Anketa par patērētāju vajadzību izmaiņām ekonomiskās lejupslīdes apstākļos.

12.08.2009 10:59:51 aizsāka ruu
9 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
ruu, 12.08.2009. 11:01:46
Komentāra reitings: 5.763

Sveiki!
Lūdzu izpalīdziet, aizpildot šo anketu par patērētāju vajadzību izmaiņām ekonomiskās lejupslīdes apstākļos. Tas aizņems dažas minūtes.

http://cs.createsurvey.com/c/26/5726/survey/7706-VEs95e.html

Paldies!

rxx_, 12.08.2009. 14:36:45
Komentāra reitings: 2.602

Tā anketa ir pārāk gara un sarežģīta... Ir jābūt kādai socioloģiskai viltībai, kā datus dabūt vienkāršāk, jo nu es neticu, ka kaut viens cilvēks tādu informācijas blāķi ir spējīgs kaut cik patiesi sniegt. Un pat ja kaut cik ir, tad ticis līdz kādam piektajam jautājumam, sāk vienkārši kaut ko klikšķināt, lai tiktu ātrāk prom no turienes.

Šī ir problēma ļoti daudzās līdzīgās aptaujas anketās, jo cilvēki, kas tās veido, kaut kā nepiedomā pie tā, cik viegli vai grūti (un vai vispār iespējami) ir patiesi atbildēt uz uzstādītajiem jautājumiem.

Dīvaini, ka līdz augstskolas trešajam kursam šādas it kā elementāras lietas nemāca. Tas, ja runājam par šo gadījumu.

ruu, 12.08.2009. 14:37:49
Komentāra reitings: 2.856

Man šķiet, rxx, ka te vienkārši būtu vajadzējis vairāk piestrādāt pie tā visa. Jautājums-vai bieži studenti darbus raksta vasaras beigās?es nezinu,tapēc vaicāju.

endo, 12.08.2009. 14:41:22
Komentāra reitings: 2.478

Lūdzu! ;)

rxx_, 12.08.2009. 14:43:24
Komentāra reitings: 1.377

Nu tieši tā - piestrādāt. Visapkārt ir tik daudz gadījumu, kad kāds aizmirst pie kaut kā piestrādāt vai piedomāt, ka loģisks kļūst jautājums - vai vispār par šādiem jautājumiem kaut kur tiek runāts... Jo, ja reiz dajebkāda mācību iestāde uzdod veikt kaut kādu pētījumu, tad būtu normāli arī pirms tam iemācīt kaut kādu izpētes metodiku vai ko tamlīdzīgu.

Protams, ar šādām vienkāršām (vai tomēr nē?) lietām būtu jānodarbojas jau vidusskolai, bet nu izglītības sistēma ir tāda kāda tā ir... Vispār vajadzētu slēgt visas skolas, paņemt brīvu gadu, un sākt veidot to sistēmu no nulles, citādāk nekas labs no tās nav.

delīrijs, 12.08.2009. 15:55:41
Komentāra reitings: 4.335

Ja pētijums/kursa darbs nav nodots pavasarī, tad nekas neatliek, kā rakstīt pa vasaru. Un to dara daudzi, ja grafiks gadās saspringts vai ir iekavējumi.

Kā tad- vairs nemācamies un jauno sistēmu izveidos cilvēki ar palīgskolu zināšanām vai daži ''pārgudri'' vidusskolēni...

lc2, 13.08.2009. 09:01:04
Komentāra reitings: 1.479

Es jau labprāt būtu aizpildījusi - nav grūti, bet es nevarēju nemaz atrast atbilžu variantu, kurš man atbilstu jau pirmajā jautājumā, tā kā likās nevērtīgi iesniegt.
Tāds sīkums, bet tomēr, piem., vai tad kartupelis arī nav dārzenis?

kampy, 13.08.2009. 09:10:11
Komentāra reitings: 1.479

ņem par labu, ruu ;)
ha! pēc šīs anketas izskatās, ka esmu baigi bagātāka palikusi krīzes apstākļos :D

sema_91, 13.08.2009. 10:16:01
Komentāra reitings: 0

aizpildiiju .. ;)
man izskatās, ka esmu palikusi bagātāka, bet patiesībā es vnk raujos melnās miesās, lai dabūtu naudu :D


Reklāma
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties