Rozukronis. Vai var nesaat ne tai ticibai piederosie un kur varetu nopirkt? :]

30.11.2009 19:54:48 aizsāka annii
12 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
save_ass, 30.11.2009. 20:44:29
Komentāra reitings: 10.176

Aizmirsti par cilvēku dalijumu pēc ticības un valkā... tie, ko ticība nav galvā izp****i, Tev arī nepārmetīs.

Nopirkt vari mēģināt kādā no populārajiem jauniešu veikaliem Cubus, NewYorker utt., vismaz vasarā bija viņu papilnam. Ja nav, palīdzēs tirgus.

kampy, 30.11.2009. 21:14:13
Komentāra reitings: 7.24

nezinu kā ar tiem lupatu veikaliem, bet pati biju sev noskatījusi vienu katedrālē, kā arī redzēju pareizticīgo baznīcā pa labrok no zinātņu akadēmijas. domāju, ka ir arī lielākajā daļā pārējo baznīcu.

nēsāt, protams, ka vari, ja vien tev ir vēlēšanās to darīt. man ir svētā Nikolaja svētbildīte (gribēju rožukroni, bet tai laikā laikam nepietika naudas) un neuzskatu, ka tādā veidā es grēkotu, pat ja reizēm neticu nekam.

tur laikam bij iedalījums, kurās ticībās ir tas rožukronis un kurās ne, bet neieteiktu to ņemt vērā. pa manam- baznīca un pārējie atribūti ir paredzēti visiem, ja vien ir patiesa vēlme tos izmantot.

tikko palasījos, ka luterāņi laikam nedrīkst izmantot rožukroni, un nebeidzu brīnīties kā pat īsteni ticīgie dala ne tikai pasauli, bet arī Dievu.

export_ass, 01.12.2009. 08:21:03
Komentāra reitings: 5.844

būšu skeptisks un teikšu - nē annii, nedrīkst tev nēsāt rožu kroni, jo tā ir zaimošana un mācītājs tevi uzreiz uz elli aizsūtīs, pie bērniem, kas spēlējas ar lellēm un rauj tām galvas nost.

ed, 01.12.2009. 09:08:37
Komentāra reitings: 4.355

man liekas, materiālu lietu simbolisms ticīgiem un "garīgi apgaismotiem" cilvēkiem būtu lieks. piemēram, divi perpendikulāri salikti kociņi pēkšņi iemieso pasaules radītāja varenību - nu tak ejiet d..

tā kā velc uz nebēdu, ja tīk šis aksesuārs. :)

annii, 01.12.2009. 17:14:39
Komentāra reitings: -1.467

export ass- tas ka nonaksu ellee sen jau nolemts bet es biju domajusi vai nav taa ka piemeram tas nestu nelaimi :p
par parejo tnx ;]

save_ass, 01.12.2009. 18:29:35
Komentāra reitings: 5.339

Laime un nelaime nāk no iekšienes, ne no simboliem.

Ja noskaņosies un s**iem, tad tie pienāks neatkarīgi no tā, kas kaklā karājas.
Vienīgi sausbaranciņu virtene iekārta kaklā var ko atnest, piemēram daudz izsalkušus jaunus paziņas...

kas_te, 02.12.2009. 12:42:11
Komentāra reitings: 4.329

Centraļņikā vari paskatīties, es tur savu pirku. Tu, blakus 1. paviljona sienai, kur visi tie amatnieki sēž, starp zeķēm un pirtsslotām šad tad rožukroņi uzpeld.

Par to nēsāšanu.. būsim reāli. Aizej uz depo. Nostādi rindā pilnīgi visas meitenes, kurām kaklā krusts. Uzvelc gumijas cimdu un no apakšas pārbaudi, cik lielas kristietes viņas ir - īsta mīlestība gaida? :D
Krusts nenozīmē, ka esi Dievticīga. Krusts nozīmē, ka tev ir krusts. Pārējos simboliku un sakramentu tam piešķir pats. Nu nav vairs mūsdienās jāievēro tie likumi, kuri radīti tik sen atpakaļ, ka zaudējuši visu jēgu.

kampy, 02.12.2009. 13:22:12
Komentāra reitings: 7.255

ZOMG!!!!! pēc kastes komentāra es vairs uz depo neiešu :DDDDDD (nu vismaz ar krustu kaklā tok nekad)
PS: par to nevainību un kristietību runājot.. nez, bij man divas draudzenes, abas tādas kristietes, ka nu turies. abas neprecētas un pa manam jau stāvoklī. šī nu ir tā daļa, kas pat īstenam ticīgajam mūsdienās vairs nespēlē nekādu lomu. sāku pat pieļaut variantu, ka tās anekdotes par mūķenēm un burkāniem nav no zila gaisa ņemtas. Lai dzīvo miesaskāre!!! juhūūūūūūūūūūūūūū

tobis, 02.12.2009. 14:53:21
Komentāra reitings: 7.263

Skaistkalnes kolesterī nosusināja dīķi un tur bija pilns ar tikko dzimušu bērnu kauliem. Normālas mūķenes, normāli burkāni, normāla ticība.

bremze, 02.12.2009. 16:19:25
Komentāra reitings: 5.809

Un es vēl gribēju klosterī stāties :O

ed, 02.12.2009. 16:35:04
Komentāra reitings: 4.393

"Uzvelc gumijas cimdu un no apakšas pārbaudi, cik lielas kristietes viņas ir"
"Lai dzīvo miesaskāre!!! juhūūūūūūūūūūūūūū"
"Skaistkalnes kolesterī nosusināja dīķi un tur bija pilns ar tikko dzimušu bērnu kauliem. Normālas mūķenes, normāli burkāni, normāla ticība."

Man fascinē šī tematiskā izmaiņa :D

rxx_, 02.12.2009. 22:59:03
Komentāra reitings: 5.799

Marta, kad? Ir kaut kāds papildus info? :D Forša tēma. :D

Gunčam arī plusiņš. ;D


Reklāma
Padalies priekā
Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

RobertSax

Szia, meg akartam tudni az árát.

Robertunsab

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

RobertSax


ienāktreģistrēties