Kur papildus mācīties angļu valodu?

12.09.2009 14:51:50 aizsāka hercogiene
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
hercogiene, 12.09.2009. 14:54:26
Komentāra reitings: 6.888

9.klases murgs sācies. Kur jūs ieteiktu iet mācīties angļu valodu? Gribas vismaz sekmīgi nokārtot eksāmenu.

ed, 12.09.2009. 15:06:07
Komentāra reitings: 9.246

es skatījos cartoon network.

delīrijs, 12.09.2009. 15:45:04
Komentāra reitings: 9.246

Es neieteiktu nekur iet un papildus blekjot naudu, bet mācīties pēc klausīšanās ne brutāli dzīt ar ar āmuru galvā gramatiku.

pest, 12.09.2009. 19:57:57
Komentāra reitings: 7.766

Iesaku lasīt grāmatas angļu valodā..
Ja tu ļoti slikti saproti tas iesaku sākt ar vienkāršākjām kas pieejamas, piemēram ar pasakām. Bet nu ir ļoti daudz veidi kā mācīties. Ja gribi tieši gramatiku labāk saprast, tad tur vajadzētu nopirkt kādu uzdevumu grāmatu vai meklēt privāskolotāju..

delīrijs, 13.09.2009. 06:57:09
Komentāra reitings: 0.472

nein nein nein! Ja gribi iemācīties normāli runāt, tad uzreiz sadedzini tos textbookus ar tev neinteresantiem topikiem un miers. Klasiskajā metodē neko vairāk par C līmeni tu nekad nedabūsi. Viss slēpjas klausīšanā un komunicēšanā, kā anģļu valodu mācās pašu anģļu mazie bērni, kas no gramatikas nejēdz ne s**a un netaisa bezjēdzīgus vocabulary kalnus.

kampy, 13.09.2009. 07:56:48
Komentāra reitings: 6.031

nuuu tas ko māca grāmatas ir viens, bet vissvarīgākais ir pielietot valodu sadzīvē. ņem skype, mesendzjeri, minjukus un vecrīgu (pēdējais kā joks domāts) un bliez vaļā. īstenībā pat tikai sarakstoties, vismaz man 2u mēnešu laikā bik pacēlās angļu valodas līmenis. ja tam otram, kam raksti, arī angļu val. nav dzimtā- ir zajebis. var muļāt un muļāt, kamēr kaut kas sanāk. paņem aizbrauc uz ārzemēm- pat peldēt nemākosh suns upē sāk kulstīt kājas...

sun, 13.09.2009. 08:45:21
Komentāra reitings: 6.031

esmu tāds pats cilvēks kā citi, bet skatoties viskko angļu valodā, spēlējot datorspēlītes, sērfojot pa netu, meklējot tulkojumus mīļāko dziesmu nosaukumiem, spamajot angļu val. forumos un pie reizes ja nav slikta skolotāja paklausoties ko viņa saka galu galā no manis iznāca angļu valodas tulks... gulēts stundās un nekādu papildus nodarbību - galvenais gūt praksi svešvalodā un internets tam ir ideāla vieta, tikai mēģini ievērot visu to svešvalodas kvantumu kas ir visapkārt (filmās pa tv, uz produktu etiķetēm, uz tava džempera, kas draugam dr.lv portālā pie dzīvesvietas rakstīts utt.) un jo vairāk mācēsi valodu jo vieglāk pēc tam nāks gramatika

olgucz, 13.09.2009. 09:02:06
Komentāra reitings: 6.067

es septītajā klasē pēkšņi sāku visu baigi labi saprast un runāt. un tas viss pateicoties dungošanai līdzi mīļākajām dziesmām.

iesaku sākt ar lētāko popmūziku, kur pārsvarā ir maz nepazīstamu vārdu. kad jūti, ka jau sāc saprast, pārej uz kaut ko sarežģītāku. pievērs uzmanību katram vārdam, meklē tos internetā (lyrics), dziedi līdzi, pat, ja nemāki dziedāt! tā tu paplašināsi vārdu krājumi, iemācīsies to raktību un izrunu.

no sarežģītākā gala iesaku nofx, jo viņu tekstos ir daudz noderīgu dažādu nozaru vārdu, bet tas ir gaumes jautājums.

skaties filmas. LABAS filmas, nevis reperu slengu, jo tas tev eksāmenā nederēs. ja skaties angļu(britu) filmas, tad ieklausies večos, jo tantes runā vienkārši briesmīgi.

pievienojos delīrijam par gramatiku. nevajag.

un tā tu drīz kļūsi par angļu filologu laik maiself. ;] veiksmi darbā!

tobis, 13.09.2009. 10:14:12
Komentāra reitings: 4.888

"ja skaties angļu(britu) filmas, tad ieklausies večos, jo tantes runā vienkārši briesmīgi." - kā tas īsti ir? :D

delīrijs, 13.09.2009. 11:14:52
Komentāra reitings: 4.913

tā laikam izpaužās nacionālais šovinisms...

pigors, 13.09.2009. 14:18:09
Komentāra reitings: 1.966

Es neesmu no tiem brīnumbērniem, kuriem valoda ātri pielīp. Pats 9.klasē gāju uz New Horizons kursiem, kas domāti tieši izlaidumu klašu beidzējiem, tāpēc Tevi pilnībā saprotu.

Iespējams, ka nh.lv tagad kaut kas jauns parādījies- sen neesmu par to interesējies. Turās!

hercogiene, 14.09.2009. 07:23:06
Komentāra reitings: 0.502

Njā. kkur jau esmu dzirdējusi par to New Horizons apmācību. Interesanti, vai tā viena bezmaksas nedēļa attiecas arī uz 9. un 12.klašu skolēnu kursiem... Oktobrī varētu sākt iet. Kāds varbūt grib piebiedroties?

teeja.., 14.09.2009. 10:21:18
Komentāra reitings: 0.494

Vienkārši aizbrauc uz angliju.... tas nav tik dārgi, kā tev varbūt šķiet, bet jau pēc pirmās nedēļas,( ja vien neesi galīgi duma,) viss ies kā pa sviestu.... Ietaupīsi naudu uz kursu, skolotāju, grāmatu vai vēl nezin kā rēķina + redzēsi burveklīgu zemi...

dzēsts lietotājs, 14.09.2009. 10:30:18
Komentāra reitings: 3.439

teejai ir ok ideja mācīties valodu atrodoties tajā vidē, kurā bez mitas to pielieto un tad jau Tu(hercogiene) vnk sāksi pat domāt angliski (dzirdēts no personām vnk ) :)
Pēc pašas pieredzes iesaku nu jā mūziku,grāmatas, filmas(multfilmas) angļu valodā un angliju!

austra, 14.09.2009. 17:15:25
Komentāra reitings: 1.028

es ari domaaju pa tiem new horizons kursiem , ja iet divata par 6 ls lētāk ;D vienigi ka vienai negribas iet :)

r_o_m_s, 26.02.2011. 11:53:13
Komentāra reitings: 0

Pašam nāksies šogad to angļu valodas eksāmenu nodot, bet esmu pilnīgi pārliecināts, kā nokārtošu to.Pāris gadu atpakaļ atnācu SATVA skolā uz kursiem (mūzika, grāmatas, filmas angļu valodā jau bija ierasta lieta)uu varu visiem tos ieteikt.Dažī no pasniedzējiem ir ļoti interesanti cilvēki un mācību process krietni atšķiras no garlaīciga skolas varianta :-D


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties