Veto magazine

17.11.2009 17:22:19 aizsāka n
10 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
n, 17.11.2009. 17:26:42
Komentāra reitings: 6.833

Sveicināti, dārgie!
Mini pētniec.darba ietvaros gribētos uzzināt jūsu viedokli par šo.
* vai zināt tādu?
*kas patīk/ netīk?
*kā attiecaties pret iznākšanas neregularitāti un katra numura konceptualizāciju ?
* un galvenais- kāda ir jūsu attieksme un uztvere par šo izdevumu? (vai uztverat kā alternatīvu, piem. ?)

Jo vairāk viedokļu, jo vairāk barības manām smadzenītēm C:

iepriekš paldies!

līkop, 17.11.2009. 17:36:01
Komentāra reitings: 6.862

Zinu, patīk, ka ļoti smuks,diezgan plaša informācija, viskas inčīgs nepatīk, ka citreiz ir pāris jautājumi tikai intervijās un dažreiz nepatīk vispār tās intervijas. katrs numurs ir tiešām konceptuāls. Tas ka ir neregulāri senāk nepatika, bet īstenībā, ja viņi var to atļauties tad ir galīgi stilīgi. Un uztveru viņu vairāk ne kā mūzikas vai kultūras žurnālu, bet stila žurnālu.

save_ass, 18.11.2009. 11:05:44
Komentāra reitings: 6.834

Dzirdējis esmu, lietojis nē.

Bet esmu pozitīvi noskaņots par neregulāro iznākšanu - veidotājiem nav termiņu izdošanai, tāpēc teorētiski mazāk pēdējā brīdī savāktas, līdz galam nenoslīpētas informācijas.

dogs, 19.11.2009. 00:19:58
Komentāra reitings: 8.299

Kādreiz bija tā, ka katru reizi pēc nopirkšanas domāju, kāds velns mani dīdīja, lai es izmestu tādu naudu par šito sū. Pēdējais numurs gan patīkami pārsteidza ar lasāmvielas daudzumu un tās kvalitāti. Ja tādā garā turpinās, būs labi.

Nezinu gan, vai iznākšanas neregularitāte ir "stilīgi". Tas traucē, jo nezini, kad gaidīt nākamo. Nav jau obligāti jāiznāk katru mēnesi, var taču arī pa diviem vai trim.

Kāda ir mana attieksme? Ir protams labas lietas un ir ne tik labas. Nedaudz traucē reizēm brēcošais stilīgums - nepamet sajūtua, ka šajā vai tajā numurā/rakstā "stilīgi" ir ņēmis virsroku pār visu pārējo. Par nekādu alternatīvu neuzskatu. Alternatīvu kam? Rīgas Laikam? Nē, līdz tam vēl garš ceļš ejams (lai gan ar Poļanski un Lūriju pirmais solis ir sperts).

Ķuse, 19.11.2009. 17:11:33
Komentāra reitings: 8.829

* Zinu tādu.
* Ķeņģis uz vāka nepatika.
* Ne reizi neesmu lasījusi, tāpēc tas man ir vienaldzīgi.
* Vienaldzīga.

endo, 19.11.2009. 17:20:29
Komentāra reitings: 7.299

*zinu tādu
*patīk tas ka tas tomēr ir žurnāls par un ap
underground (+/-)
nepatīk tas ka tikai tad kad Volkijam iedvesma tikai tad viņš iznāk.
nepatīk tas ka bildes lielas un raksti miniatūras.
*kā jau minēju nepatīk ka iznāk tikai tad kad iznāk.
*varētu būt vēl nedaudz alternatīvāks - intervijas un rakstus rakstīt
aptverošāk nevis intervēt paziņas..

rxx_, 19.11.2009. 20:23:40
Komentāra reitings: 10.688

Kādreiz es Veto pirku regulāri, ir visi numuri līdz kādām 8. vai 9., nu tagad neatceros... Patika. Bet nu tad viņš kaut kā ilgāku laiku neiznāca un es jau biju tā kā piemirsis par viņu, pēc tam, kad parādījās, tad tos divus latus likās vērtīgāk kaut kur citur ieguldīt, pazuda interese un atkal aizmirsu...

Vēl man patika ņemt viņu uz skolu un tur stiloties (es biju teju vienīgais tāds), tagad esmu skolu pabeidzis un šī funkcija arī atkrīt. :D

wztr, 20.11.2009. 12:07:47
Komentāra reitings: 8.275

Veto magazine zinu. Patik raksti, jo tie nav tadi ka citos zurnalos un par citam temam.
Nepatik nekonkretie izdosanas datumi, kaa del ari nezinu kad meklet to veikalos (un man prasijas to redzet Rimi veikalos, bet neredzeju, jo kioskus apskatu reti). tadel ari daudzus zurnalus neesmu redzejusi
raksti ir interesanti, tikai biezi par man nezinamam lietam, tadel vairak jasanemas, lai to saktu lasit. patik intervijas ar lv maksliniekiem

skabarga, 20.11.2009. 22:01:46
Komentāra reitings: 3.914

Viss jau feini, ir kur augt, tikai, es joprojām nesaprotu, kapēc ir TIK daudz kļūdu? Kaut kā neesmu manījusi, ka Ilustrētajā Zinātnē būtu kļūdas, bet Veto izceļas ar to daudzumu! ;D
Tas, ka žurnāls iznāk neregulāri, ļoti labi, jo tad ir prieks ieraudzīt kārtējo nummuru! Un ja regulāri ieklīst Istabā, tad garām nepaskries!

krējuma, 28.11.2009. 14:43:36
Komentāra reitings: 0

Zinu un ļoti priecājos par tā esamību.
Īpaši patīk dizains un tas, ka bija noteikts numura temats - deviņdesmitie, zinātniskā fantastika un citi. Jaunajā numurā gan netika minēts temats. Patīk, ka daži raksti liek gribēt uzzināt vairāk un meklēt informāciju atsevišķi. Bet varbūt man tas nemaz nepatīk?.. Nepatīk, ka „Veto” lasīšanas laikā, mizojot mandarīnus, nagi paliek dzelteni.
Iznākšanas neregularitāte mani neuztrauc. Es to pat lāgā nepamanu. Kad ir, tad ir. Mans pašmērķis ir paspēt izlasīt visu interesējošo līdz iznāk nākamais numurs. Mīnuss, kas piedēvējams iznākšanas neregularitātei - daži izziņotie pasākumi ir pagājuši, žurnālam iznākot.
Tikai nesaprotu vienu - kamdēļ domubiedros draugos tika vaicāts pēc mūsu vēlmēm redzēt kādu mākslinieku žurnāla lappusēs, ja tas nav ticis īstenots..


Reklāma
Padalies priekā
Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab

Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere


ienāktreģistrēties