..ko iesākt pēc 9.kl?

01.02.2011 18:54:31 aizsāka džii
10 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
džii, 01.02.2011. 18:58:13
Komentāra reitings: 1.235

..sweiki wisapkārt..
man te vien asāpīte.. varbut kaads tiesham var paliidzeet..
Es pec 9.kl , tas i jau shogad septembri velos maciities jaunaa skolaa, jaunaa vide..noteikti, vienoziimigi Riigaa.. tuvak savam miilumam, jo bez vina ir gruuti..nuja..
Mb kaads var ieteikt kaadu pateisam labuskolu pēc 9.kl?
Skolu ir daudz, bet welos tiesham normaala , kur limenis ir normaals.. bij doma 1.gimnazija meginat.. bet liela konkurence.. un ta.. ja naw gruti dalieties pieredze, viedokli.. esmu tik vienkarsha meica no laukiem un ludzu padalities viedoklii...

dzēsts lietotājs, 01.02.2011. 19:08:08
Komentāra reitings: 0

a kas pašai pie sirds tuvāk ??
ko vsp gribi darīt pēc skolas, jo kautkā būtu stulbi tev tā uz aklo kko ieteikt, jo ja jāiesaka uz aklo - ej uz raiņiem mācīties un viss..

džii, 01.02.2011. 19:28:40
Komentāra reitings: 0

..nju ir ta, ka uz profu kaadu isteniba negribu iet, jo atsauces nevisai labas, gruti eksamenus 12.klnolikt, bet zini varbut kadas diezgan labas gimnazijas?

deni2s, 02.02.2011. 10:43:22
Komentāra reitings: 4.809

No sākuma izlem, kāds darbs tev sagādātu prieku, un tad no tā vadoties skaties, kā līdz tam tiktu. Tai skaitā ņem vērā, ka domas, apstākļi un dzīve (tai skaitā mīļumi) var pilnīgi negaidīti mainīties, tāpēc, kamēr nav pilnīga pārliecība par kādu noteiktu profesiju, droši vien ir vērts mācīties plašāka profila skolā, lai pavērtos plašākas alternatīvas iespējas.

dzēsts lietotājs, 02.02.2011. 15:46:17
Komentāra reitings: 1.283

nu vel jau ir iespējas nemācīties un pelnīt iztikai tirgojot narkotikas..tad ari būši rīgā un mīļums ar būs netālu..

bet jā..tādā ziņā deni2s taisnība par to, ka apstākli mēdz ļoti negaidīti mainīties..

aicis, 02.02.2011. 16:08:16
Komentāra reitings: 2.406

"Manā" laikā daudzi paziņas pēc 9 klases, vai arī vidusskolas vidū par celtniekiem gāja... ne jau mācīties, bet strādāt. Tā bija viegla nauda un visiem likās, ka tā būs mūžīgi. Es neaizgāju par celtnieku. Tev vajag censties saprast, ko tu vēlies darīt pēc tam. Iespējas ir daudz un izvēle arī. Ja jau saki, ka uz profeni nevēlies iet, jo tur esot grūti eksāmenus nokārtot. Man nebija grūti nokārtot. Vai tik tas viss neesot no tevis atkarīgs, kas tev būs grūti ? Vajag tik ņemt un darīt. Es nenožēloju, ka gāju uz profeni, jo tās zināšanas man vēl tagad noder un plašākas iespējas darba tirgū kā teikt (nerunāsim par pašreizējos situāciju darba tirgū... :D), skatos nākotnei acīs heh. Vienīgais,kas man nepatika, bija tas, ka jāmācās profenē bija 4 gadus... zin tu vēl 4turto gadu tur mal, bet vienaudži jau augstskolā mācās, bet to var arī izveidot par plusu, jo tad jau arī pēc vidusskolas cilvēkiem ir izvēle un ne vienmēr ir tā pareizā, tad arī tu uzklausi vienaudžu viedokļu, kas kā un kāpēc un izdari izvēli. kaut kā tā.

nuclear, 05.02.2011. 11:15:50
Komentāra reitings: 0

ko iesākt pēc 12? :D

kampy, 08.02.2011. 07:54:30
Komentāra reitings: 1

nu tieši tā, vajag skatīties, kas interesē un kādas iespējas tieši tev to būtu darīt. jo ne jau aicis varēs ķieģeļus staipīt un es balerīna būt, pat ja mēs to vēlētos. es īsti neticu tai iešanai uz sapni, ja ir pilnīgi redzams, ka cilvēks kaut ko nespēs. priekš tam ir sapņi. reālajā dzīvē un šobrīd latvijā- ej uz arodeni. vismaz es tā darītu, ja vēl būtu maladaja. deņka, sorz, bet jāskatās vēl ir ko cilvēks patlaban reāli varētu darīt, nevis ņemt to kas patīk. patikt var fotografēšana un gleznošana, tik parādiet, cik ir tādu, kas ar to ko nopelna..

yes.we.did., 14.02.2011. 20:26:37
Komentāra reitings: 0

pēc devītās es ieteiktu tomēr palikt vidusskolā...bet tur ir jāskatās, kādas attiecības tev ir ar maccībām...ja nu zini,kad neīpaši patīk kaut ko mācīties, tad iesaku novilkt 4 gadus kādā arodskolā,lai pēc trim pavadītiem gadiem videnē,nav vispār nekāds papīrs un tad darba iespējas ir mazāk...bet nu noteikti rekomendētu vidusskolu,vieglāk vnk pēc tam būs mācīties augstskolā...bet jāskatās arī jau(vismaz jāsāk domāt), ko darīsi pēc tam,kad pabeigsi arī vidusskolu...
es pieļavu kļūdu,kad neaizgāju mācīties citā skolā,jo nu aizgāju mācīties par inženieri. tas man pat šobrīd 3. kursā sagādā lielas problēmas,jo nespēju reāli iekalt visu,kas nepieciešams un eksāmeni sagādā problēmas. bet nu tas jāskatās ir pašam. katram cilvēkam ir kaut kas,kas padodas kas nē. bet pamats ir vidusskolas izglītība(arodskolas,ģimnāzijas vai videnes)...
tā kā vecīt neatliek nekas cits kā izdomāt ko vēlies...

yes.we.did., 14.02.2011. 20:37:16
Komentāra reitings: 0

nuclear atbildot uz tavu jautājumu:D
noteikti šobrīd, ja nav kāda unikāla paziņa,vai nežēlīgi liela iespēja kaut kur sameklēt darbu,tad noteikti mācīties...
ko mācīties?
tas ir labs jautājums,ko man liekas uzdod katrs cilvēks sev pēc 12. klases...katrā ziņā visur ir reālas darba iespējas...jāskatās ir uz gala rezultātiem,un arī interesēm... bet ne vienmēr intereses izrādīsies tas gudrākais veids...nevari iet mācīties kaut vai uz to pašu rtu(kurā mācos es),ja nav pilnīgi nekādas sajēgas par matemātiku un fiziku...izvēlēties piemēram kādus juristus ir nezinu vai pareizais solis...medicīna - darbs atradīsies jau gan jau vienmēr, bet nu tur vnk cilvēki kļūst par zombijiem mācoties...:D
vēl ekonomisti - nezinu,kaut kā liekas,ka viņu ir pietiekami daudz,tā kā reālās darba iespējas ar katru gadu samazinās...
fiziķi,ķimiķi,fizmati - ir liels potenciāls,bet visu ko tur māca,vnk ai liekas, kad tur jābūt vnk super talantam ir uz šo visu...
pārējās zinātnes,kuras ir nedaudz vieglākas liekas,ka ne vienmēr ir pareizais variants...vnk tādas lietas mācās daudz cilvēku, tas samazina darba iespējas...
ai varētu jau šeit spriest un spriest par daudz specialitātēm...bet tiešām ir jādomā katram atsevišķi...
bet ja tev vai kādam šeit citam interesē mācības rtu, varu sniegt informāciju,tad rakstiet man personiski...


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol

<a href="/"https:krrakken.com>, кракен официальная ссылка</a>

Wilfordsopscopefer

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

MasonSax


ienāktreģistrēties