best fun ever!!! http://fawgame.com/?rf=50757373796361747e ne?

28.01.2010 15:14:27 aizsāka jablaks
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
export_ass, 29.01.2010. 01:55:13 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: -0.652

no offence jeblaks, bet tavs nikneims liecina par to, ka tu tieshaam esi neattiistiits daarzenis..rupjiem vaardiem sakot LOHS [lai mani deniss bano, bet shaada veida mmorpg reklaama man tieshaam kretinee]

atljaushos ar sho savu profilu nahuj lamaaties [atkal, lai deniss bano mani, peec nika, jo neseezhu pashlaik pie sava IP]

tu vnk esi kretiins, kas iedomaajas, ka tava reklaama aizies kautkur taalaak par sho portaaluu..mirsti dabiigaa naavee, suuds nAHUJ BLJEDJ !!! KAUT TU VISPAAR NEBUUTU DZIMIS !!!

tieshaam atvainojos par lamaashanos, bet lai nu kas, tomeer taa speele, ko jeblis piedaavaa ir totaals crap..buut tad jau labaak ielicis sludinaajumuss.lv ar tekstu "davaj, pievienojas shitajam un katram atsuukaasnu vismaz reizi dienaa"

denis - tev mani ir jaabano

bet tam leitotaajam 'jablaks' tieshaam noveelesu nomirt daiigaa naavee..mirsti stulbais jablak nahuj bljedj..lai tevi saatans ar smilshpapiiru triis reizes dienaa pishh

deni2s - bano lietotaaju export_ass, nevis IP jo pashlaik atrodos pie cita datora un neveeljos lai shhis tieshaam nav mans IP, la man piedod IT dievi.

mish no v.i.p.p.Basbočka

meatball, 30.01.2010. 15:50:23
Komentāra reitings: 1.258

:D

sun, 31.01.2010. 00:47:22
Komentāra reitings: 1.258

laikam nevienam spams nepatīk tik ļoti kā export ass
vismaz jablaks nākošreiz divreiz padomās pirms rakstīs kko
un cerams export ass arī :)

trrr., 31.01.2010. 04:46:16
Komentāra reitings: 0.755

domāju, ka export_ass nepārdomās neko :D :D :D
un jā...export_ass nav pirmais, ne pēdējais profils te..

un jā..tas mmorpg, lai cik būtu kruts, neaizvietos manus ganjawars.ru

aicis, 31.01.2010. 09:28:06
Komentāra reitings: -0.755

export ass, niks ir nevis jeblaks, bet gan jablaks, kas ir diezgan liela atšķirība :)


Reklāma
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties