kāds nevēlas pievienoties augustā stopēšanai uz Dienvidiem?

21.06.2009 13:47:25 aizsāka bezliesmas.uguns
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
omiku, 21.06.2009. 15:36:12
Komentāra reitings: 4.326

mazliet konkrētāk....

bezliesmas.uguns, 21.06.2009. 15:41:57
Komentāra reitings: 5.688

izbraukt varētu augusta sākumā. un virziens uz spāniju.
brauciena ilgums jau ir pielāgojams.

omiku, 21.06.2009. 15:51:26
Komentāra reitings: 2.874

idritvai, pavisam neslikta ideja! jaa!

kampy, 21.06.2009. 16:01:41
Komentāra reitings: 15.827

nuuuu iesaku arī mazliet pastāstīt kaut ko par sevi. vismaz vārdu, dzimumu, vecumu utt. ne jau face control, bet es vēlētos zināt kaut ko par cilvēku ar kuru jāpavada kopā ceļojums, ņemot vērā, ka ceļojumos, manuprāt, ir ļoti svarīga saskaņa starp pasaules iekarotājiem. ir ļoti daudz cilvēku iz mana paziņu loka (nerunājot nemaz par svešiem) ar kuriem ceļošana ir bijis pilnīgs fail, vai arī tādi ar kuriem es līdz kaimiņu sādžai kopā nedotos. kaut kādām kopīgām interesēm, stipriem nerviem un +/- no "viena plaukta" tomēr jābūt.

ps: iz pieredzes, bij man reiz druška, gandrīz kā māsa- līdz brīdim, kad devāmies uz Traben-Trarbach (Vācijā) es viņu bezmaz turēju, kad šamā Polijā gribēja nosist autobusa šoferi, jo biļetes bij pirktas par pēdējo naudu, lai vismaz kaut kur uz māju pusi mēs tiktu. ir cilvēki, kuri kritiskos momentos zaudē savaldību un iet pa gaisu. un kopā močījot vislabāk arī var ieraudzīt, kuri ir tiešām draugi un kas vispār lācītim vēderā.

ar to visu es vēlējos pateikt, ka ir jau pietiekoši riskanti ieberzties jau zināmos cilvēkos (ar to dūdu par kuru iepriekšējā rindkopā runāju es ne pa kādu naudu pat līdz vangažiem vairs nedotos) kur nu vēl pilnīgi svešos. nedomāju, ka stopošanā biedru meklēšana uz dullo ir labākais variants, bet nu tas ir tikai mans viedoklis. it kā jau iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem, bet nu.. es saskatu vairāk mīnusus nekā plusus

omiku, 21.06.2009. 16:19:32
Komentāra reitings: 4.181

kampy, es ar Tevi, kaut vai liidz pasaules malai! :)

bezliesmas.uguns, 21.06.2009. 17:11:04
Komentāra reitings: 4.3

konkrētāku informāciju var iegūt sarakstoties un pirms tam satiekoties lai sarunātu kas un kā.

līdz šim (par laimi) stopēšana uz patālākām vietām ar vairāk vai mazāk nepazīstamiem cilvēkiem ir bijusi veiksmīga. ceru uz šādu pašu veiksmi arī turpmāk.

mhnl, 25.06.2009. 21:01:13
Komentāra reitings: 5.568

Lieliska ideja. Starp citu, eksistee saites uz sho temaatiku. Piemeeram http://www.autostopi.lv/ un http://www.braucamkopa.lv/

kampy, 26.06.2009. 07:01:59
Komentāra reitings: 4.212

klau, ja jūs maucat jūlija beigās-augusta sākumā- es ar jums. ps: cik ilgi vispār plānots kustēt? es atvaļinājumu plānoju pamazām... man lēnām sāk palikt vienalga uz kuru pusi, ka tik tālāk prom no šejienes..

bezliesmas.uguns, 26.06.2009. 10:55:32
Komentāra reitings: 5.701

nu tad braucam (:

mhnl, 28.06.2009. 19:09:25
Komentāra reitings: -0.147

cik cilvēku varētu būt tadā komandā ? :) Jo vairāk, jo grūtak dabūt transportu visiem, vai nav tā ?

pest, 28.06.2009. 19:35:05
Komentāra reitings: 2.764

Ir tā! :D Man drīzāk jautājums kampy(cik redzu tev ir pieredze) vai kādam citam, kas ir stopējis. Ar cik lielām naudas summām jārēķinās, ja grib stopēt līdz apmēram Spānijai. Nu tā lai pietiek primārajām vajadzībām?

xnemiersx, 28.06.2009. 20:40:04
Komentāra reitings: 10.059

es vienreiz tiku līdz vidusjūrai (itālija/francija) un atpakaļ iztērējot 30 eiro. bet tas bija totāls ghetto :) konkrētu summu nosaukt būs neiespējami. sāc rēķināt pats - paika visur pa ceļam vidēji maksā tik pat cik latvijā (veikalos) - cik ilgs būs tavs ceļojums? no pilsētām ārā gribi špagot kājām pa 20 km, vai tomēr braukt ar sabiedrisko? ko darīsi, kad uz 12h būsi iestrēdzis vienā vietā? rēķini, ka pilsētās tā vienkārši parciņā telti neuzcelsi - ja nepaliec caur CS un negribi gulēt uz soliņa, hostelis maksās no 15 eur., utt.

playbass, 30.06.2009. 22:17:49
Komentāra reitings: 6.829

nu domaju ka tev jauzprasa pašam sev cik tu vari izdzivot bez naudas!(nu tas domāts tā, ka piemēram cik izdzivot vari uz sausās paikas un gulet kkur ara)
xnemiersx ar pareiz raksta ka izdoma kas un kā un ar ko brauksi!
un padomā vai jūs varat bomžcorot tur apkārt :D

kampy, 01.07.2009. 06:24:56
Komentāra reitings: 12.638

nu pareizi edgars un dima saka- grūti nosaukt kādu summu, jo katrs ir pieradis pie citādākām ekstrām. sākot ar ēdmaņu, cik un ko tu ēd (tūristu brokastis vai suši) , sevis apkopes iespējas (maksa par dušām vai normālām tualetēm pa ceļam utt) alkohola un tabakas izstrādājumi (ja tos izmanto ceļojumā, tad līzņemamā summa 10kāršojas) apnikuma gadījumā ideāli, ja ir tā tīri ķeksim nauda kādiem transportiem atpakaļ (kā man bij ar to vāciju, kad Polijā bij jau totāls zajebs) + vismaz man vienmēr visos braucienos/stopējienos, kaut ar lidmašīnu lidotu, rodas neparedzēti izdevumi tb tad, kad būtu plānots dzīvot uz šprotēm, pēkšņi nevar iztikt bez mcdonalda, vēl suvenīra labad vajag kaut kādas krelles vai citas tai brīdī vitāli "nepieciešamas" lietas un tml. gadījumi. un labāk skaidrā neko līdzi nenēsāt (dabūsi pa seju un paliksi bez skaidrās naudas), bet attiecīgā valstī noziedot to komisijas maksu un izcelt no automāta. bet vispār jau stopēt nevajag ar glanci, neesi izlepis skuķis, paņem pāris litrus ūdens, ģitāru, kādu eiriku kabatā, konservbundžu un bliez kur acis rāda. kādu nedēļu var izvilkt i pusbadā i vienā maikā.. ja labi grib..

dogs, 01.07.2009. 08:32:53
Komentāra reitings: 8.765

Ir zināms dažs labs jaunietis, kurš ir devies ar stopiem uz Spāniju taisni aiz tā iemesla, ka nav naudas o.O

elepanties, 03.07.2009. 19:13:31
Komentāra reitings: 1.423

Man ir baigais plāns šaut uz Franciju. .Precīzāk Parīzi. . Domāju izbraukt kkādā 20 jūlijā, respektīvi drīz. . Būtu ideāli, ja kāds sastādītu kompāniju. Lieta ir tāda, ka atpakaļ doties negrasos, tad variants būtu vai nu trijatā, vai otram cilvēkam līdz pietiekami daudz kapeikas, lai atlidotu mājās.

Esmu apmēram stādijis paviršu grafiku, kā braukt, cik nauda, cik paika., bet būtu patīkami, ja kāds varētu personīgi izglītot nedaudz par pašu ceļu, jo stopējis pagaidām esmu tikai pa LV.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties