Alternatīvā apģērba, apavu veikaliņi Rīgā.

17.08.2009 19:15:33 aizsāka kasparitto
22 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kasparitto, 17.08.2009. 19:18:53
Komentāra reitings: 1.048

Galīgi apnicis staigāt pa lielajiem veikaliem un ar šķību aci skatīties uz visu, ko redzu. Varbūt zinat kādus apģērbu / apavu veikaliņus, kas tieši ir vairāk specializējušies uz alternatīvā stila precēm?

Biju pasūtījis pāris t-kreklus no http://www.attitudeclothing.co.uk , bet bija problēmas ar izmēriem, tādēļ labāk pats aptaustu, pirms pērku.

Droši, iesakiet kādu foršu bodīti, ja Jums tāda ir zināma. :)

Paldies!

endo, 17.08.2009. 19:39:20
Komentāra reitings: -3.342

bikbok?

skocha, 17.08.2009. 19:55:48
Komentāra reitings: -7.428

Tirgus:)
Korn Slipknot t-shirti tur buus!!

kasparitto, 17.08.2009. 22:40:49
Komentāra reitings: 4.29

No pieauguša cilvēka es parasti gaidu viņa vecumam atbilstošu atbildi, bet nu, neķer kreņķi, gan es reiz dzīvē vēl tikšu pie tāda tīšrrrta. :))

Starpcitu, kā piemēru varu minēt mazo veikaliņu Galerija Centrā, neatminos, otrajā vai trešajā stāvā (maybe "Bang bang"), kur var iegādāties kādu apavu pāri u.c. lietiņas, bet nu, nevar savu iztēli apmierināt ar viena veikala sniegto piedāvājumu. :))

export_ass, 17.08.2009. 22:54:01
Komentāra reitings: 6.985

ehhh..kasparito, kasparito..ja tu labi padomātu ar galvu, tad pats saprastu, kur alternatīvu apģērbu var nopirkt, un ari cenas uzreiz būtu iedomājamas..

+ vaitad korn un slipknot nav alternatīvas lietas ??
no mazajiem veikaliņiem zinu tik panku el vē un principā ari viss..

kas_te, 17.08.2009. 23:18:39
Komentāra reitings: 10.56

Tavs jautājums atbilst 13-gadīga emo priekšstatiem par pasauli, bet tu vēl ceri sagaidīt nez kādu inteliģences piesātinātu atbildi...

Cik man zināms - Bikboks, krops, centraļņiks un humpaļi.
Taču apģērbu neviens neražo "alternatīvu". Par tādu to padara pats nēsētājs!

kampy, 18.08.2009. 01:32:40
Komentāra reitings: 11.553

es ieteiktu ebay.com labāk nekā mūsu nekam nederīgās uzskrūvētās cenas. sorz, bet nekur pasaulē neesmu redzējusi element/vans/huans/pacans utt jaķeli par 50 ls. visur tāda ir sliktākajā gadījumā 50 eiro. Latvijā tevi izmantos kā lelli!

rxx_, 18.08.2009. 06:48:44
Komentāra reitings: -6.474

Vecīt, viss ko tev vajag ir M-Stils vienā no Centrālās stacijas koridoriem.

olgucz, 18.08.2009. 08:24:26
Komentāra reitings: -0.107

kas vispār ir 'alternatīvs'? XD šito es nekad neesmu sapratusi.. to pateikt ir nepateikt neko.

pēc kā tu gribi izskatīties/kam tu gribi līdzināties? (pieņemu, tev nepatīk veikalu klāsts, jo tev jau ir iedomātas tās sapņu drēbes, kuras noteikti ir kaut kur iepriekš noskatītas, ne?)

kasparitto, 18.08.2009. 08:31:58
Komentāra reitings: 5.656

Nu, "alternatīvs" pēc idejas ir tas pats, kas "atšķirīgs". Savā gadījumā es meklēju kaut ko viegli atšķirīgu un neuzkrītošu, tādēļ nevajag iet līdz galējībām un jēliem ieteikumiem. Protams, jebkurā gadījumā, paldies par viedokļiem, bet nu, tikai divas atbildes es varu uzskatīt par vērā ņemamām.

Ja es vēlētos būt mazs un melns tīneidžers, es Jums nelūgtu padomu, kur man iet un ko pirkt. Dzīvoju tālu no Rīgas, iepērkos reti, tādēļ arī lūdzu pēc padoma, cerot sagaidīt kādu sakarīgu ieteikumu.

delīrijs, 18.08.2009. 09:17:10
Komentāra reitings: 7.166

Gribi būt liels un krāsains tīneidzjers? Tas par to ''melno'' mazliet rasismu atsita..

save_ass, 18.08.2009. 09:29:09
Komentāra reitings: 4.197

Randoms

dzēsts lietotājs, 18.08.2009. 09:34:34
Komentāra reitings: 15.39

Tak iepērcies humpaļos.
tas pats "altenratīvs" ir alternatīvs kaut kam, piem, Gōtam.. ķip pielāgoties, bet kas tad tu esi ja ne pats sev, nevis citam kkam, tam pašam gōtam, ēmo ķip klišejas. aj šķiet pats nesapratu varis, ko uzrakstīju.

export_ass, 18.08.2009. 09:37:19
Komentāra reitings: 8.418

njā, kasparitto..laikam tu vel neesi apjēdzis elementāro patiesību, ka humpalas ir spēks..it īpaši kautkur laukos..vienīgā problēma - pašam jārokās pa to drēbju čupu..

a ja tev vajag kautko brendotu - meklē internetbodēs..
dude..use your brain..vienīgais ieteikums, jo tas, kurš meklē, tas ari atrod..

dzēsts lietotājs, 18.08.2009. 09:45:37
Komentāra reitings: 8.654

Laukos ir pats labumiņš tajos humpaļos, dikti lēti un tās kastes lielās, atradīsi noteikti sev kaut ko :)

Un ja Rīgā vēlme iepirkties ej pa Barona ielu vai Čaka ielu (tik tagad šajos laikos tie veikali tādi šķidri.. tukšas telpas utml) , izej cauri Spicei, tam pašam UV Centram (Galerija c) nez nu Stokmanā takš kur kko ieraugi, kas patīk - pērc.

hepatits, 18.08.2009. 10:22:58
Komentāra reitings: 12.947

haha'!
tāda sajūta, ka pajutāšana forumos nav 'breinjūzings'. tiešām?

shai sakaraa veel joprojaam man aktuāla ir problēma/jautājums - kā var ietrenēt meklētājus lietot? bet ko ietrenēt? tos kuriem ir pieredze.. nav.. nevar būt.. !?

P.S. varbūt idejas var šeit smelties? --> http://www.hc.lv/forums/nejedzibas/268/

mans relatīvais alternatīvs/-a:
shuju, lāpu kopā to ko pirms paaris gadiem mamma nopirka. un ko viņa tagad dara? pērk vēl!!! kaut arī man ir viss sakarīgi sašūts [ārā toč nejūk un ērti krīt paar augumu] vot tur ir nopietns prāta treniņa trūkums, ja neredz kā citādi ieguldīt pieejamo finansējumu, kad tai pašā mirklī pie pluss 25 līdz +30 pa kailo ar var staigāt!

dzēsts lietotājs, 18.08.2009. 10:24:55
Komentāra reitings: 8.515

Tāds offtopic, bet zinu laikam, kas ir altenratīvs, nu tu pieminēji tos + 25 līdz 30 un vairāk... staigāt tādā laikā melnā mētelī un kerzās :)

rxx_, 18.08.2009. 10:54:28
Komentāra reitings: 4.321

Bija te hācītī jau pirms dažiem gadiem tāds nereāli kruts raksts - nestilīgo lietu tops vai kaut kā tā.. Palasi to, varbūt gūsi kādu atziņu. :D

skocha, 18.08.2009. 15:07:40
Komentāra reitings: 2.884

nu ko var peertiesz:(
panjem ruutainu kreklu, atloki rokas un buus tev alternative stils ibio...
kas ta pasham nav galv uz pleciem vai???

_intuiicij_, 18.08.2009. 15:11:07
Komentāra reitings: 5.649

paprasi, lai kāds draugs no Īrijas kko atved, tur nereālākās atlaides tgd ;D
un vispār - reiz parakņājos pa maisiem, kur izmetu vecās drēbes un zini, atradu šo to noderīgu, ko nesāju pirms vairāk nekā 10 gadiem, bet tgd kko uzmeikojot, izskatās labi ;)
cepures, šalles, dūraiņu un pēdējā laikā arī adītos džemperus nepērku veikalā - aiznesu ōmītei dziju, lai uzada to, ko es gribu, nevis to, ko var nopirkt jebkurš :)

un jā, humpalbodītes agrāk bija dikti labas, pēdējās reizes, cik esmu bijusi gan nekā interesanta nav. Vislabākās bija Igaunijā, tur bija rīktīgi labās kleitiņas un džemperīši :))

lc2, 18.08.2009. 20:20:16
Komentāra reitings: -0.038

te jau izskanēja, bet atkārtošana ir zināšanu māte - ebay. tiesa, aptaustīt varēsi tikai pēc tam.

pashizgaazeejs, 19.08.2009. 07:55:14
Komentāra reitings: 4.193

Aizej 28. augustā uz Melno Piektdienu- "pirmo reizi MP vēsturē tiek rīkota Latvijas metal/underground merčendaiza melnā izpārdošana, kurā par īpašām cenām varēsiet iegādāties visu, kas nepieciešams jauno mācību gadu uzsākot - Latvijas vadošo grupu, izplatītāju un Metalshow produkciju - kreklus, garročus, kapučjakas, somas, cepures, lakatus, uzšuves, un visu pārējo.."


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties