TV mājās - ko izvēlēties?

09.11.2009 10:40:30 aizsāka rtu18
7 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
rtu18, 09.11.2009. 10:40:43
Komentāra reitings: 5.869

Sveiki!

Tad nu beidzot izdomāju, ka mājās televizoram varētu pieslēgt vairāk kā 3 kanālus, bet vajag laikamjau jūsu palīdzību. Man ir HD(720p) TV un pa retai reizei nolūrēju kādu filmu uz tā vai arī fonā kādu Latvijas TV. Tā kā reklāmas te visapkārt, un piečuku mēnesī varu atļauties šādam priekam, vajag padomu - ko slēgt.

Respektīvi cik noprotu ir pieejami vairāki varianti, t.i.:

1) izzi - http://izzi.lv/lv/televizija <--skatos sanāk kādi 12Ls(interesētu mūzika, pamatpakete, zinātne, HD). It kā jau ir ok, bet te pirms pāris mēnešiem panesās sarunas, ka izzi principā ir baigais sūds un šamo internets pieejams apmēram trešdaļu no tam paredzētā laika (2 no 3 dienām neiet). Kā ir ar TV - rāda vai ne?

2) baltcoms - http://baltcom.lv/lv/ <-- 100 programmas 13Ls cenā. Cik noprotu nav HD, un no tām 100 pieejamajām kādas 10 ir skatāmas. Par baltcom man ir atmiņas ka šamie jau ļooooti ilgi tirgū grozās, tātad jābūt kvalitatīviem, right?

3) lattelecoms - tā, šeit ir interesantāk. Kā bonusu skatos, ka esmu LTC interneta leitotājs (bet ne jau es apprecējies ar viņiem, varu iet pie kā vien vēlos), bet ar viņiem atkal ir neskaidrība. Tepat apaksā ir virzemes TV reklāma, sanāk 7Ls par 30 kanāliem, kuri principā neslikti, bet nav pilnīgi.

Vēl skatījos ir tāda iespēja:
http://interaktivatv.lv/
Kas, cik noprotu ir vietējais TiVo, tikai apdrukāts ar lattelecom simboliem, pareizi? Kāds šamo kastīti ir lietojis, izskatās forša?!


Ok, es te ilgi un dikti varētu drukāt un diskutēt, bet īstenībā mani interesē viens - kurš ko lieto. Esam apmierināti vai ne, jo kā jau letiņam pienākas - iegrābties negribas!

Šizatroniķis, 09.11.2009. 10:56:47
Komentāra reitings: 5.776

Lattelekomunistam nav ne tv3, ne tv6. Appēti arī viasat piedāvajumu, viņiem laikam bija 80 kanāli pa 10Ls/mēn, ar viņiem gan jāslēdz laikam līgums uz 2gadi.

kampy, 09.11.2009. 11:00:05
Komentāra reitings: 5.769

man ir baltcom 3 in 1. tv, telefons, internets. lielāku un dārgaku sūūūū...līgi āboli šoruden..neesmu redzējusi. internets tāds, ka pas dies kādu filmu vilkt, tas aizņems 3 diennaktis un paralēli vilkšanai par youtube vai jebko lādējamu vari aizmirst. nez cik reizes bija tā, ka ļoti vajadzēja netu (skolai steidzams darbs jānodod, vai internetbanku utt) un baltkoms norubās labākajā gadījumā uz pāris h , bet citreiz pat līdz rītam. parasto telefonu tāpat neizmantoju- kas vispār vēl tādus izmanto? tikai lieks terors, kad kāds zvana, jo ir jāaizvelkas līdz aparātam, nav jau mobilais, ko no kabatas izvilkt.. nu lieki piebilst, ja pazūd sakari, tad visām trim lietām kopā. tb paliec bez tv, neta un no dusmām vari telefonu mest pret ekrānu (ir gadījies) un vēl dārgi bonusā. kapēc nemainu normālu internetu utt? slinkums ir mūsu gadsimta lielākā problēma.

kikinja, 09.11.2009. 13:47:30
Komentāra reitings: 2.81

lattelecoms. telefons, internets un tv. apmierināta. tv3 nav, taču to vajadzības gadījumā skatos internetā. nekādi īpaši interesantie kanāli nav, bet nav arī īpašas vēlmes sēdēt pie tv, līdz ar to nesūdzos - cik reizēm kādu interesantu raidījumu, mūzikas kanālu fonam vai ziņas joka pēc ieslēgt. internets labs sūdzību nav. filmas ripo ka prieks.

olgucz, 09.11.2009. 16:16:16
Komentāra reitings: 1.483

man ir "Livas" - ļoti patīk. Normāls internets, 70 kanāli par 13.5Ls/mēn. super!
janvārī mainījām modemu un trīs mēnešu nebija rēķinu. =]

skabarga, 10.11.2009. 08:54:17
Komentāra reitings: -0.002

Man Viasat par 10ls/mēn., tikai kā jau teica, līgums uz 2 gadiem.
Nav slikti, tā kā vecāki nepārzin angļu valodu, gandrīz katram kanālam var nomainīt valodu, tiesa gan uz krievu, un arī titrus var uzlikt, gan latviešu, gan krievu.

Es dzirdēju, ka pēc jaunā gada ōmēm arī par seriāliem būs jāmaksā..atslēgs virzsemes TV, tā ir?

endo, 11.11.2009. 06:20:35
Komentāra reitings: 0.018

noteikti NE izzi!
pats ar viņiem mocos.
nevienam nenovēlu..


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol

<a href="/"https:krrakken.com>, кракен официальная ссылка</a>

Wilfordsopscopefer

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

MasonSax


ienāktreģistrēties