aptauja-Latvijas iedzīvotāju darba meklēsanas veidi

14.04.2009 18:35:29 aizsāka aleksandra
8 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
aleksandra, 14.04.2009. 18:38:36
Komentāra reitings: 4.834

http://www.visidati.lv/aptauja/260001850/
Sava maģistra darba ietvaros es veicu nodarbinātības un bezdarba problēmu izpēti Latvijā. Atbildot uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, Jūs piedalīsieties anketēšanā un tādējādi veiksiet ieguldījumu manā pētījumā.

save_ass, 14.04.2009. 19:45:48
Komentāra reitings: 2.404

Neuzskatu, ka šāda aptauja būtu uzskatāma par svarīgu maģistra darba sastāvdaļu. ZPD varbūt, bet te mn tas liekas diezgan smieklīgi.

Un jā, daži jautājumi tiešām kaitināja, ar to, ka nevarēju neatbildēt .

simply_the_best, 14.04.2009. 21:42:49
Komentāra reitings: -1.449

tas , kura ģimenē ir bērns?LOL- tā, kurā tu vai tā kas tev?

aleksandra, 15.04.2009. 08:01:07
Komentāra reitings: 2.916

Jusu gimene un jūsu bērni
anketēsana ir tikai veids ka savakt kopā nepieciešamus datus, lai pēc tam veikt ekonomenrijas analīzi.
Būtu pateicīga ja jus man izskaidrotu kadas ir nepilnības

mcx, 15.04.2009. 08:22:40
Komentāra reitings: -0.011

nu jā..pirmais verdikts jau par to ģimeni..tev, aleksandra, vajag jautājumus noslīpēt..tā lai ir skaidrs, par ko tas jautājums grozās..nesaprotu ari to, kapēc tev ir nepieciešami iemesli, kapec tikai pamests pēdējais darbs, jo principā par bezdarba līmeni tas neko neizsaka, kā ari risināms tur nekas nav..ari pēdējie 4 jautājumi ir gana bezjēdzīgi, jo man, kā bezdarbniekam, protams, ka neapmierina ne mai pašreizējie ienākumi, ne darba apstākļi :DDDD

cerams, ka nākamo aptauju taisīsi krietni pārdomātāku.

aleksandra, 15.04.2009. 10:12:17
Komentāra reitings: 2.894

iemesli, kapec ir pamests pēdējais darbs, ir svarigi tapec kā norada ekonomisku situāciju valstī, dažadas firmas šobrīd bankrote un iemesli pamest darbu ir rēdzami, bet pirms dažadus gadus bija citi iemesli (negribu, nevaru, gribu vairak naudu....) tas rada kads bezdarba tips tagad ir valsti... bērnu skaits gimene ietekmē uz darba stažu...arī par pēdējam 4 jautajumiem, tur arī, ja cilvēks strāda par normalu algu, tad viņam negribas algu aploksnē, bet ka rada anketas rezultati vairak cilvēku piekristu stradat un saņemt algu aploksne....
paldies par komentariem=))

rxx_, 15.04.2009. 18:42:48
Komentāra reitings: 2.898

Dzēs šito ārā un uztaisi tā, lai nākamie jautājumi ir atkarīgi no iepriekšējām atbildēm, lai nav neatbildamu jautājumu.

Te bija viena cita anketa par veikaliem, tur tas bija labi uztaisīts.

ruu, 16.04.2009. 14:27:20
Komentāra reitings: 4.357

atvaino, neizpildīju līdz galam, jo apsta'jos pie jautājuma uz kuru man nebija atbilde - Kāds ir mans ekonomiskais stāvoklis


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties