Kojas

15.04.2009 12:43:52 aizsāka mcjenny
22 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
mcjenny, 15.04.2009. 12:45:41
Komentāra reitings: 6.801

Dalieties savā pieredzē par kojām. Kāda bija jūsu attieksme pret tām pirms un pēc. Kādi apstākļi, kuras kojas populārākas kuras ne. Un vai izdevīgāk nav īrēt dzīvokli kopā ar paziņām un iespējams ne paziņām.

dzēsts lietotājs, 15.04.2009. 17:56:37
Komentāra reitings: 7.414

varēji jau arī sākt, kādā pilsētā jo, kojas nav tikai Rīgā.
Mana pieredze kojās ir tādā, ka pats neesu tur dzīvojis, bet izklaidējies esmu gana tur. - FORŠI!.

deni2s, 15.04.2009. 18:47:21
Komentāra reitings: 6.217

Katram savs. Nedomāju, ka ir pareizais viedoklis vai nepareizais par šo jautājumu. Ir cilvēki, kuriem patiks dzīve kojās vienmēr, un ir tādi, kuriem tieši tas pats riebsies. Un dažiem varbūt mainīsies viedoklis padzīvojot tajās.

omiku, 16.04.2009. 07:35:34
Komentāra reitings: 1.465

Cik man zināms "populāras" Rīgā skaitās RDMV kojas "Baltā Kaza", pati tur gadiņu nodzīvoju, un ja godīgi nesapratu kāpēc, dziīves līmenis tur nebija baigi augstais, varbuut tāpēc ka varēji iet un nākt cikos vēlies, ja bija forš tantuks, varēja arī draugus pa nakti iekšā dabūt.Maksa 12 ls mēnesī.
Bet personīgi man patika RAV kojas, ar nekas ipašs, bet jauka atmosfēra[ahh, pluss tas ka wc bija katrām 2 istabinām, nebija variants ka viena uz gaiteni, un rina liidz otram galam]
Bija atseviška telpiņa-pīpētava.
Draugus tur grūtāk sarunāt, jo bija caurlaides, nebija tantuki, bet apsargi, bet ar ja labi vajadzeeja visu vareeja, kaut vai pa 2.staava logu! :D
Maksa 6 ls mēnesī.
Man patika dzīvot kojās.:)

tobis, 16.04.2009. 07:55:30
Komentāra reitings: 18.154

Man nepatīk. Nu, ir jau tā,ka jauni draugi, tusiņi utt. , bet kas teicis, ka tur būs tieši tādi cilvēki, kādus tu vēlies? Es esmu egoiste, kas mīl vientulību un klusumu un man nepatīk dalīties ar baru cilvēku, kuri, iespējams, man nemaz nepatīk. Piespiedu kārtā ar kādu jāsadzīvo. Es labāk sametos ar saviem draugiem, uzticamajiem, patīkamajiem, noīrēju dzīvoklīti un izbaudu brīvību. :)

Bet tās ir tikai manas rakstura iezīmes, un man nepieciešamās ērtības, vērtības.

propangaze, 16.04.2009. 08:04:21
Komentāra reitings: 5.764

neviens jau tev neliedz iet uz kojām kopā ar saviem draugiem. komandantes nav nekādi pūķi, lai visu nevarētu sarunāt.

Esmu dzīvojis gan LU teikas kojas un RTU ķīpsalas! kuras labākas? īstenībā viss atkarīgs no tevis paša! būtībā kojas man ir tikai naktsmītne, kautkā neinteresē ballēties ar kautkādiem trakiem, no ķēdes norāvušajiem studentiem.

mcx, 16.04.2009. 09:51:18
Komentāra reitings: 2.474

nu kojas ir kojas..ja gadās normāli istabiņas biedri, nevis 'sportisti' tad viss ir kārtībā un ir miers :D :D :D

vismaz man pedagogu kojās jautri gāja
-lol&rofl

samsere, 16.04.2009. 18:00:55
Komentāra reitings: 2.876

A kas tad ir ja istabas biedrs ir 'sportists'? :D :D

simply_the_best, 16.04.2009. 18:37:58
Komentāra reitings: 8.616

tad ir garantēts 'sports', ja zekjes noliec ne tur kur vajag.

elizabete, 17.04.2009. 09:38:00
Komentāra reitings: 4.284

no sākuma īrēju dzīvokli kopā ar vēl pāris cīņubiedriem,bija lieliska studentu ģimenes sajūta.
gribējās pagaršot kojas un es tur ievācos - tā kā manās kojās visa būšana atšķiras no ierastās,tad man garšoja kopmītnes.
no sākuma dzīvojos kopā ar riktīgo zvēru,bet tad pie manis ievācās superīgi cilvēki.
protams,ja dzīvo kojās,grūti atļauties būt nesabiedriskam,neiespējami gribēt klusumu un mieriņu.
man,piemēram,kaimiņš vakaros spēlē trombonu.bet es jau vairs nedzirdu šo.
:D
kojas ir vesels temats.
:)

mcjenny, 17.04.2009. 18:41:34
Komentāra reitings: 1.429

Varbūt kādam ir kāds viedoklis par kojām Valmierā?

naa, 17.04.2009. 20:51:11
Komentāra reitings: 8.685

kuras tev interesē? Vidzemes augstskolas kojas? tur viss ir normas robežās un pieklājīgi. protams, arī atkarīgs, ar ko tu dzīvo, bet nu pieņemami. atmosfēra - laba.

dzēsts lietotājs, 18.04.2009. 01:29:30
Komentāra reitings: 4.339

Šodien nevilšus "uzdūros" ziņu portāla TVNET rakstam, kurš "atvasināts" no kādas televīzijas programmas pārraides, par tieši šo tēmu, apskatot pašreizējo situāciju Rīgas Amatniecības Vidusskolas (RAV) studentu kojās.

http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/balss/article.php?id=336952

Pašsaprotami, ka citviet situācija varētu pat būt krietni atšķirīgāka, bet, caurskatot manis norādīto, iespējams kādam atnāks atmiņā "lietas" (iekšējie noteikumi, apstākļi) vai kas cits, ko būtu vēlams sākotnēji noskaidrot pašā izvēlētajā izglītības iestādē pirms tiek izdarīta galējā izvēle.

Veiksmi!

ella, 18.04.2009. 11:40:50
Komentāra reitings: 3.904

Pati tagad dzīvoju RAV kojās.Jā, elektrība nav no 9-16.Dušās bieži ir rendens ūdens, virtuvē darbojās viena vai pat neviena plītiņa.Bet ar to ir jasamierinās jo ir tāču "krīze" un mēs par kojām maksājam tikai 6ls.

elizabete, 18.04.2009. 20:30:34
Komentāra reitings: 5.81

ViA kojas ir ne vien pieklājīgas,bet tiešām labas.
pati dzīvoju un esmu priecīga,ka skola ir izveidojusi studentiem tādas kojas.

kasparsderjagins, 22.04.2009. 10:10:17
Komentāra reitings: 4.287

es dzīvoju LJA kojās - tāda kā maza apdzīvota saliņa urlu pārbāztā rajonā, kur ir uz 2 istabām duša un wc! tas viss 20 soļu attālumā no skolas un pa 38Ls. esmu dikti apmierināts

_intuiicij_, 23.04.2009. 09:26:32
Komentāra reitings: 2.766

Mācos RSU, bet tā kā mūsu skolas vadība ir ļoti "saprotoša" pret studentiem, kas nedzīvo Rīgā, tad nākas dzīvot LU kojās, kas ir turpat netālu no skolas.
Buļļu ielas kojas. Dzirdētu visādi šausminoši stāstiņi par to, ka naktīs tu nevari gulēt, jo tev prusaki pa rokām/kājām/seju skraida utt, bet pagaidām neesmu redzējusi šeit nevienu dzīvu prusaku ;D
Komendante pastulba, istabasbiedri kā kuram, man, piemēram, vēl ir daudz maz okey.
Šīs kojas nav paradīze, kur dzīvot, bet pagaidām ir okey, dzīvot var :)

Vienīgā netaisnība, ko saskatu ir tas, ka tiem, kas nestudē LU, maksa par kojām ir 2x augstāka nekā LU studentiem, man mēnesī ir jāmaksā 50 Ls

propangaze, 23.04.2009. 12:38:14
Komentāra reitings: 1.397

2x nav gan. Pirms pus gada bija 25 un 40...tagad vnk pacēla pa 10Ls visiem.
tātad 35 un 50Ls.

oskarsss, 23.04.2009. 14:33:59
Komentāra reitings: 5.669

vidzemes augstskolas kojās baigais IT klubiņš, visas istabiņas kronis ir striptīza stabs pa vidu istabai

_intuiicij_, 23.04.2009. 20:23:05
Komentāra reitings: -4.282

propangaze janvārī bija cenas 25 un 40, bet tad cenas pacēla tikai mums, bet LU studentiem palika tās pašas..

cirsis, 23.04.2009. 21:47:48
Komentāra reitings: 9.909

Baltā Kaza ir krutākā, jo tur dzīvo ļoti radoši jaunieši, kas no parasta dzērstiņa iztasīs veselu kultūras programmu. pateicoties šīm kojām iepazinos ar savu sieviņu un draugu būšana ar cīņubiedriem jau nebāl 4 gadus. pirms tam izgāju Priekuļu kojas, kas deva pirmo rūdijumu. Jebkuram nenobriedušam organismam iesakam padzīvot vismaz 2 gadus kojās un viņš iemācīsie: uztaisīt paēst ne no kā, salauzt lepnumu un uzjautāt meičām kečupu, mazgāties 30 sekumdēs, novērtēt situāciju kopējās tualetēs un nebeidzamas citas lietas, kas dzīvē palīdz.

oddish, 11.12.2009. 16:10:44
Komentāra reitings: 0.907

pavisam noteikti dzīvoklis ir labāk.
vienīgais koju pluss, ko pa šiem mēnešiem esmu sapratusi, ir tas, ka var palūgt palīdzību mācībās šeit dzīvojošajiem kursa biedriem.
labi, arī lētāk sanāk dzīvot kojās, bet labāk tomēr dzīvot taupīgāk īrēt dzīvokli, un baudīt brīvību.
piekrītu -Tobis- komentāram, manā gadījumā šeit pavisam noteikti nav cilvēki, ar kuriem es gribētu dzīvot kopā.
un par visām tām ballītēm kojās, ...nu jā, laikam mana uztvere par "ballīti" ir savādāka.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties