Tattoo

08.07.2009 09:15:24 aizsāka valdis*
14 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 08.07.2009. 09:24:49
Komentāra reitings: 15.432

Jā, lūdzu?

kampy, 08.07.2009. 10:27:23
Komentāra reitings: 0.311

mūsu domas par tatto? es beidzot izdomāju ko es gribu un galvenais- KUR es gribu. tb atbalstu un patīk. nesen saslimu ar Miami ink un LA ink, līdz ar to, aizvien vairāk iedziļinos nevis pašos tetovējumos/vizuālajā pusē, bet gan kādu mesidžu katrs tajā ieliek.

varu vēl piemest aņuku iz dzīves: aizeju pie draudzenes iečekot istabas remontu, tiekam līdz virtuvei un šamā lielās ar savu jauno tattoo. skatos, nu smukas jau puķes, bet prasu, kāpēc tieši tādas, kāpēc puķes, kādu jēgu viņa ieliek tajā zīmējumā, ko tas viņai nozīmē utt šamā rausta plecus un saka, ka nezin. vienkārši puķes. nu ok, ejam uz istabu.. skatos: jaunās tapetes ar tādām puķēm kā šamai uz rokas.. varbūt viņa ļoti mīl savu istabu vai sienas..

PS: tā kā endo ir piepildījis abas manas lielākās vēlēšanās, kā jaunu mērķi sev izvirzu: kaut tiktu kādreiz mūžā kaut ko uztetovēt pie Ami James! mans favorītu favorīts

http://www.amijames.com/
http://www.myspace.com/amijames

plovs, 08.07.2009. 16:33:01
Komentāra reitings: 6.791

Kampy - cik es paskatījos tos inkus, tad tur vienmēr ir viena vienīga nozīmēšana, tad kur tad tas skills? Un tie tetovējumie tur ir smieklīgi...
bet ar tām puķītēm, zvaigznēm un tribal ir kā ir...

_intuiicij_, 08.07.2009. 19:15:04
Komentāra reitings: 5.315

Divi ir, gribējās vēl, bet pagaidām esmu atlikusi šo ideju uz kādu laiciņu..
Pirmais tetovējums ir tauriņš - savā ziņā tā ir mana apsēstība, tāpat kā kampy ir Hello Kitty ;D bet tomēr es to uzskatu par brīvības un skaistuma simbolu - iekšējā skaistuma, jo tauriņa patieso skaistumu neviens neredz tik ilgi, kamēr viņš neizpleš spārnus :) tizli izklausās, bet tā ir un viss..
Otrs ir neliela sirsniņa, kuras nozīme priekš manis ir lielāka nekā jebkurš spētu iedomāties.. Un nē, tas nav saistīts ne ar vienu no maniem bijušajiem vai esošajiem puišiem ;D

wtf?, 08.07.2009. 19:49:09
Komentāra reitings: 8.159

plovam žetons- vienas vienīgas tapetes tur, jo daudzkrāsaināk un košāk, jo foršāk...

tobis, 09.07.2009. 16:04:15
Komentāra reitings: 6.838

man ir četras idejas, un visi mošķi ir pašas zīmēti.
1. Spāre (veiksme, izturība, miers, harmonija, šķīstums)
2. Pašas uzburts simbols. Stilizēta saule, kurai pa vidu tāds kā kurkulītis, kura aste viens no saules stariem. (cilvēks, daba, Dievs, dzīvība)
3. Stilizēts Kompass virs krūtīm. Galva kā stūre, pie stūres kompass, lai neapmaldīties. Ziemeļi (ar vēsu prātu) un dienvidi, nu, dienvidi, ir dienvidi. :D (es gan to nedomāju realizēt, jo man tas gluži vienkārši nepiestāvētu un mani neraksturotu, bet ideja patika.)
4. Latviešu pinums uz skausta. Ar ausekļiem, māras krustiem un visādiem citādiem brīnumiem. (mājas, un tieši uz skausta, lai var pagriezties, atgriezties un būt mājās.)

deni2s, 09.07.2009. 23:34:05
Komentāra reitings: 8.182

Šķiet, ka es arī esmu nobriedis uz vienu :) Pat esmu izvēlējies no 3 iespējamajiem variantiem. Tagad tik jāsagaida rudens (uz vasaru tetovēties nav prātīgi), un jāizlemj par vietu, kur taisīt.

wtf?, 10.07.2009. 00:09:05
Komentāra reitings: 13.192

taisi uz dibena;D

dzēsts lietotājs, 29.07.2009. 21:38:42
Komentāra reitings: 5.703

nu man vajag uz otras pakaļas tatū - čuguna radiatora kontūras..
+ vel pāris dullības apsveru, ko varētu uztaisīt :D

zaabis, 30.07.2009. 17:31:17
Komentāra reitings: -0.077

uztaisi dirsingu! ;P


gribu uz vidējā pirksta sāna ar sīkiem, skaistiem burtiem ietetovēt savu mīļāko moto- bet ja pēc gadiem 3 tas būs tāds pats, tad tas būs pelnījis vietu tur tikt iededzinātam:)

dzēsts lietotājs, 30.07.2009. 19:26:26
Komentāra reitings: 1.863

zābi - tas jackass prikals jau sen vairs neiet krastā + nevarēs sēdēt uz dirsinga, kamēr dzīs..

+ vajag roku nobliezt ar vievisādiem ķēmiem :DD

dzēsts lietotājs, 02.08.2009. 12:21:16
Komentāra reitings: 2.863

Ir viens(sirds un iekšā nošatslēga) un būs vēl.Idejas kā mājas.
Uztaisīju vasarā un viss ok!Skrēju pat un neiekaisa, citi dzer un viss ok!

_intuiicij_, 02.08.2009. 12:47:59
Komentāra reitings: 4.271

jā, es arī nepiekritīšu tev, deniss, par to vasaru.
pati taisīju jūlijā, kad bija lielā žara un nekas nenotika, viss bija vislieliskākajā krārtība.
Alus patēriņš gan bija jāierobežo, bet nebija tik traki - vismaz uz brītiņu aknas pasaka paldies ;D

ivory, 04.08.2009. 07:50:37
Komentāra reitings: 2.882

Es arī kādu laiku atpakaļ sāku skatīties Miami un LA ink. Nez, man patīk. Varbūt ne kā vieta, kur smelties idejas savam tattoo, tomēr liek padomāt par to apslēpto domu, ja taisies tetovēties. Un īstenībā jau arī ir tā, ka tā bilde tev neapniks, ja asociēsies ar kaut ko svarīgu tavā dzīvē. Ja tās ir tapešu puķes, kas neko nenozīmē, tad tā ir kā ir. Ne jau mazums nelaimīgo, kas smagi nožēlo jaunības trakumā uztetovētos enkurus un kreisos uzrakstus.
Tas no tāda garīgā viedokļa, bet kopš sāku skatīties abus Inkus, ir atkrituši ļoooti daudzi tattoo saloni un meistari, pie kuriem es iepriekš biju apsvērusi domu tetovēties. Kas man agrāk likās forši uztetovēts, tagad paskatos - pēka vien ir. Acis vienkārši pieradušas pie kvalitatīviem darbiem.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties