Stopi

02.04.2009 12:42:24 aizsāka pankj3ls
9 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
pankj3ls, 02.04.2009. 12:43:16
Komentāra reitings: 4.379

Vai pastāv kāda iespēja tikt ārpus valsts ar stopu palīdzību?
Bez nekādiem notāra apstiprinātiem papīriem!
Pase ir.
Man ir 17

kas_te, 02.04.2009. 13:06:11
Komentāra reitings: 1.46

Man ir līdzīga situācija. Gribētos šur tur aizlaist...
Bet man liekas, ka ārā no Latvijas tā vienkārši ar pasi tikt nevar.
Cik likumos skatījos, vajagot to notāra štempeli uz papīra.

dzēsts lietotājs, 02.04.2009. 13:17:49
Komentāra reitings: 8.712

Ņemot vērā pašreizējo Šengenas līgumu, "bez pases" salīdzinoši brīvi iespējams ceļot Eiropas Savienības valstu teritoriālajās robežās. Vienīgi iespējamo pārbaužu gadījumā viennozīmīgi nepieciešama notāra apstiprināta ziņa par to, ka attiecīgi vecāki atļauj ceļošanu bez viņu pavadījuma līdz pilngadības sasniegšanai.

Veiksmi!

xnemiersx, 02.04.2009. 13:46:09
Komentāra reitings: 10.224

cik tad tas notāra štempelis maksā.. manā laikā bija kaut kādi 4 Ls, tagad noteikti tāpat vairāk par 15 nebūs ar visu papīru un tinti. lai gan tas var būt arī daudz, ņemot vērā, ka ar 20 latu budžetu ir sanācis aizstopēt līdz vidusjūrai un atpakaļ :D
bet labāk tomēr uztaisīt, papīrus laiku pa laikam tomēr pārbauda un ja uzrausies, nebūs labi. vai arī ja vecāki nelaiž/negrib to papīru taisīt, sagaidi, sprīdīt, savus 18 un aiziet plašajā pasaulē!

kas_te, 02.04.2009. 13:50:27
Komentāra reitings: -1.483

Vai par pieredzi vēlas pastāstīt kāds, kurš pēdējā gada laikā ceļojis pa ES bez visas tās atejas birokrātijas + ir nepilngadīgs?

pankj3ls, 02.04.2009. 13:54:28
Komentāra reitings: 14.544

Nu i nahuj, tad jau labāk to mēnesi vēl paciešos un miers :/

rxx, 02.04.2009. 16:22:55
Komentāra reitings: 4.358

Tāds notāra dokuments reāli interesē tikai Latviju un uz apvienoto robežu (kontrolē tikai tās valsts, kurā iebrauc, robežsargi) pamata, tās attiecīgi kontrolēja lietuvieši un igauņi. Tālāk tas jau nevienu neinteresē.

Līdz ar to - ja izdosies tikt ārā no LV (t.i. ārā no pierobežas zonas, kur ganās tās patruļas), tad problēmām, manuprāt, nevajadzētu rasties. Ārpus EE un LT jau nu točna. Bet ja jau brauc ar stopiem, un autiņam būs lohālās numura zīmes, tad gan jau no trases nost necels..

Bāc - atceros kā es kattreiz ņurcīju to pilnvaru un domāju, kad pienāks tā diena, kad man viņu nevajadzēs.. :)

ruu, 02.04.2009. 18:20:51
Komentāra reitings: -1.398

un vēl arī dzimšanas apliecība vajadzīga!Itkā vairs īpaši nepārbauda, taču savā valstī var bez dokumentiem riņķi staigāt, bet ,ja dodas uz ārzemēm, tad jārēķinās ar to, ka kādi attiecīgie dienesti var gribēt redzēt šos dokumentus.

rxx, 02.04.2009. 19:58:54
Komentāra reitings: 10.212

Ruu, dzimšanas apliecību un TO papīru vajag, lai atstātu LR teritoriju, nevis lai atrastos kādā citā valstī. Nekur tālāk kā padsmit kilometrus aiz LR robežas tas nevienu neinteresē.

Īpaši jau tā dzimšanas apliecība ar neesošas valsts (PSRS) ģerboni virsū. :D


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties