ozolzīle un tās preperācija, kuru vajadzētu apspriest, bet pieļauju, ka to....nedarīs.

15.06.2009 11:40:06 aizsāka dzēsts lietotājs
6 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 15.06.2009. 11:42:41
Komentāra reitings: 1.773

Mērķis forumam: noskaidrot kā tu kā individualitāte ietekmē/iespaido apkārtējo vidi(savā ierastajā kompānijas lokā, sabiedrībā, valstī, pasaulē).
Vai tev tas sanāk pēc iecerētajiem nolūkiem un jūties ērti?Vai tomēr vēlies kaut ko mainīt reāli ar darbu?

dzēsts lietotājs, 15.06.2009. 11:48:31
Komentāra reitings: -0.05

atbilde uz tevis uzdoto mērķi no manas puses..
nekādīgi neietekmēju/neiespaidoju pasauli un cilvēkus apkārt sev un jūtos ērti neko neietekmējot/neiespaidojot :)

hepatits, 16.06.2009. 06:10:01
Komentāra reitings: 10.108

papildus jautājums tiem, kas vēl gribēs izteikt subjektīvos viedokļus: vai jūs paši APZINATIES kādā veidā šī apkārtējā vide tiek vai netiek ietekmēta. un vai eksistē 'netiek ietekmēts' darbība? vai tad nav tā, ka ja tu esi vai arī neesi, tu ietekmē? redziet, esmu dzirdējis, ka ja nebūtu kaut kādas noteiktas būtnes, tad pasaule zaļāka būtu. tad nebūšana laikam ir ietekmēšana? baigi stulbi ir dzirdēt, ka saka: "es nevēlos tevi ietekmēt ar savu viedokli." kas laikam darbībā izpaužas patiesos vārdos: "mans viedoklis ir tāds, ka tev ir pašam jāsmadzēņo kā tālāk rīkoties." tā varētu būt? un kas ir tauriņa efekts?

es nezinu, ko un cik tāli es ietekmēju. varu tik minēt. viennozīmīgi sevi.

un, manuprāt, jebkura darbība maina visu. ja tu no sākuma neredzi ne gluži ļauna, bet drīzāk laba darbībā, un noteikta darbība tiek noteiktā laika periodā darīta tieši tādā veidā kā iesākta un ik pēc cikla tu nemaini darbības ieradumus, tad zini, ka agrāk vai vēlāk apkārtējā vide pielāgosies - vai nu uztverot līdzdarbosies, vai pretosies.

sun, 16.06.2009. 07:08:22
Komentāra reitings: -0.827

vārdkopa 'tauriņa efekts' nenozīmē kaut kādu filmu, bet tieši diezgan burtiski to, ka tāda maza būtne var ietekmēt ļoti daudz - "tauriņa spārnu savicināšana Brazīlijā var izraisīt tornado Teksasā"

pašam man ir ļoti pesimistisks skats uz dzīvi. tā kā dzīvoju pēc daļas budisma patiesību galvenā no tām man ir dzīve = ciešanas, jeb ciešanas = dzīve (bez ciešanām nebūtu dzīve) tāpēc es šajā haosa un tauriņa teorijā pašās beigās pielieku ..=ciešanas un galu galā poh tik un tā, jo viss ar kaut ko beidzas un visas beigas parasti nozīmē kaut ko sliktu

dzēsts lietotājs, 18.06.2009. 06:35:39
Komentāra reitings: 7.171

Bez sliktā nav iespējams labais, lai veidotos līdzsvars un harmonija.
Ir jācieš, lai tiktu uzpriekšu(rūdijums).

Un pat, ja neko kāds(jebkurš) nedara, tad tik un tā cilvēks ietekmē vidi, jo diez vai kāds cits sēdīsies krēslā, kurā jau kāds sēž.Lūk tā!


http://www.hc.lv/literatura/pardomas/ka-es-speju-mainit-pasauli/



dzēsts lietotājs, 19.06.2009. 09:37:28
Komentāra reitings: 5.719

(69)

aplīti un norm. simboliku nemāku zamuķīt, tapēc izlīdzos ar šõ vienkāršo tuftiņ'


Reklāma
Padalies priekā
Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol

<a href="/"https:krrakken.com>, кракен официальная ссылка</a>

Wilfordsopscopefer

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

MasonSax


ienāktreģistrēties