Iepazīsti Rīgu caur jautru sacensību

19.10.2009 20:39:03 aizsāka citariga
1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
citariga, 19.10.2009. 20:39:27
Komentāra reitings: -2.479

24. oktobrī pl.11.30 aicinām visus interesentus nu jau uz kārtējo spēli „Es pazīstu Rīgu, bet Tu?”. Spēles moto saglabājas vecais - pacel acis augšup! Šoreiz objektus un ne tikai meklēsim jūgendstila Rīgā.
Kā notiek spēle? Noteiktā laika intervālā jāizpilda visi dotie uzdevumi – jāatpazīst konkrētais objekts pēc fotoattēla, jāatpazīst vieta, notikums un persona pēc apraksta utt. Spēle „Es pazīstu Rīgu, bet tu ?” ir tikai sākusies. Pievienojies tai arī tu ! Zaudētājs te nav neviens! Balvas nodrošina – Laima, Stenders, davanuserviss.lv, cmuki.lv un Plus Punkts.
Lai piedalītos spēlē „Es pazīstu Rīgu, bet Tu?” iepriekš jāpiesakās uz e-pastu spele [at] citariga.lv norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru. Par reģistrāciju tiks nosūtīts apstiprinājums, kā arī sīkākas instrukcijas. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120. Dalības maksa 1,5 Ls (no cilvēka).
Balvas nodrošina Laima, Stenders, Plus Punkts, cmuki.lv un davanuserviss.lv.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties