt man vienkārši paveicās, es nezinu. Tagad mācos 2.kursā. Domāju, gana daudz esmu piedzīvojusi, lai pateiktu, ka viss ir kārtībā. Uz skolu eju 9.00 un nāku mājās pēc 16.00. Pilnīgi normāli. Labi, ir dienas, kad palieku pati ilgāk, jo vienkārši man patīk gulēt no rītiem amatu dienā un loģiski, ka iekavēju. Ar skolotājiem ir bijuši konflikti, bet viņi arī ir tikai cilvēki, neko nenormālu viņi nedara. Protams, nav jau pamatskola, kur tev visu mutē bāž un skrien pakaļ ar mietu, lai tu iet uz skolu. Te ir tā - nevajag, nedari, tava problēma.
Un tiešām, ja visu izdara laikā, nav problēmu. Vienkārši vajag plānot laiku. Protams, nevar atļauties katru dienu zvilnēt dīvānā pie tv vai mētāties kaut kut, bet piemēram nedēļas nogalē man pietiek laika aiziet uz kādu konci, uz kādu bāru, nu vienalga kaut kur, kur gribu, tā teikt, turpinu dzīvot pilnīgi normālu dzīvi. :)

raspizdjejs, 15.05.2009. 23:49:45
Komentāra reitings: 8.535

runājot par skatēm, kāds nevar uz skati aizsist krāsu apli(24 tonji+7 gradācijas uz baltu un 7injas uz melnu)?(protams DIY ne izprintētu). Apsolos to cilvēku nekad mūžā neramzīt un izrādīt visu cieņu, kas manos spēkos.

evuciitis, 29.05.2009. 16:45:13
Komentāra reitings: -1.105

Nu par skolu runājot,ir grūtāk kā parastā skolā,bet tas ir to vērts.Par negulētām naktīm runājot,tas ir atkarīgs no cilvēka,jo ja tu neko nieiekavē,bet dari laicīgi tad naw problēmu,pietiek laiks gulēšanai un tusiņiem,vajag tikai veltīt kādu mirklīti skolai.Mācos 2.kursā,tagad jau būs 3.kurss un man naw gadījies ka neesmu gulējusi naktīs :) un skolotāji ir atsaucīgi,bet jārēķinās ar to ,ka mēdz gadīties,ka pasniedzējs iereibis staigā,bet tas jau mūsu skolā ir norāli.Skola ir OK.
Par kojām runājot,vai pareizāk dienesta viesnīcu,naw ne vainas dzīvot var,maksa tagad ir 15ls.Bet protams būs jāsamierinās ar to ka kāds 4 naktī izdomās uzspēdēt trompeti,jo kopmītnēs dzīvo arī no mediņiem.Samērā sakoptas,nesūdzos.

reinix, 10.03.2010. 14:16:53
Komentāra reitings: -1.263

Arī vēlos iestāties RDMV! ? K;ada dzīvošana un iestāšanās un kā vispār tur tas viss notiek????

smieklinsh, 12.05.2010. 17:15:33
Komentāra reitings: 1.448

Tagad macos 1. kursaa vides dizainaa. skola ir superiiga,atmosfeera vnk ideaala. protams,daraamaa ir daudz,bet var paspeet visu. esmu izbaudiijusi arii neguleetaas naktis,bet iisteniibaa tas ir tikai manis pashas slinkuma peec,jo visu vnm atstaaju uz peedeejo :D pirmajos meeneshos es briizhiem nozheeloju,ka atnaacu uz RDMV, pirms tam nebiju tik daudz kritikas uzklausiijusi,jo skolotaaji diezgan stingri veertee,bet ar laiku pie taa pieradu un saaku censties vairaak,un tgd jau kritiku naakas dzirdeet mazaak. protams,arii kursa kolektiivs nosaka daudz ko,domaaju,ja man nebuutu tik forsh kurss,nemaz nebuutu iztureejusi. ir jau arii cilveeki,kuri neiztur sho skolu un aiziet prom,vai tiek izmesti,bet saliidzinoshi tas ir mazs procents.
takaa es tieshaam rekomendeeju sho skolu,ja ir liela miilestiiba uz maakslu un daudz radoshu ideju :)

zaniene, 09.09.2010. 15:45:25
Komentāra reitings: 0

Čaau, es gribētu ļoti iet uz vides dizainu BET pēc 12tās klases ,ir kāds no jums pēc 12tās gājis ?


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties