HC.LV jaunais izskats (ar fiksēto izmēru un mazākiem burtiem)

20.01.2010 21:07:47 aizsāka deni2s
44 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 20.01.2010. 21:09:37
Komentāra reitings: 6.596

Eksperimenta pēc mazliet pamainīju HC.LV paskatu - uztaisīju fiksētu izmēru un samazināju burtiņus mazliet. Vizuāli šķiet, ka izskatās labāk - pārskatāmāk uz platajiem ekrāniem. Kādas citiem domas par izmaiņām? Atstāt, vai atstāt, kā bija?

_intuiicij_, 20.01.2010. 21:12:31
Komentāra reitings: 8.054

es jau domāju, ka man Ugunīgā lapsa sviestā sagājusi ;D
Samazinātie burti man nez kāpēc patīk labāk, jo šķiet uzreiz skaidrāk un tā, bet tās baltās malas gan kaut kā ne īpaši patīk.
Domāju,ka, ja pielabos nedaudz trūkumus, tad būs baigi labi :)

čalis, 20.01.2010. 23:04:13
Komentāra reitings: 3.743

Izskatās, ka vietas būtu par maz, tāpēc viss ir jāsaspiež pēc iespējas vairāk.
Nepatīk.

kas_te, 21.01.2010. 05:26:30
Komentāra reitings: -0.991

Kādu monitoru tev ir vairāk - ar platumu 1024, 1280 vai platāks?

kampy, 21.01.2010. 07:27:22
Komentāra reitings: 5.359

nez kāds man ekrāns, bet, ja nepateiktu, ka ir veiktas izmaiņas- es pat nepamanītu.
katrā ziņā, man ir tikpat ērts hc.lv kā iepriekš ;)

kikinja, 21.01.2010. 09:10:06
Komentāra reitings: 4.889

baltās malas - tās kaitina.

Ķuse, 21.01.2010. 10:37:52
Komentāra reitings: -0.979

Kur tieši ir izmaiņas? Es neko nemanu.

ed, 21.01.2010. 10:50:19
Komentāra reitings: 4.926

par baltajām malām pievienojos.

deni2s, 21.01.2010. 12:18:51
Komentāra reitings: 3.907

Tie, kas neredz izmaiņas, vai nu mēģina spiest CTRL+F5, vai arī jūs lietojat monitora izšķirtspēju ar 1024px platumu.

export_ass, 21.01.2010. 12:19:10
Komentāra reitings: 0.928

nez kā citiem, bet man šķiet,ka beidzot ir saprātīgi mazi un pārskatāmi burti, kas izvietoto infu manuprāt padara labāk apskatām' + ja man ir diža vēlēšanās lasīt lielākus burtus, tad ari paņemu un piezūmēju..a par baltajām malām - lai sū*s ar tām, man netraucē :)

deni2s, 21.01.2010. 12:36:10
Komentāra reitings: 3.907

Baltās malas ir arī iekš delfi.lv, apollo.lv, diena.lv, draugiem.lv, facebook.lv - vai tur arī viņas traucē?

Burtus var palielināt ar CTRL+ un CTRL-, ja nu kas.

Ķuse, 21.01.2010. 12:37:08
Komentāra reitings: 2.492

Nospiedu to kombināciju, redzu izmaiņas, paldies! Tagad pasaki, kā lai es veicu atgriezenisku procesu, jo man ir monitors, kurā salīstu divas šādas lapas, baltās malas kaitina! Tuvināt es negribu, tad tie burti par lielu.
Tās baltās malas varētu piepildīt ar kaut ko. Citādi tukšuma un nepabeigtības sajūta. Kaut vai krāsu pamainīt...

rxx_, 21.01.2010. 12:47:07
Komentāra reitings: -5.4

Paziņoju, ka šīs izmaiņas jau sen bija vajadzīgas un atpakaļ nekas mainīts netiks.

Topiku var slēgt.

deni2s, 21.01.2010. 13:13:31
Komentāra reitings: 0.467

Reini, sasmīdināji :D

Ķuse, 21.01.2010. 14:19:43
Komentāra reitings: 7.478

Draugiem.lv es lietoju dažādas "ādiņas" - tur malas nav baltas. Tikko atvēru delfi.lv blakus, lai salīdzinātu. Tur malas netraucē, jo tur cits dizains, citas krāsas, tas portāls izskatās "piepildītāks", tur bez tām baltajām malām ir maz baltu laukumu, bet te viss ir melns uz balta, izņemot pāris attēlus un šādus tādus zaļus laukumus. Delfos, piemēram, gar malām ir viegla krēmkrāsa, rakstu virsraksti ir zili, ir dažādas reklāmas, kas to potālu padara "mājīgāku". Hc.lv izskatās pēc word dokumenta, pēc telpas ar baltām sienām, vienu galdu un pāris krēsliem. Ne paklāja, ne gleznu. Un tās baltās malas to efektu paspilgtina.

Neesmu, protams, profesionāle šajā jomā kā rxx, bet saku to kā parasts lietotājs bez īpašas intereses vai izglītības web lapu dizainu jomā, manuprāt, tieši šāda ir lielākā daļa hc.lv lietotāju.

P.S. Nepārproti, nesaku, ka tagad fonā jāsaliek kadri no "Twilight"! :)

kampy, 21.01.2010. 14:52:10
Komentāra reitings: -2.436

kad es ielogojos, speciāli manai ip, var palūgt šādu "ādiņu"?
http://www.messengermods.com/data/media/4/hello_kitty.gif

būtu ļoti pateicīga :)
cc

deni2s, 21.01.2010. 15:31:47
Komentāra reitings: 3.898

Ķuse, paldies par viedokli un pamatojumu. Būs jāpadomā, ko darīt lietas labā :)

kampy, es domāju, ka tu nebūsi laimīga lasīt tekstus uz tāda fona. (Pieņemot, ka tu arī kaut ko lasi, ne tikai bildītes skaties ;D )

endo, 21.01.2010. 17:25:08
Komentāra reitings: 2.001

godīgi sakot zaļā ir mana mīļākā krāsa.
bet baigi acīs cērt.varbūt tumši zaļais tonis tik ļoti
nečakarētu manu apziņu :D
varbūt ar laiku pieradīs.
enīvejs burtu lielums pa manam ir ok.

export_ass, 21.01.2010. 17:51:44
Komentāra reitings: 2.417

nu bāc..
man piemēram pašlaikesošais zaļais ne īsti piedur..varbūt tadjau labāk uztaisa opciju, ka katrs pats saliek sev krāsas ??

vnk pašlaikman opera rāda spilgti zaļasmalas, kasvel šodien agrā pēcpusdienā bija baltas..ok..zaļš, bet nu ne tik spilgti, jo kkā grūti uztvert to materiālu, kas rakstīts. +ja jau fons ir zaļš, tad ari jāmaina tā rinda, kur 'sākums', forums' u.t.t. vnk tās krāsas kautkā neiet kopā ar šito fona zaļo.. un ja jau ir vēlme pēc lapas grafiskās pārtaisīšanas, tad ķēries klātpa nopietno, nevis tik pa bikiņamkko pieliec.

kikinja, 21.01.2010. 19:02:22
Komentāra reitings: 2.468

nezinu, kā citiem, bet šīs zaļās pārmaiņas šķita patīkamas ;)

deni2s, 21.01.2010. 19:53:31
Komentāra reitings: 5.303

export_ass, pa nopietno ir tieši tad, kad pa bikiņam kaut ko pieliek, lai cilvēki paspētu pierast, nevis, kad uztaisa "urā! mums ir megasuperduperversija 3.0!" un neviens neko vairs nevar atrast un visiem šoks.

skabarga, 21.01.2010. 20:39:09
Komentāra reitings: 3.899

Kaut ko jaunu jau kādu laiku prasījās un zaļš jauki, tikai, tiesa, kas tiesa, acīs cērt :D

inara, 22.01.2010. 02:56:48
Komentāra reitings: 6.795

man patīk mazākie burti. izskatās daudz glaunāk... :)

zaļā krāsa ir gaumes lieta. man, personīgi, patīk, bet es ļoti labi varu iedomāties, ka citiem varbūt ne tik ļoti. un man nekas nekur necērt, ja kas :D

deni2s, 22.01.2010. 03:04:32
Komentāra reitings: 2.468

(Inār, tā kā laiks būtu gulēt :D Pat tev :D)

Tikko uztaisīju efektiņu sākumlapā uz aktuālajām ziņām, dodiet ziņu, kā darbojas (pirms tam neaizmirstiet nospiest pārlūkā CTRL+F5, lai jūsu datorā ielādētos svaigākā lapas versija).

sun, 22.01.2010. 07:47:56
Komentāra reitings: 6.771

nu personīgi man liekas agrāk bija pat labāk, patīk, ka ir pārmaiņas, bet pagaidām rezultāts izskatās līdzīgi tam kādus var atrast visādos wordpress, myspace utt. - fonā kkāda ādiņa tikai šeit ir vecais info tādā pašā izskatā uzmests virsū. agrāk viss bija, lai arī diezgan necili, bet tomēr organizēti un organiski, līdz ar to arī profesionālāk izskatījās. ar mazajiem burtiem čats un reklāmas ir nesalasāmas un lai lapa neizskatītos izvarota tāpat jāzūmo klāt - rezultātā pārmaiņas ir pavisam minimālas. domāju varētu uzkačāt fona ādiņu, piemēram, ar hc simboliem, vai nezinu, vismaz lapas augšdaļu uzlabot

export_ass, 22.01.2010. 08:17:55
Komentāra reitings: 2.401

njā..tagad es par čatu..kautkā nepiedurman tas, kapēc katras reizes, kad nospiežu 'enter' lai aizsūtītu tekstu čatā, viņš no jaunaman sit virsū to 'fade' parādīšanās efektiņu, vai kā tur pareizi saucas..

deni2s, 22.01.2010. 13:05:54
Komentāra reitings: 2.468

export_ass - šo trūkumu izlaboju.

trrr., 22.01.2010. 20:53:07
Komentāra reitings: 5.355

jauki...

tomeer velreiz ieteikshu pamainiit kraasas izveelnee, kur ir 'saakumlapa' ; 'forums' u.t.t.
no offence bet ar pamattoni nesakriit..tad jau labaak uztaisiit to visu ar melnu fonu un zaljiem burtinjiem

P.S. tikai mans viedoklis

P.S.S. ceru, ka galu galaa vis patstaaviigie lietotaaji tiks pie opcijas 'konfigureet hc.lv izskatu', kas iekljaus sevii kraasu mainjju gandriiz visaam lietaam u.t.t.
[mana tupa ideja, lai katrs buutu +/- apmierinaats]

export_ass, 22.01.2010. 20:58:03
Komentāra reitings: 3.873

paldies deniss..kgan tagad, kad esi saho ideju izsviedis, atkal paraadaas cilveeka tupisms..tiko ienaaca praataa, ka tas, kas bija tas 'fade in/fade out' efekts vareetu buut par 'loading' skriinu hc.lv logotipa vietaa + tomeer to logotipu prasiitos melnu nevis peleeku, citaadaak pazuud tajaa zaljajaa..

deni2s, 22.01.2010. 22:41:40
Komentāra reitings: 2.887

To varētu darīt tad, ja čats ieloadētos visiem... Lai gan vairāk vai mazāk, tas tā arī ir - čats varētu vienīgi neielādēties uz mobilajiem telefoniem (iespējams, ka uz iphone varētu pat darboties, neesmu pārbaudījis).

Melna zvaigzne būs par drūmu, varbūt šai pašai vajag toni vai kontrastu pamainīt. Uz mana monitora viņa izskatās diezgan labi. Te jāņem vērā, ka nekalibrēti monitori katrs rāda savādāk krāsas.

trrr., tas attiecas arī uz tevis teikto par krāsu izvēli.

Vispār, ir viegli pateikt, ka kaut kas nesapas, bet ir daudz grūtāk piemeklēt kaut ko, kas izskatītos labāk. Turklāt ar "svaigu aci" to varbūt ir vieglāk pamanīt, jo es jau esmu tik daudz atskatījies, ka mans skatījums vairs nav objektīvs. Būšu priecīgs, ja kāds piemeklēs labākus krāsu toņus, un atsūtīs man kādu attēlu, kā tas kopumā izskatītos.

Visumā, šis zaļais fons man šķiet ir ļoti veiksmīgs, padarot šo portālu mazāk bezpersoniskāku, mājīgāku un omulīgāku. Un savādāku no visiem delfiem, apollo, tvnetiem un dienām, kas izskatās visi diezgan vienādi, tāpēc vēl vienu kārtējo tādu pakaļdarinājumu nav jēgas taisīt.

Teorētiski "ādiņas" nebūtu nekādu problēmu ieviest (maksas SMS? :D), problēma ir tāda, ka katram fonam vajadzīgs savādāks logo, lai tas izskatītos neslikti. Varbūt to problēmu varētu atrisināt ar logo "semi transparent PNG" formātā, tāpēc, ja ir te kāds, kas māk tādus veidot (logo ir pieejams Adobe Ilustrator vektoru formā), tad piesakieties.

sun, 23.01.2010. 02:44:59
Komentāra reitings: 1.431

man galīgi nav nekādu zināšanu web dizainā vai kā to nosaukt, un es nezinu cik daudz darba prasa katras detaļas pielabošana, mainīšana, bet es piedāvāju izveidot , piemēram, divas, trīs, alternatīvas ādiņas - veco formātu, pašreizējo formātu un kādu ar citām krāsām (zaļā krāsa man pamatā nepatīk un vispār nezinu cik reāli izveidot mainīšanas iespēju katram lietotājam). pastāv gan risks, ka alkas pēc ādiņu dažādības nebeigsies, bet ja formāti būs gana produktīvi tad nevajadzētu būt problēmām(par piemēru ņemu last.fm kur ir izvēle vienkārši starp melnu un sarkanu krāsu)
pievienoju sava profila bildēm elementāru piemēru kā uzkačāt fonu - reibumā bez jebkādām prasmēm 5 minūtēs tās pašas zvaigznītes pielikt u. tml. un ja visu saliktu tā dabīgi ar augšgalu tad viss būtu labi pa manam

p.s. ar mazajiem burtiem man galvenās slejas sadalās divās rindās

Ķuse, 23.01.2010. 06:05:32
Komentāra reitings: 1.442

deni2s, uz Iphone čatu var redzēt, bet pats nevienu ziņu nevar pievienot. Ierakstīt lauciņā sanāk, bet nedarbojas "Enter". Tā vismaz bija pirms kāda gada, tagad neesmu mēģinājusi. Varbūt problēmu atrisinātu poga "pievienot" blakus laukam, kur rakstīt tekstu.

_intuiicij_, 23.01.2010. 10:42:51
Komentāra reitings: 2.899

Man liekas, ka nu pat sāk palikt bišk par zaļu, jo sāk palikt apgrūtinoši salasīt kaut kādu topikus un tekstus, kas nav tīri melnā krāsā. Varbūt tur, kur ir teksti utt, nu tais vietās, kur visu laiku bija balts fons - nedaudz to fonu pamainīt uz tādu - viegli/gaiši zaļu, lai saskan ar to kopējo fonu/malām, pārāk neizceļas, bet arī lai neapgrūtina lasīšanu :)
Bet tas ir tikai mans - subjektīvais - viedoklis..

deni2s, 23.01.2010. 14:22:54
Komentāra reitings: -0.026

sun, ņemot vērā, ka tā background bilde visu laiku atkārtojas, tad tevis piedāvātais variants neizskatīsies tik labi, kā tu domā.

Ķuse, to pogu varētu izveidot tikai iPhone lietotājiem, bet tad vajadzētu kādu iPhone eksemplāru, ar kuru varētu patestēt.

_intuīcij_, kuri topiki/teksti tev nav tīri melnā krāsā? Tikai saites ir zaļā krāsā, pārējais par 99% ir melns. Satura fona krāsas maiņa no baltās uz kādu citu atkrīt, jo tad sāksies milzums citu problēmu...

dzēsts lietotājs, 23.01.2010. 15:05:49
Komentāra reitings: 4.369

labs, patīk.
baltais jau drusku griezīgs bija.
mūsdienīgāk arīdzan.

_intuiicij_, 23.01.2010. 15:32:51
Komentāra reitings: 4.341

deni2s no rīta ielogojoties bija tā, ka baltie lauki bija tādā pašā tonī kā sānu zaļais fons, baigi grieza acis laukā.
Es nezinu, varbūt tas bija tikai mana kompja gļuks vai kā, bet tagad ir labi :)

deni2s, 23.01.2010. 15:43:14
Komentāra reitings: -1.468

Laikam tev kompim (spied ctrl+f5), jo neko neesmu šodien mainījis.

the.victory.is.mine, 24.01.2010. 15:41:40
Komentāra reitings: -0.026

vislabāk man patīk kā nodziest un uzrodas čatiņa gabals!

endo, 24.01.2010. 15:50:31
Komentāra reitings: 7.885

a kpc man par komentiem ir + bet krāniņš ar katru dienu sarūk ;/

kas_te, 24.01.2010. 17:19:36
Komentāra reitings: 1.433

Endo, es tev ieliku plusiņu. Man nav ne jausmas, vai tas ir labi, vai slikti! :D

bremze, 24.01.2010. 20:39:08
Komentāra reitings: 1.468

jā, kāpēc vienā citā topikā, kur Denisam ieliku mīnus viņam kā plusiņš pieskaitījās?

deni2s, 24.01.2010. 21:21:16
Komentāra reitings: 1.447

A man gan plusi, gan mīnusi kā plusi pieskaitās :P

Endo, krāniņa garums tiek rēķināts par + un - noteiktā periodā, par pēdējām X dienām (nu tas tā, lai nesēdētu uz veciem lauriem ;) )

endo, 26.01.2010. 05:49:26
Komentāra reitings: 1.459

deni2s tur jau tā lieta ka pēdējās X dienās neesmu manījis sev nevienu "-" ;D
es jau nesatraucos par konkrētu garumu - tikai ceru ka neierausies tik dziļi sevī tas krāns ka nevarēšu komentus drukāt.

deni2s, 26.01.2010. 18:11:10
Komentāra reitings: 0

Endo, varbūt pirms noteiktā termiņa+dažas dienas tev bija daudz +, kas uzaudzēja tavu krāniņu, tagad tās dažas dienas tieši pagāja un salīdzinoši tev ir mazāk plusiņu pa periodu, nekā dažas dienas atpakaļ. Kaut kā tā...

Starp citu, tev vēl ir diezgan garš, lai būtu tā jāuztraucas ;D


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties