LKK...kadas atsauksmes par so skolu?

25.04.2009 18:06:59 aizsāka visapgāzējs
14 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
spontanuss, 25.04.2009. 20:56:50
Komentāra reitings: -0.462

Latvijas Kultūras korporatīvs, Latvijas Kodolizpētes koledža, vai ai... Es ķīlī un ma ir pohuj! Lieciet mīnusu un padariet manu členu īsāku!

naa, 25.04.2009. 21:55:24
Komentāra reitings: 8.089

Latvijas Kultūras koledžas saīsinājums, starpcitu.
mana māsa tur mācās. laba skola, bet radoši grūta, ļoti prasīga. (konkrētāk - svētku režija), bet, visapgāzēj, iesaku sekot līdzi informācijai (ja interesē) par šo skolu, jo drīzumā var būt krasas izmaiņas tajā visā.

visapgāzējs, 26.04.2009. 05:04:14
Komentāra reitings: 6.603

es biju uz atvertajam dienam,bet ta ka taja diena visi "ipashi censas" neko no malas nevar saprast,bet radosums taja skola ir nudien!

naa, 26.04.2009. 09:22:50
Komentāra reitings: 7.542

Tas, ko tu tur redzēji bija būtībā kursadarbs kādai svētku režijas meitenei. tā nav "īpaša cenšanās". viņai lika atzīmi par to, cik labi parāda skolu..

naa, 26.04.2009. 09:24:35
Komentāra reitings: 3.159

un ja viņa būtu uzpūtusi no mušas ziloni, viņai attiecīgi būtu slikta atzīme.. bet, cik es zinu, viņa saņēma no pagām esošajiem kursa darbiem vienu no augstākajām atzīmēm.

n, 26.04.2009. 15:04:19
Komentāra reitings: 6.647

+ salīdz.zemas cenas studijām;
+ salīdz. viegli tikt budžetā ar labām sekmēm(bet nezinu,kas būs nākamgad ar visām reformām)
+ fantastiski radoša atmosfēra, mājīgums tai skaitā
+ PRAKSE- šķiet gluži vai vērtīgākais šajā iestādē (=labi sevi rekomendējot praksē, liela iespējamība uzņēmumā arī strādāt)

- pabeidzot netiek iegūta augstākā izglītība, bet kaut kādas pakāpes izglītība
- liek noprast, ka iegūstamo zināšanu dziļums nebūt nav no iespaidīgākajiem (no redzētā pag.gada atv.dienu lekcijās)

-/+ haļava --> daudzi vēlāk tipina prom vai strādā


Mani no iestāšanās LKK atrunāja akadēmiski noskaņota pasniedzēja, minot savu bij.audzēkņu tieši tādu attieksmi kā man, rezultātā daudzi tur tik tusēja, ne mācījās.

naa, 26.04.2009. 15:15:03
Komentāra reitings: 0.216

par tusēšanos gan nepiekrītu, jo tas lielā mērā ir svarīgi no tā, kā strādā un kāds ir cilvēks. ir tādi pat, kas cauru nakti macās - domā scenārijus, plāno budžetus pasākumiem.. un to nu par haļavu nenosauksi. varbūt pirms praksēm pēdējās nedēļas ir tādas, kur mazāk lekciju un var ilgāk pagulēt, bet tas arī viss. pie tam radoši strādāt ir pat grūtāk nekā, piemēram, rēķināt vai kalt no galvas likumus.

šiz, 26.04.2009. 17:28:45
Komentāra reitings: 7.574

naa zināšanai nav tādas mācību iestādes, kur "kaļ no galvas likumus".
un, manuprāt, būtu iekalt galvā, jo šādi sanāk, ka galva ir izejmateriāls.

naa, 26.04.2009. 17:56:53
Komentāra reitings: -5.503

ar to es biju domājusi to, ka šajā skolā ir radoši jādarbojas, kas reizēm ir krietni grūtāk, nekā mācīties ko tādu, kas jau ir izdomāts (to, ko zinātnieki ir pierādījuši jau kā pieņemamu faktu).
un vispār, ja nekļūdos, tad tie, kas mācās tieslietas tomēr kaļ no galvas likumus.

save_ass, 26.04.2009. 18:11:01
Komentāra reitings: 4.721

nekaļ

dzēsts lietotājs, 26.04.2009. 18:44:04
Komentāra reitings: 4.759

Es tur mācos - tīri labi patīk. Ir plusi Ir mīnusi (kā jau visam). Nepiekritīšu par to super radošumu, bet nu kautkas jau ir. Un pabeidzot tu iegūsti augstāko izglītibu (1 līmeņa) aiztipini uz kādu citu skolu (Koledža piedāvā tālāk mācības kursus citās augstskolās un kā baumo tad koledža gatavojs iespējams apvienoties ar K Akadēmiju) pamācies pusotru gad vai kā tur (precīzi nezinu) un jau bakalaurs kabatā.
Ā un vēl būtu lietderīgi zināt, ka to |profesiju| saucamo ko tu apgūsti tu neapgšuti TIKAI, bet gan arī saucamo Kultūras menedžmentu.

zumburs, 16.07.2009. 20:40:45
Komentāra reitings: 5.374

Kur ir iespēja studēt pēc LKK beigšanas? Un, ja izvēlos studēt pēc tam LKA, kurā kursā būs jāuzsāk studijas, lai iegūstu bakalauru?

liizhj, 16.07.2009. 21:43:37
Komentāra reitings: 5.289

pagaidām LKK nav apvienota sistēma ar LKA. šobrīd, ja tu tā izdarītos, tad sāktu akadēmijā visu no 1. kursa.

dzēsts lietotājs, 16.07.2009. 21:49:14
Komentāra reitings: 6.69

http://www.kulturaskoledza.lv/?l=1&m=3 uz doto brīdi šeit var mācīties tālāk, bet cik dzirdēts, tad kaut kādas pārrunas notiek arī ar citām izglītības iestādēm.


Reklāma
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties