Atkal ar to zpd

06.10.2009 20:09:37 aizsāka ekraans
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
ekraans, 06.10.2009. 20:16:18
Komentāra reitings: 2.907

Sveiki! Gribēju jums palūgt, lai jūs man palīdzētu ar zpd tēmas izdomāšanu. Tēmas sakarā ar matemātiku un vēsturi. Manuprāt, tēmām vajadzētu būt praktiskām, varbūt jums ir kādi ieteikumi sakarā ar zpd veidošanu citos mācību priekšmetos. Paldies!

delīrijs, 06.10.2009. 22:32:15
Komentāra reitings: 5.653

Ā man ir viena interesanta tēma..Gan vēsture, gan matemātika, gan arī nedaudz širma (un pietam kapitāla širma līdz pat Dievam)..Savā laikā tieši viens pētijums ieinteresēja un tad jau sekoja Darena Aranoska benefice ar filma ''pi''. Lai saprastu, ko es domāju iedošu pāris linkus--> http://www.youtube.com/watch?v=TAqTfBaqxGM , http://www.youtube.com/watch?v=VzlbCmDzMc8 kā netieku no renesanses ārā, tā netieku...

export_ass, 07.10.2009. 05:57:33
Komentāra reitings: 7.332

vēsture i matemātika saki..iespējams ka pat piedūrīgāk tev būtu paņemt vēsturi un ķīmiju, un aprakstīt to, kā tika izgudrots LSD :D

delīrijs tev labu tēmu pasvieda, tiešām iesaku apskatīties :)

Ķuse, 07.10.2009. 06:00:16
Komentāra reitings: 5.65

Matemātikā labus rezultātus paņem tie, kuriem darbā ir kāda spēcīga novitāte, piemēram, atklāta jauna pitagora teorēmas pierādījuma versija. Tur būs grūti cīnīties plašā mērogā. Vēsturē vari, piemēram, paņemt sev interesējošu personu, izpētīt no visiem galiem, salīdzināt ar pāris mūsdienu personām un tā...

Matemātikas vēsturi? Hmm... Vari varbūt mēģināt to pašu Pitagoru papētīt. Viņš bija interesanta personība, viņam pat bija sava "armija".

delīrijs, 07.10.2009. 10:58:35
Komentāra reitings: 1.472

Kapēc ne Pitagora svārki, bet tieši bikses?


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties