Kur iet pēc 9.klases?

23.07.2012 18:58:38 aizsāka iv4iks
7 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
iv4iks, 23.07.2012. 19:02:20
Komentāra reitings: 0

Iešu tikai vel 8. bet mamma jau mani tracina ar jautajumiempar to ko darīšu pec 9.klases. par cik esmu no Ogres domaju iet macities OVT( Ogres valst tehnikumā) par interjera dizaineri. Varbut jūs zinat kādu skolu kur to pašu var apgūt????

Šizatroniķis, 25.08.2012. 13:40:42
Komentāra reitings: 0

Ogres profenes tak ir galīgs "atstois", tas protams ir mans subjektīvais viedoklis, kas ir veidojies pāris gadu attālā pagātnē, redzot kādi kadri tur mācās un kā pabeidz. Varbūt tagad kaut kas ir mainījies un līmenis ir audzis. Ieteiktu painteresēties kāda ir statistika attiecībā uz eksāmenu rezultātiem attiecīgajā mācību iestādē. Nekad nesapratīšu kā var dabūt F līmeni matemātikā, dažs labs taisnojās, ka pie vainas ir švakie pasniedzēji. Droši vien daļēji tā arī ir, ka profenēs strādā ne tie spēcīgākie pasniedzēji, arī viņu nervi nav no betona, ja katru darbadienu jāpacieš visādu padebīlu lauķu debīlie izgājieni. Protams, dzert arī vajag mazāk. Statistika rāda, ka vidusskolu audzēkņi dzer mazāk nekā to dara prof/tehnisko mācību iestāžu audzēkņi.

iv4iks, 28.08.2012. 17:47:15
Komentāra reitings: 0

Skaidrs padies par padomu bet ko pats tu tad ieteiktu?

Šizatroniķis, 11.09.2012. 10:49:39
Komentāra reitings: 0

Varbūt, Ogres 1. vsk?

gots, 15.09.2012. 12:29:06
Komentāra reitings: 0

DOMĀ PATS JA NĒ BŪSI PĒC TAM NELAIMĪGS

iv4iks, 29.09.2012. 19:30:35
Komentāra reitings: 0

Nē jo taja skola patreiz macos! taka... Paldies par ieteikumu!

Šizatroniķis, 03.10.2012. 10:46:47
Komentāra reitings: 0

Es arī tur mācījos pagājušajā gadsimtā, bija forši, man patika.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem

Hi, I just visited hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Georgina

Georgina


ienāktreģistrēties