Tattoo noziimes

13.08.2009 08:03:35 aizsāka valdis*
12 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
export_ass, 13.08.2009. 09:50:12
Komentāra reitings: 9.128

ķip par cietumnieku tetovējumu nozīmēm gribi zināt ??
pameklē iekš filebase.ws, tur bija jābūt vienai dokumentālajai filmai par šo tēmu..

a ja tāpatās, tad tas ir atkarīgs no īpašnieka..vai tu tam tetovējumam piešķir kādu nozīmi vai ne..ir cilvēki, kas tikai skaistuma pēc uztaisa, ir cilvēki, kas ar dziļu jēgu priekš sevis taisa.

kasparitto, 13.08.2009. 09:59:10
Komentāra reitings: -1.938

Tāpat kā jebkurai citai lietai ir jēga un var arī nebūt jēgas...

Ir cilvēki, kas tetovējas skaistuma pēc, bet ir tādi, kuru tetovējumi ir ļoti simboliski un tikai pašam tattoo saimniekam saprotami.

Noteikti, ka ir arī internacionāli tetovējumi, kas simbolizē noteiktas lietas, bet tas vairs nav orģināli. Tas ir sekli, skriet citiem pakaļ.

kas_te, 13.08.2009. 10:10:47
Komentāra reitings: 1.577

Kasparitto, tev neliekas, ka tu gandrīz vārds vārdā atkārto to, ko mish pateica pirmajā postā? lol

olgucz, 13.08.2009. 20:18:27
Komentāra reitings: -1.584

varbūt te domāti baigi modīgie hieroglifu/rūnu tetovējumi?

un tad arī var gadīties, ka kārotā 'spēks, mīlestība, mūžība' vietā dabū 'vistas nūdeles' un priecājas.. ^^;

export_ass, 13.08.2009. 22:04:51
Komentāra reitings: 1.408

olgucz - tu par daudz teļļuku skaties :DDD

bet nu nevajag mīnusot kasparitto, ja viņš izdomāja zamuķīt kko līdzīgu plaģiātam..

satiku vienu džekiņu, kas savlaik sēdēja..paprasiju par savu zvaigzni uz rokas..šamais ķip teica, ka tas esot pārākās izturības simbols [tevi katru vakaru ņem pakaļā un visādi citādi izņirgājas]..man tai zvaigznei i bik cita nozīme gan bet nu..ok..galvenais tad jau - neiekļūt tuptūzī i miers :D

un jā...atkarīgs no tā, kurš pirmais nopstē kometāru :DDDDDDD

kampy, 13.08.2009. 22:12:57
Komentāra reitings: -1.417

man būs tatūzis ar koku:
1) mana mīļākā filma
2) filmas iespaidā- dzīves jēga/tās meklējumi
3) pārmaiņas manā dzīvē, kas saistītas ar koku/filmu/domām
4) dzīvības koks- nav jau tā, ka nepatīk dzīvot, nav jau arī tā, ka baigi patīk
5) atradu vietu/lietu/cilvēku, kas uztur pie dzīvības un pirmais asociējās ar koku
6) mans mīļākais tatūža zīmētājs (joprojām gaidu skices)
7) ir tāds koks- ieva
8) vienmēr ievēroju kokus, kas aug pa vienam lielā teritorijā un ir uz miršanas robežas, bet tomēr aug.. (mums ir kaut kas kopīgs)
9) katrs savu dzīvi iedala kaut kādos posmos- pirms un pēc kāda notikuma. mani izglāba tree of life
10) http://www.youtube.com/watch?v=P3z_4bka2fc&feature=related
es to koku uztetovēšu, apsolu

export_ass, 13.08.2009. 22:14:57
Komentāra reitings: 4.895

kampy - tev to koku mazāk ar filmu vajag asociēt..
ej mežā ;) :DDDDDDD

vienaalga, 14.08.2009. 08:18:59
Komentāra reitings: -1.521

Parakājos mazliet google, un šeku reku - http://www.targettattoo.com/symbols/A.htm , mainam burtiņus un lasam. Var pameklēt arī mazliet ilgāk pats, gan jau jābūt labākam resursam.
Cik zinu lielākajai daļai nav nekādas nozīmas, vienkārši izskatās "smuki". Laikam.

_intuiicij_, 14.08.2009. 09:48:41
Komentāra reitings: 4.365

Gluži tāpat kā visi citi, uzskatu, ka katrs pats rada sava tetovējuma nozīmi.
Tomēr pēc vienaalga sniegtā linka atklāju, ka mana tauriņa nozīme priekš manis ir ļoti līdzīga linkā aprakstītajai :) tas man ir brīvības un iekšējā skaistuma [dvēseles] simbols :)
nu kkas tjip tavo.
Varat teikt, ko gribat, bet, man liekas, ka arī cilvēki, kas taisa tatoo tikai tāpēc, ka tas ir stilīgi, ar laiku tiem piešķir kaut kādu nozīmi, jo nejau no gaisa viņi paķēra tieši to, ko uztetovēja ;)

kampy, 14.08.2009. 10:06:32
Komentāra reitings: 1.439

piekrītu Annai, katrs pats ieliek savu nozīmi. vienam tauriņš var būt kā dvēseles simbols, citam- iepriekšējās vasaras romāns vai taureņu secēšanas hobijs utt

kas_te, 14.08.2009. 10:21:41
Komentāra reitings: -2.884

Anna, kāds vēl taurenis!?Tev uz kājas ir NĀRIŅA!

delīrijs, 14.08.2009. 11:26:49
Komentāra reitings: 4.4

Tā ir tauriņa metamorfoze!


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties